Ambulansın hasta taşıdığına inanmadı: Hastayı görünce "Aciliyeti var mı" dedi - Son Dakika
3.Sayfa

Ambulansın hasta taşıdığına inanmadı: Hastayı görünce "Aciliyeti var mı" dedi

Bahçelievler'de bir motosiklet sürücüsü, ambulans içinde hasta olmadığını ve boş yere siren çalındığını iddia ederek ambulans şoförüyle tartıştı. Ambulans şoförü, içerideki hastayı gösterince sürücü 'Aciliyeti var mı?' diye sordu. O anlar ambulans şoförünün cep telefonu kamerasına yansıdı.

28.02.2024 13:33  Güncelleme: 14:31
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İstanbul Bahçelievler'de bir motosiklet sürücüsü ambulans içinde hasta olmadığını ve boş yere siren çalındığını iddia ederek ambulans şoförüyle tartışmaya başladı. Hastane önünde gelen ambulans şoförü içerideki hastayı gösterince motosiklet sürücüsü, "Aciliyeti var mı?" diye sordu. O anlar ambulans şoförünün cep telefonu kamerasına yansıdı.

Ambulansın hasta taşımadığını iddia etti, hastayı görünce 'Aciliyeti var mı?' diye sordu

AMBULANS ŞOFÖRÜNE KÜFÜR ETMEYE BAŞLADI

İddiaya göre, ambulans şoförü hastane önüne ambulansı park ettiği sırada, motosiklet sürücüsü ambulansın hasta taşımadığını iddia ederek sinirlendi ve küfür etmeye başladı. Sirenlerin boş yere açıldığını söyleyen motosiklet sürücüsü ile ambulans şoförü arasında tartışma çıktı.

HASTAYI GÖRDÜ 'ACİLİYETİ VAR MI?' DİYE SORDU

Şoför kendisine inanmayan sürücüye ambulans içindeki hastayı gösterdi. Hastayı ve sağlık görevlisini gören sürücü ise 'Aciliyeti var mı?' diye cevap verdi. O anlar, ambulans şoförünün cep telefonu kamerasına yansıdı.

Motosiklet sürücüsü, kendisini cep telefonuyla kaydeden ambulans şoförüne de, "Sen niye sinyal vermiyorsun, bu kadınla ne alakası var?" diyerek küfürler savurdu.

Ambulansın hasta taşıdığına inanmadı: Hastayı görünce "Aciliyeti var mı" dedi

Son Dakika 3.Sayfa Ambulansın hasta taşıdığına inanmadı: Hastayı görünce 'Aciliyeti var mı' dedi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (26)

 • Ferdi durmuş: Gevşek adam belki hasta almaya gidiyor illa içerde hasta mı olması lazım ambulansı görüyorsan yol vericen 940 7 Yanıtla Salih Demirtaş: Belki motosikletin üstüne sürdü gördün mü her duyduğuna inan ma 2 15
 • Ziya Karaköse: Ceza acil ehliyetine el konulması gerekiyor hemen 860 3 Yanıtla
 • cemal aslan: İbretlik bir ceza verilmeli. Hasta kendi yakını bile olabilirdi. 739 4 Yanıtla
 • Mesut Yıldız: Biz gelişemeyiz hala tartışılan konulara bak 537 7 Yanıtla
 • Ali Haspolat: savcılar göreve ! 487 4 Yanıtla
 • Seyfullah Cırak: Diyelim hasta yoktu, belkide hasta almaya gidiyordur. Hadi onu geçtim acil olmayan hastayı neden ambulansla götürsünler 451 2 Yanıtla
 • İSMAİL KILINÇ: Bakalım sağlık bakanlığı ve emniyet ne yapacak? Yapmaz ise bu ayıp tüm Türkiye yeter 324 3 Yanıtla Salih Demirtaş: Hayır sen her habere inan biri isen emekli maasi 10 bin ülkü açlık sınırı var sen neredesin. Türkiye nerede bence önce insan aynaya bakmalı 28 22
 • Celal Esen: Yetkili biri demek ki 215 27 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement