Mersin İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Karabörk, göreve başladı - Son Dakika
3.Sayfa

Mersin İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Karabörk, göreve başladı

Mersin İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Karabörk, göreve başladı

Mersin'e atanan İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, göreve başladı. Karabörk, Vali Ali Hamza Pehlivan'ı ziyaret ederek tanıştı ve daha sonra İl Emniyet Müdürlüğüne geçti. Mersin Emniyet Müdürlüğü sosyal medya hesabından bu ziyaret ve tanışma anlarına ait fotoğrafları paylaştı.

05.03.2024 15:53
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Mersin'e atanan İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, göreve başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile Kayseri'den Mersin İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Karabörk, Vali Ali Hamza Pehlivan'ı makamında ziyaret etti.

Daha sonra İl Emniyet Müdürlüğüne geçen Karabörk, personelle tanıştı.

Mersin Emniyet Müdürlüğünün sosyal medya hesabından, Karabörk'ün Vali Pehlivan'ı ziyareti ve personelle tanışmasıyla ilgili fotoğraflar paylaşıldı. - MERSİN

Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Mersin İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Karabörk, göreve başladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Mudanya Denizi'nde fok balığı görüldü
  11:02 Mudanya Denizi'nde fok balığı görüldü

  Bursa'nın Mudanya ilçesinde denizde fok balığı görüldü. Fok balığını gören vatandaşlar o anları saniye saniye kayda aldı. Fok balığının görsel şöleninin izleyen vatandaşlar, o anları cep telefonu ile kaydetti. Öte yandan, fok balığı ağzındaki yemek ile gözden kayboldu.

 • 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda Tost Makinesi ve Abajur İçinde Uyuşturucu Ele Geçirildi
  10:53 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda Tost Makinesi ve Abajur İçinde Uyuşturucu Ele Geçirildi

  Bayrampaşa Otogar Polis Merkezi ekipleri, 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda yaptıkları denetimde şüpheli bir paketi incelediğinde tost makinesi ve abajurun içine zulalanmış uyuşturucu ele geçirdi. Şüpheli, güvenlik kameralarına yansıyan anlardan sonra yakalanarak gözaltına alındı.

 • Adana'da Çocuklar Tehlikeli Serinlik İçin Köprüden Nehre Atlıyor
  10:52 Adana'da Çocuklar Tehlikeli Serinlik İçin Köprüden Nehre Atlıyor

  Adana'da havaların ısınmasıyla birlikte çocukların serinlemek için köprüden Seyhan Nehrine atladığı görüldü. Her yıl serinlemek için yaklaşık 30 kişinin boğulduğu Adana'da havaların ısınmasıyla birlikte tehlikeli serinlik başladı. Özellikle çocuklar serinlemek için sulama kanallarına ve Seyhan Nehrine girmeye başladı. Tehlikeye aldırış etmeyen çocuklar bir de köprüden çok yüksekten nehre atlayarak tehlikeyi iki kadına çıkardı. Herkesin şaşkın bakışı arasında çocuklar köprünün en üst seviyesine çıkıp oradan nehre atladı. Sürekli nehre atlayan çocuklar ölüme meydan okurcasına bunu tekrar tekrar denedi. Adana'da son 10 yılda serinlemek isteyen yaklaşık 300 kişi boğularak hayatını kaybetmişti.

 • Kayseri'de sobadan sızan gazdan zehirlenen 2 kardeş hayatını kaybetti
  10:52 Kayseri'de sobadan sızan gazdan zehirlenen 2 kardeş hayatını kaybetti

  Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde bulunan müstakil bir evde meydana gelen olayda, anne çocuklarını hareketsiz buldu. Yapılan incelemeler sonucunda kardeşlerin sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendiği belirlendi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Antalya karayolunda 9 günlük tatil dönüşü yoğun trafik
  10:48 Antalya karayolunda 9 günlük tatil dönüşü yoğun trafik

  Ramazan bayramı tatilinin sona ermesiyle birlikte Antalya-Denizli karayolunda yoğunluk yaşanıyor. 9 günlük tatilden dönen vatandaşlar, 2 kilometrelik yol çalışması nedeniyle tek şeritli yolda ilerliyor. Yoğunluğun akşam saatlerine kadar devam etmesi beklenirken, trafik ekipleri denetimlerini sürdürüyor.

 • Düzce'de Radar Uygulaması Yapan Sürücülere Cezai İşlem
  10:42 Düzce'de Radar Uygulaması Yapan Sürücülere Cezai İşlem

  Düzce'de Ramazan Bayramı tatilinde artan trafik yoğunluğunda hız sınırlarına uyulması için polis ekiplerince yapılan radar uygulamasında, selektör ile diğer sürücülere haber vermeye çalışan 66 sürücüye toplamda 45 bin 540 TL ceza kesildi.

 • Aydın Karacasu'da Alkollü Şahıslara İdari Para Cezası
  10:40 Aydın Karacasu'da Alkollü Şahıslara İdari Para Cezası

  Aydın'ın Karacasu ilçesinde alkollü oldukları tespit edilen ve çevreyi rahatsız eden 2 şüpheliye kişi başı 977 TL idari para cezası uygulandı. Karacasu İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan devriye sırasında M.Ç. ve A.Ç. isimli şahısların sarhoşluk kabahati işledikleri belirlendi ve cezai işlem uygulandı.

 • Aydın Germencik'te Traktöre Takılan Pulluk ve Elektronik Kantar Çalındı
  10:34 Aydın Germencik'te Traktöre Takılan Pulluk ve Elektronik Kantar Çalındı

  Aydın'ın Germencik ilçesinde bir traktöre takılan pulluk ve elektronik kantar çalındı. Jandarma ekipleri tarafından yapılan araştırma sonucunda şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

 • Gaziantep'te Döviz Bürosu Çalışanı Yanlışlıkla 3 Tam Altın Verdi
  10:34 Gaziantep'te Döviz Bürosu Çalışanı Yanlışlıkla 3 Tam Altın Verdi

  Gaziantep'te bir döviz bürosu çalışanı, yoğunluk sırasında 7 tam altın vereceği müşterisine dalgınlıkla 10 tam altın verdi. Yanlış işlem sonucu verdiği 3 tam altın, döviz bürosuna 49 bin 500 TL'ye mal oldu. O anlar ise güvenlik kamerasına an be an yansıdı.


Advertisement