19:2700
SON DAKİKA OYAK BANK HABERLERİ

Son Dakika Oyak Bank Haberleri


... Devamı

  Ekonomi Bakanı Çağlayan Açıklaması

  Ekonomi Bakanı Çağlayan Açıklaması

  Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, 2023'te 500 milyar dolar mal ihracatı yapmak için dünya ticaretinden almak zorunda olunan payın yüzde 1,5 olması gerektiğini belirterek, "Peki bugünkü yapımızla bunu yapabilir miyiz- Samimi olmak gerekirse yapamayız." (31 Mayıs 2012 Perşembe )

   

  ING Practica’ya Katıl Amsterdam Seyahati Kazan

  ING Practica’ya Katıl Amsterdam Seyahati Kazan

  ING Bank, genç yetenek yarışması 'Practica' ile iş hayatına hazırım diyen gençlerin karşısına bu yıl 'Business Life' konseptiyle çıkıyor. (06 Nisan 2011 Çarşamba )

   

  ING Bank Türkiye İcra Kurulu Başkanı Nagel'in Açıklaması

  ING Bank Türkiye İcra Kurulu Başkanı Wilfred Nagel, yaşanan küresel finans krizde, BDDK'nın yapmış olduğu ekonomik düzenlemelerin kendini ispat ettiğini söyledi. (02 Nisan 2011 Cumartesi )

   

  'Belden Aşağı Siyaset Yapmıyoruz'

  "Belden Aşağı Siyaset Yapmıyoruz"

  "Minnet İstemiyoruz, Görev Yapıyoruz" (13 Mart 2011 Pazar )

   

  Kck Duruşması Başladı, İddianamenin Sanıklarla İlgili Bölümü Okunuyor

  Terör Örgütü PKK'yı Kapsayan 'Kürdistan Topluluklar Birliği/türkiye Meclisi Duruşması, Sanıklar Hakkındaki İddiaların Okunmasıyla Başladı. (27 Ekim 2010 Çarşamba )

   

  Casusluk Sanıklarına 20'şer Yıl Hapis İstemi

  Para karşılığı Yunanistan gizli servisine bilgi toplamakla suçlanıyorlar İZMİR, (DHA) İZMİR'deki operasyonla, maddi menfaat karşılığında Yunanistan istihbarat servisi adına bilgi topladıkları ve casusluk yaptıkları suçlamasıyla tutuklanan 3 kişi hakkında 20'şer yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. (13 Nisan 2010 Salı )

   

  TOKİ'den Özel Kredi İmkanı

  TOKİ'den Özel Kredi İmkanı

  TOKİ'den 2008 Yılı Sonuna Kadar Satışını Gerçekleştirdiği Konut ve İşyeri İçin Borcunu Peşin Vermek İsteyenlere İndirim. (19 Mart 2010 Cuma )

   

  Ing Bank'ta Eminsoy Gitti, Nagel Geldi

  Ing Bank'ta Eminsoy Gitti, Nagel Geldi

  Ing Bank Türkiye'nin Ceo'su Hakan Eminsoy Görevinden Ayrıldı. (11 Kasım 2009 Çarşamba )

   

  Ing Türkiye'de Sürpriz İstifa

  Ing Türkiye'de Sürpriz İstifa

  Ing Bank Türkiye'nin Ceo'su Hakan Eminsoy Görevinden Ayrıldı. Eminsoy'un Yerine Halen Ing Asya Kurumsal Bankacılık Başkanlığını Yürüten Wilfred Nagel Getirildi. (10 Kasım 2009 Salı )

   

  Deniz Kuvvetlerinde Sürpriz İstifa

  Deniz Kuvvetlerinde Sürpriz İstifa

  Deniz Kuvvetleri, Bir Ay Sonra Yapılacak Yüksek Askeri Şûra'da Koramirallik Terfisine Üst Sıradan Girecek Parlak Bir Tümamiralinin İstifası ile Sarsıldı. (10 Temmuz 2009 Cuma )

   

  Oyak, Askere İki Anahtarı Garantiledi

  Oyak, Askere İki Anahtarı Garantiledi

  Oyak, 10.5 Milyar Liralık Bilanço Varlığıyla 241 Bin 048 Üyesini Emeklilikte "Bir Ev, Bir Araba" Sahibi Yapmayı Garantiledi. (16 Haziran 2009 Salı )

   

  Ing Bank'ta Taşlar Yerinden Oynuyor

  Ing Bank Türkiye'de Üst Düzey Yöneticiler Birer Birer Görevlerinden Ayrılıyor. (05 Mayıs 2009 Salı )

   

  Ing Oyak'tan Aldığı Mirası İşleyerek Bireyselde İlk 5'e Girmeyi Hedefliyor

  Ing Oyak'tan Aldığı Mirası İşleyerek Bireyselde İlk 5'e Girmeyi Hedefliyor

  Hollanda Merkezli Ing Grubu'nun Oyak Grubu'ndan Satın Alıp Bünyesine Kattığı Ing Bank Türkiye'de Büyümeye Devam Ederken, Devraldığı Potansiyeli Harekete Geçirmek İçin Atağa Geçti. (25 Nisan 2009 Cumartesi )

   

 

  16'sında 'Fleksiglas'la Patron Oldu, Akaryakıt İstasyonuyla 100 Milyon Doları Yakaladı

  16'sında 'Fleksiglas'la Patron Oldu, Akaryakıt İstasyonuyla 100 Milyon Doları Yakaladı

  Erzincan'ın Kemah İlçesinden İstanbul'da Çalışan Babasının Yanına Gelen Yavuz Peker, Önce Bir Sıhhi Tesisatçının Yanına Çırak Girdi. Perşembe Pazarı'nda Yetişti ve 1963'te 'Fleksiglas' Üretmeye Başladı. Shell, Pirelli, Bp, Petrol Ofisi, Mercedes Gibi Devlerin Güvenini Kazandı. Peker'in Şirketi Sibirya'dan Cezayir'e Kadar Akaryakıt İstasyonları Kuruyor, 100 Milyon Dolar Ciro Yapıyor. (14 Nisan 2009 Salı )

   

  2. İddianameden: İlginç Para Trafiği

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Yürütülen Ergenekon Davasının 2. İddianamesinde, Muvazzaf Olduğu Dönemde Jandarma Genel Komutanlığı İstihbarat Başkanlığı Teknik İstihbarat Daire Başkanı Olarak Görev Yapan Şüpheli Hasan Atilla Uğur, Bir Şahısla İlginç Bir Para Trafiğini Görüşüyor. (25 Mart 2009 Çarşamba )

   

  Add, Rektörlük Seçimlerinde Yetkililere Baskı Kurmuş

  Add, Rektörlük Seçimlerinde Yetkililere Baskı Kurmuş

  Ergenekon Soruşturması Kapsamında Tutuklanan Emekli Orgeneral Şener Eruygur'un Genel Başkanlığını Yaptığı Atatürkçü Düşünce Derneği'nin (Add) Rektörlük Seçimlerinde Yetkililere Baskı Kurduğu Ortaya Çıktı. Dernek Yaptığı Yazışmalarda, Kiminin Rektör Seçilmesini İstemiş, Kiminin İse Kadroya Alınmasını Talep Etmiş. (26 Aralık 2008 Cuma )

   

  Ft: Yüksek Faiz Veren Türkiye Yatırım İçin İdeal

  Financial Times Gazetesi, Yüksek Faiz Veren Ülkelerin Şimdi İdeal Yatırım Fırsatlarını Sağladığını Belirtirken, "Yatırım Yapılacak Ülkeler, Türkiye ve Brezilya Gibi Olağanüstü Yüksek Faiz Sağlayan Ülkelerdir. Örneğin Türkiye, 2012 Vadeli Tahvillerinde Yüzde 22 Civarında Faizleri Gördü" Diye Yazdı. (02 Aralık 2008 Salı )

   

  Mkek, Kredi Kartı ile Silah Satışınabaşladı

  Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (Mkek) Kırıkkale'de Üretimini Yaptığı 12 Ayrı Cins ve Özelliklerde Tabancayı, Kredi Kartına 10 Aya Kadar Taksitle Satışına Başladı. Fiyatları 545 ile 1.801 YTL Arasında Değişen 12 Tip Tabanca Kredi Kartına 10 Taksitle Satılacak. (20 Ekim 2008 Pazartesi )

   

  Mkek'ten Kredi Kartı ile Silah

  Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (Mkek) Taksitle Tabanca Satışları ile İlgili Olarak Yeni Bir Özel Silah Satış Kampanyası Başlattı. Tabanca Stoklarını Eritmeyi Amaçlayan Mkek Genel Müdürlüğü, Kırıkkale'de Üretimini Yaptığı 12 Ayrı Cins ve Özelliklerde Tabancayı Kampanya Kapsamına Aldı. (20 Ekim 2008 Pazartesi )

   

  Mkek'den Kredi Kartı ile Silah Satış Kampanyası

  Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (Mkek) Taksitle Tabanca Satışları ile İlgili Olarak Yeni Bir Özel Silah Satış Kampanyası Başlattı. (19 Ekim 2008 Pazar )

   

  İnadına Yatırım Yapmaya Devam Edeceğiz

  İnadına Yatırım Yapmaya Devam Edeceğiz

  Oyak Üst Düzey Yöneticisi Coşkun Ulusoy, Dünyada Ekonomik Krizin Derinleşmesine Rağmen, İnadına Yatırıma Devam Edeceklerini Bildirdi. (15 Ekim 2008 Çarşamba )

   

  Türkiye'nin Nakit Zengini Şirketleri

  Türkiye'nin Nakit Zengini Şirketleri

  Türkiye'de 10 Büyük Şirket ve Grubun Elinde, En Azından 1 Milyar Dolar Olmak Üzere Toplamda 30 Milyar Dolar Bulunuyor. Yeni (10 Ekim 2008 Cuma )

   

  Bankalarda Yönetici Sayısı Artıyor

  Bankalarda Yönetici Sayısı Artıyor

  Bankalar Arasındaki Rekabet Toplam Aktifler, Krediler, Mevduat Hacmi, Kredi Kartları, Şube ve Personel Sayıları Gibi Bankacılık Alanlarının Yanı Sıra Üst Yönetim Kadrolarının Sayısına da Yansıdı. (18 Ağustos 2008 Pazartesi )

   

  Bankalarda Genel Müdür Yardımcısı Sayısında Büyük Artış

  Bankacılık Sektöründe Yaşanan Değişim ve Dönüşüm Üst Yönetim Kadrolarına Yansıdı. Geçmiş Yıllarda Tek Haneli Rakamlarla İfade Edilen Bankalardaki Üst Yönetim Kadroları Günümüzde Birçok Bankada Çift Haneli Sayılara Ulaştı. 2008 İtibariyle Genel Müdür Yardımcısı (Gmy) Sayısında İlk Sırada Oyakbank'ı Satın Alan Hollanda Merkezli Ing Group'un Bankası Ing Bank Yer Aldı. (17 Ağustos 2008 Pazar )

   

  'Kasası' Beş Parasız, 'Avukatı' Milyoner

  'Kasası' Beş Parasız, 'Avukatı' Milyoner

  Yeminli Murakıp Raporlarına Göre, Ergenekon Zanlılarının Para Trafikleri de Oldukça İlginç. (12 Ağustos 2008 Salı )

   

  Ing: Türkiye'de Yeni Banka Almak İçin Fırsatlara Bakarız

  Ing: Türkiye'de Yeni Banka Almak İçin Fırsatlara Bakarız

  Ing Grubu Bireysel Bankacılıktan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Eli Leenaars, "Oyakbank'ı Alıp, Türkiye'ye Uzun Vadeli Giriş Yaptık. Pazar Payımız Yüzde 3. Bu Yeterli Değil. Büyümek İçin Fırsat Çıkarsa Yeni Banka Almayı da Düşünürüz" Dedi. (08 Ağustos 2008 Cuma )

   

  Yabancıyı Kuralla Sınırlayamazsın

  Yabancıyı Kuralla Sınırlayamazsın

  Ing Bank Ceo'su Hakan Eminsoy ile İki Gün Önce Başladığımız Röportajın Üçüncü ve Son Bölümünü Aşağıda Okuyabilirsiniz... (31 Temmuz 2008 Perşembe )

   

  Parası Olana Tek Bir Tavsiyemiz Var

  Parası Olana Tek Bir Tavsiyemiz Var

  Ing Bank Ceo'su Hakan Eminsoy ile Bankanın Yeni Hedeflerini, Planlarını ve Değişim Sürecini Konuştuk. Röportaj Üç Gün Boyunca Devam Edecek... (29 Temmuz 2008 Salı )

   

  Banka Personeli 19 Bin Kişi Arttı

  Banka Personeli 19 Bin Kişi Arttı

  Ekonomideki Yavaşlamaya Rağmen Hızlı Büyümesini Sürdüren Türk Bankacılık Sistemi Son Bir Yılda Şube ve Personel Sayısını Önemli Oranda Artırdı. (21 Temmuz 2008 Pazartesi )

   

  Banka Personeli Son Bir Yılda 19 Bin Kişi Arttı

  Banka Personeli Son Bir Yılda 19 Bin Kişi Arttı

  Bankaların Şube Sayısı Haziran Sonu İtibariyle 8 Bin 174'e, Toplam Personel Sayısı da 166 Bin 822'ye Ulaştı. Son Bir Yılda Şube Sayısında 997, Personel Sayısında 18 Bin 897 Artış Oldu. (20 Temmuz 2008 Pazar )

   

  Asker Parasını Tutmak İçin Yüklü Promosyon Veremezdik

  Asker Parasını Tutmak İçin Yüklü Promosyon Veremezdik

  Dünden İtibaren Ing Bank Adıyla Yoluna Devam Etmeye Başlayan Oyak Bank'ın Genel Müdürü Hakan Eminsoy, Başka Bankaların Devraldığı Asker Maaşlarının Ayda 3 Milyon YTL'yi Bulduğunu Söylerken, "Yüzde 60'ı Bizden Gitti, Yüzde 40'ı da Gidecektir. Ing Bunun Böyle Olacağını Hesaplamıştı. Bu Konuda Promosyon Yarışına Girmek İstemedik" Dedi. (08 Temmuz 2008 Salı )

   

  Oyak Bank'tan Ing Bank'a Geçiş Dönemi Tamamlandı

  Oyak Bank'tan Ing Bank'a Geçiş Dönemi Tamamlandı

  Ing Grubu, Türkiye'deki Faaliyetlerine Ing Bank İsmiyle Bugün Başladı. (07 Temmuz 2008 Pazartesi )

   

  Oyak Bank 352 Şubesiyle Ing Bank Oldu

  Hollanda Merkezli Ing Grup Tarafından Aralık 2007'de 2.7 Milyar Dolar Bedelle Satın Alınan Oyak Bank Bugün Resmen Ing Bank Türkiye Adını Aldı. 7 Temmuz 2008 Tarihi İtibariyle Oyak Bank'ın Türkiye Çapındaki 352 Şubesi Ing Bank Tabelası ile Müşterilerinin Karşısına Çıktı. (07 Temmuz 2008 Pazartesi )

   

  Oyakbank 'Ing Bank' Oldu

  Oyakbank "Ing Bank" Oldu

  Oyakbank'ı Satın Alan Ing Grubu, Türkiye'deki Faaliyetlerine "Ing Bank" İsmiyle Bugün Başladı. (07 Temmuz 2008 Pazartesi )

   

  Oyakbank Şubeleri, Ing Bank Oluyor

  Oyakbank Şubeleri, Ing Bank Oluyor

  Geçen Yıl Hollandalı Ing Grubu'na Satılan Oyakbank'ta Tabelalar Ing Bank Olarak Değişirken, 7 Temmuz'da Oyakbank Yazılı Brandalar Kalkacak ve Tanıtım Kampanyası Başlayacak. (25 Haziran 2008 Çarşamba )

   

  The Times: Oyak, Brüksel'de Bazılarını Dehşete Düşürüyor

  The Times: Oyak, Brüksel'de Bazılarını Dehşete Düşürüyor

  The Times Gazetesi Geniş Yer Verdiği Oyak Grubu'nun Avrupa Birliği'nde (AB) Korku Yarattığını Öne Sürdü. (19 Haziran 2008 Perşembe )

   

  Ing, Şimdi de Oyak Emeklilik'i 110 Milyon Euro'ya Satın Alıyor

  Ing, Şimdi de Oyak Emeklilik'i 110 Milyon Euro'ya Satın Alıyor

  Oyak Bank'ı Alarak Türkiye'de Finans Sektörüne Giren Hollandalı Ing, Bireysel Emeklilik Şirketi Oyak Emeklilik'i de Satın Alıyor. (18 Haziran 2008 Çarşamba )

   

  Atm'yi Soymaya Çalışırken Yangın Çıkardılar

  Oyakbank'a Ait Atm Cihazını Soymaya Çalışan Şahıslar, Para Kasasını Kaynak Makinesiyle Kesmeye Çalıştılar. Ancak, Atm'nin İçindeki Kablolar Alev Alınca Panikleyen Şahıslar, Kaynak Makinesini de Alıp Kaçtılar. (15 Haziran 2008 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 19:27:52. #1.12#