Validen Ocak köyüne ziyaret - Son Dakika

Validen Ocak köyüne ziyaret

05.07.2022 10:33
Validen Ocak köyüne ziyaret

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Kemaliye ilçesine bağlı Ocak köyünü ziyaret etti.

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Kemaliye ilçesine bağlı Ocak köyünü ziyaret etti.

Vali Makas, Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Eski Ulaştırma Bakanı Hasan Basri Aktan, Erzincan İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, Kemaliye Kaymakamı Emre Yeşilbaş, Kemaliye Belediye Başkanı Mehmet Karaman ve beraberindekiler, Kemaliye ilçesine bağlı Ocak köyünü ziyaret ederek köyde bulunan Hızır Abdal Türbesini ve Mustafa Gürer Müzesini gezdiler.

Ocak Köyü'nün, sahip olduğu turistik ve kültürel tesisleriyle, köy sakinleri arasında var olan birlik ve beraberlik duygularıyla, camisiyle, cem eviyle ve insanlarının köylerine bağlılıklarıyla Anadolu da örnek bir köy olduğunu söyleyen Vali Makas, bu birlik ve beraberliğin nesiller boyu devam edeceğini söyledi. - ERZİNCAN

YORUMLAR
500
AK Parti Milletvekili Uçar'dan Posbıyık'a 'Şov yapma' eleştirisi AK Parti Milletvekili Uçar'dan Posbıyık'a 'Şov yapma' eleştirisi AK Partili Turan: '6 değil 66 parti de bir araya gelseler, AK Parti Çanakkale'nin birinci partisidir' AK Partili Turan: '6 değil 66 parti de bir araya gelseler, AK Parti Çanakkale'nin birinci partisidir' Garo Paylan: Azınlıklara Yönelik Saldırılar İçin Çabanız Olacak Mı? Garo Paylan: Azınlıklara Yönelik Saldırılar İçin Çabanız Olacak Mı?
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Validen Ocak köyüne ziyaret - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement