Ramazan Bayramı Tatilinden Dönenler İçin Trafik Denetimleri Sıklaştırıldı - Son Dakika
3.Sayfa

Ramazan Bayramı Tatilinden Dönenler İçin Trafik Denetimleri Sıklaştırıldı

Ramazan Bayramı Tatilinden Dönenler İçin Trafik Denetimleri Sıklaştırıldı

Ramazan Bayramı'nı memleketlerinde geçirenlerin geri dönüşleri nedeniyle Ardahan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kente bağlantı yollarında trafik denetimleri yapmaktadır. Emniyet ve jandarma personeli, trafik akışını rahatlatmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Sürücüler, emniyet kemeri ve hız kurallarına uymaları konusunda uyarılmaktadır. Ayrıca, sivil kıyafetli personel de otobüslerde denetim yapmaktadır. Otobüs terminallerinde ise tatil dönüşü nedeniyle yoğunluk yaşanmaktadır.

14.04.2024 15:22  Güncelleme: 15:25

Ramazan Bayramı'nı memleketlerinde geçirenler, geri dönmeye başladı.

Ardahan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kente bağlantı yollarında Ramazan Bayramı tatilinden dönüşler nedeniyle denetimleri sıklaştırdı. Ekipler, Ardahan- Kars, Ardahan- Erzurum, Ardahan- Artvin ve ilçelere bağlantı yollarında trafik denetim istasyonları kurdu. Bayram süresince görev yapan emniyet ve jandarma personeli, bölgedeki trafik akışını rahatlatmak için çalışmalarını aralıksız sürdürdü. Söz konusu yollarda trafik denetimi yapan ekipler, emniyet kemeri ve hız kontrolünün yanı sıra sürücüleri trafik kurallarına uymaları yönünde uyarıyor.

Çalışmalar kapsamında sivil kıyafetli personel de şehirlerarası otobüslerde yolculuk yaparak denetim gerçekleştiriyor. Bu arada, otobüs terminallerinde de tatil dönüşü nedeniyle yoğunluk yaşanıyor. - ARDAHAN

Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Ramazan Bayramı Tatilinden Dönenler İçin Trafik Denetimleri Sıklaştırıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement