Kayseri'de Narkotik Operasyonları: 30 Operasyon Gerçekleştirildi, 65 Kişi Hakkında İşlem Yapıldı - Son Dakika
3.Sayfa

Kayseri'de Narkotik Operasyonları: 30 Operasyon Gerçekleştirildi, 65 Kişi Hakkında İşlem Yapıldı

Kayseri\'de Narkotik Operasyonları: 30 Operasyon Gerçekleştirildi, 65 Kişi Hakkında İşlem Yapıldı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri son bir haftada 30 operasyon düzenledi ve 65 kişi hakkında işlem yapıldı. Operasyonlarda uyuşturucu maddeler, silahlar ve diğer suç unsurları ele geçirildi. İl Emniyet Müdürlüğü, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için mücadelenin devam edeceğini belirtti.

08.04.2024 09:34  Güncelleme: 09:36

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince son bir haftada 30 operasyon gerçekleştirilirken, 65 kişi hakkında işlem yapıldı.

Edinilen bilgiye göre Narkotik Suçlara Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince 31 Mart - 6 Nisan tarihleri arasında yapılan çalışmalarda 30 operasyon düzenlendi. Operasyonlarda 65 şahıs hakkında gerekli yasal işlem yapılırken 18 şahıs adli makamlarca tutuklandı. Operasyonlarda narkotik madde, uyuşturucu ve uyarıcı hapların yanı sıra 2 adet tabanca, 3 adet tüfek, 26 adet fişek ve 1 adet hassas terazi ele geçirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü'nce yapılan yazılı açıklamada; "İlimiz genelinde halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için uyuşturucu satıcılarına ve kullanıcılarına karşı yürütülen mücadelemiz aralıksız ve kararlı bir şekilde

devam edecektir" ifadelerine yer verildi. - KAYSERİ

Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Kayseri'de Narkotik Operasyonları: 30 Operasyon Gerçekleştirildi, 65 Kişi Hakkında İşlem Yapıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement