Vali Muhtarlarla Toplantı Yaptı - Son Dakika
Yerel

Vali Muhtarlarla Toplantı Yaptı

Vali Muhtarlarla Toplantı Yaptı

Vali Ahmet Deniz Başkanlığı’nda İl Emniyet Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda Batman merkez mahalle muhtarları toplantısı yapıldı.

10.12.2016 15:41

Vali Ahmet Deniz Başkanlığı'nda İl Emniyet Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda Batman merkez mahalle muhtarları toplantısı yapıldı.

Toplantıya, Vali Ahmet Deniz, İl Emniyet Müdürü M. Ali Kaplan, emniyet müdürlüğü şube müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı. Merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Vali Deniz, muhtarlarla mahallerin sorunlarını, dilek ve isteklerini konuşmak ve çözüme kavuşturmak amacıyla toplandıklarını söyledi. Vali Deniz, konuşmasının sonunda vatandaşların, hain terör örgütlerine ve hendek siyasetine prim vermeyerek dik duruşları sayesinde sağlanan huzur ve güven ortamında emeği geçen başta Batman halkına ve güvenlik güçlerine teşekkür etti. Konuşmaların ardından muhtarlar, mahalleri ile ilgili güvenlik, eğitim, sağlık, aydınlatma ve ulaşımla ilgili taleplerini Vali Deniz'e aktardı.

Sorunların imkanlar ölçüsünde çözüme kavuşturması için gerekli çalışmaların yapılacağını belirten Vali Deniz, katılımlarından dolayı muhtarlara teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. - BATMAN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vali Muhtarlarla Toplantı Yaptı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement