Alsancak Kordon Boyu'nda Özel Tedbirlerle Emniyet Sağlanıyor - Son Dakika
3.Sayfa

Alsancak Kordon Boyu'nda Özel Tedbirlerle Emniyet Sağlanıyor

Alsancak Kordon Boyu\'nda Özel Tedbirlerle Emniyet Sağlanıyor

İzmir'in sembol noktalarından biri olan Alsancak Kordon Boyu, Konak İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı atlı polis birlikleri ve ATV'li polis timlerince alınan özel tedbirlerle güvenli bir şekilde korunuyor. Gündoğdu Meydanı, Alsancak İskele, Cumhuriyet Meydanı ve Güzelyalı bölgesinde görev yapan polis ekipleri, sahil boyunca devriye görevi yaparak vatandaşların huzurunu sağlıyor. Bölgedeki vatandaşlar ise polislerin çalışmalarından memnun olduklarını belirterek teşekkür ediyor.

02.02.2024 13:38
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İzmir'in en önemli simgelerinden biri olan Alsancak Kordon Boyu, Konak İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı atlı polis birlikleri ve ATV'li polis timlerince alınan özel tedbirler ile emin ellerde.

Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü, İzmirlilerin buluşma noktalarından biri olan Alsancak Kordon Boyu'nda almış olduğu özel tedbirler ile vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamaya devam ediyor. Özellikle; Gündoğdu Meydanı, Alsancak İskele, Cumhuriyet Meydanı ve Güzelyalı bölgesindeki sahil boyunca 6 atlı polis birlikleri ve 10 ATV'li polis timleri, özel tedbirler çerçevesinde bölgede görev alıyor.

Sahil boyunca devriye görevi yürüten polislere ise halk tarafından yoğun ilgi gösteriliyor. Özellikle çocuklarıyla birlikte ekiplerle fotoğraf çektiren aileler, verilen hizmetten memnun olduklarını belirterek polislere çalışmalarında başarılar diliyor. - İZMİR

Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Alsancak Kordon Boyu'nda Özel Tedbirlerle Emniyet Sağlanıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement