Ailesini katledip suçu uzaylılara attı: O alçakların peşine neden düşülmüyor? - Son Dakika
3.Sayfa

Ailesini katledip suçu uzaylılara attı: O alçakların peşine neden düşülmüyor?

İstanbul Ümraniye'de dini nikahla birlikte yaşadığı Yasemin Ünlü ile kızları Mine Güney ve Zeliha Güney'i tabancayla vurarak öldüren Suat Güney, hakimlikteki ifadesinde "Neden burada olduğumu bilmiyorum. Çocuklarımı katledenlerin, uzaylı alçakların peşine neden düşülmüyor?" dedi.

27.02.2024 10:07  Güncelleme: 10:11
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Ümraniye'de dini nikahla birlikte yaşadığı Yasemin Ünlü ile kızları Mine Güney ve Zeliha Güney'i tabancayla vurarak öldüren Suat Güney'in ifadesi ortaya çıktı. Suat Güney hakimlik ifadesinde, "Neden burada olduğumu bilmiyorum. Çocuklarımı katledenlerin, uzaylı alçakların peşine neden düşülmüyor" dedi.

ÖNCE KIZLARINI SONRA EŞİNİ ÖLDÜRDÜ

Ümraniye Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde bulunan sitede 23 Şubat Cuma günü meydana gelen olayda, iş insanı Suat Güney, önce kızları Zeliha Güney (30) ve Miney Güney'i (31) daha sonra da dini nikahla yaşadığı Yasemin Ünlü'yü tabancayla öldürdü. Cinayet Büro Amirliği tarafından yapılan çalışmada; güvenlik kameraları takip edilerek, kaçan Suat Güney'in bir süre sonra otomobilini bıraktığı ve yanına otomobille gelen başka biriyle kaçışını sürdürdüğü belirlendi.

KAMERA GÖRÜNTÜLERİ SAYESİNDE YAKALANDI

Otomobili, güvenlik kamera görüntülerini kullanarak takip eden ekipler, şüphelinin Kartal Karlık Mahallesi Soğanlık Caddesi'nde bir kickboks salonuna gittiğini belirledi. Belirlenen adrese yapılan operasyonla şüpheli Suat Güney gözaltına alındı. Suat Güney'in üzerinde yapılan aramada 3 tabanca, 6 şarjör içinde çok sayıda mermi, bıçak, pasaport ve yüklü miktarda döviz ele geçirildi. Şüpheli Güney, emniyetteki işlemlerinin ardından 24 Şubat Cumartesi günü Anadolu Adliyesi'ne getirildi. Savcılık ifadesinin ardından hakimliğe sevk edilen şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

"UZAYLI ALÇAKLARIN PEŞİNE NEDEN DÜŞÜLMÜYOR"

Şüpheli Suat Güney hakimlikteki ifadesinde, "Ben bu konu ile alakalı daha önce ayrıntılı ifade vermiştim. O ifademi aynen tekrar ederim. Neden burada olduğumu bilmiyorum. Çocuklarımı katledenlerin, uzaylı alçakların peşine neden düşülmüyor?" dedi.

Ailesini katledip suçu uzaylılara attı: O alçakların peşine neden düşülmüyor?
Kaynak: DHA

Son Dakika 3.Sayfa Ailesini katledip suçu uzaylılara attı: O alçakların peşine neden düşülmüyor? - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (4)

  • salihb: Fantastik bilim kurgu filmleri çok izlemiş demek ki . İdam gelmezse daha çok senaryo dinleriz 66 0 Yanıtla
  • Serkan Basar: deli numarası yapıp cezadan ve toplumun tepkisinden kurtulma çabaları 56 1 Yanıtla
  • Ayşe aydın: ne güzel dünya öldür sonra deli numarası yap yırtmaya çalış .. hadi burdan yırttın diyelim ilahi adaletten nasıl kutulacaksın Allahın verdiği canı Allah alır ALLAH yarına bırakır ama yanına bırakmaz o mazlumların ahı bulur seni inşallah 47 0 Yanıtla
  • Şenol Mirza: Bazı adaylarida yapay zeka belirledi fark etmez 9 3 Yanıtla

Advertisement