Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Yeni Yılın İlk Meclis Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Yeni Yılın İlk Meclis Toplantısı Yapıldı

Adıyaman Belediye Meclisi'nin, 2012 yılının ilk meclis toplantısı yapıldı.

Yeni Yılın İlk Meclis Toplantısı Yapıldı
03.01.2012 - 18:00,

Adıyaman Belediye Meclisi'nin, 2012 yılının ilk meclis toplantısı yapıldı.

Adıyaman Belediye Meclisi, Ocak ayı ilk toplantısını meclis salonunda gerçekleştirdi. Toplantıya Belediye Başkanı Necip Büyükaslan ve meclis üyeleri katıldı. Başkan Büyükaslan başkanlığında bir araya gelen meclis üyeleri, 1 hafta devam edecek olan toplantıda, meclis gündeminde bulunan konuları müzakere ederek, karara bağlayacak.

Açılış konuşması yapan Başkan Büyükaslan, bu yıl bol hizmetler yapacaklarını dile getirerek, şunları kaydetti:

"2011 yılını geride bıraktık. Geri bıraktıklarımız içerisinde güzellikler, sıkıntılar yaşanmıştır elbet. Bizler güzellikleri ele alıp, sıkıntıları geride bırakıyoruz. 2012 yılının ilk toplantısını yapıyoruz. Yeni yılın sevgi, dostluk, kardeşlik, barış getirmesini diliyorum. Bu yıl bol hizmetler yaparak, şehrimizi daha çok yaşanılır bir kent konumuna getireceğiz. 'İşimiz hizmet, gücümüz millet' sloganıyla girmiş olduğumuz bu yolda durmadan devam edeceğiz."

Konuşmanın ardından meclisin ilk oturumunda yeni iş makinelerin alımı ve bazı sokakların caddeye dönüştürülmesi gündeme getirilerek, müzakere edilmeye başlandı.

Ayrıca 7 adet imar dosyası incelenmek üzere komisyona gönderildi. Bu dosyaların ve diğer konuların önümüzdeki günlerde görüşülerek, karara bağlanacağı belirtildi.

- ADIYAMAN

Kaynak: AA
YORUMLAR
1000

Son Dakika Yerel Yeni Yılın İlk Meclis Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


Advertisement