Son dakika Abdül Batur haberleri, Abdül Batur son dakika, son dakika Abdül Batur

Son Dakika Abdül Batur Haberleri

Son dakika Abdül Batur haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son abdül batur haberleri anında burada.


 • 02.07.2022 02 Tem 21:47 Tunç Soyer ve Oğuz Kaan Salıcı'dan Konyalılar Federasyonu'na Ziyaret Tunç Soyer ve Oğuz Kaan Salıcı'dan Konyalılar Federasyonu'na Ziyaret

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ile İzmir'de Konyalılar Federasyonu'nu ziyaret etti.

 • 02.07.2022 02 Tem 16:24 Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği'nin yeni hizmet binası açıldı Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği'nin yeni hizmet binası açıldı

  İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, İzmir'in rakibinin Barcelona, Milano gibi kentler olduğunu, eski günlere dönme hedefi kapsamında kurumların kavga etmeden, tek yürek çalışması gerektiğini belirtti.

 • 02.07.2022 02 Tem 14:52 CHP'Lİ SALICI'DAN ASGARİ ÜCRET ELEŞTİRİSİ CHP'Lİ SALICI'DAN ASGARİ ÜCRET ELEŞTİRİSİ

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, asgari ücrete yapılan ara zamma değinerek, "Asgari ücret zammı mart ayını göremedi.

 • 02.07.2022 02 Tem 09:53 Konak Belediye Başkanı Batur: 'Avrupa Şeref Bayrağı'nı Gururla Taşıyacağız' Konak Belediye Başkanı Batur: "Avrupa Şeref Bayrağı'nı Gururla Taşıyacağız"

  Avrupa Konseyi’nin Avrupa Şeref Bayrağı ödülünü alan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Bu güzel ödül bizi kamçıladı, çok daha fazla çalışmamız, çok daha güzel şeyler yapmamız lazım” dedi. Ödülü Başkan Batur’a sunan Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Onursal Üyesi Valeriou Ghiletchi ise “Şeref Bayrağı’nı takdim etmek benim için bir zevktir. Yaşasın Konak! Yaşasın Birleşik Avrupamız” diye konuştu.

 • 23.06.2022 23 Haz 10:47 Konak'ta Sağlıklı Kentleşme İçin İmzalar Atıldı Konak'ta Sağlıklı Kentleşme İçin İmzalar Atıldı

  Konak Belediyesi ile Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası, işbirliği sözleşmesine imza attı. Konak’ta Gültepe ve Beştepeler imar planları ile kentsel dönüşümün önünü açan Konak Belediyesi, imzalanan protokolle sağlıklı yapılaşma konusunda önemli bir adım daha attı.

 • 22.06.2022 22 Haz 10:32 Konak Yollarında Asfalt 2 Bin 100 Ton Asfalt Serildi Konak Yollarında Asfalt 2 Bin 100 Ton Asfalt Serildi

  İzmir’in Konak ilçesinde asfalt serme işlemleri sürüyor. Ekipler, bu yılın 15 Mart-15 Haziran dönemini kapsayan üç aylık süreçte 237 sokakta asfalt yama, 22 sokakta ise asfalt serme işi yürüttü. Üç ayda 2 bin 100 ton asfalt kullanılarak yollar yeni görünümlerine kavuşturuldu.

 • 18.06.2022 18 Haz 23:12 Kılıçdaroğlu ve Karamollaoğlu, İzmir'de Bir Araya Geldi Kılıçdaroğlu ve Karamollaoğlu, İzmir'de Bir Araya Geldi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu; İzmir Güzelyalı’da bir kafede bir araya geldi. İki lider, çay içerek sohbet etti.

 • 18.06.2022 18 Haz 14:24 İzmir'de 3 Bin Kişi CHP Rozeti Taktı. İzmir'de 3 Bin Kişi CHP Rozeti Taktı.

  CHP İzmir İl Başkanlığı'nın toplu üye katılım töreni CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla yapıldı. 3 bin kişinin rozet CHP rozetini taktığı törende konuşan İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema Televizyon bölümü mezunu, Sanat Felsefesi doktora öğrencisi Ezgi Aydın, “Son altı aydır özel bir yemek firmasında asgari ücretin yarısı maaşla çalışmaktayım. Bu firmada bulaşıkçı olarak çalışıyorum. Evet, bulaşıkçılık yapıyorum. Gitmemizi istiyorlar, gitmeyin. Vazgeçmemizi istiyorlar, vazgeçmeyin. Umut bugün burada, umut şu an tam karşımda. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlatan o anlamlı cümlesini bir kez daha söylemek istiyorum. Geldikleri gibi giderler” dedi.

 • 17.06.2022 17 Haz 22:08 Kılıçdaroğlu İzmir'de Ali Kaya'nın Cenazesine Katıldı Kılıçdaroğlu İzmir'de Ali Kaya'nın Cenazesine Katıldı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 77 yaşında hayatını kaybeden Narlıdere Belediyesi Meclis Üyesi Nurhayat Kaya'nın eşi Ali Kaya için İzmir Narlıdere Cemevi’nde düzenlenen cenaze törenine katıldı.

 • 17.06.2022 17 Haz 16:10 Kılıçdaroğlu: 'Ben halkın politikacısıyım, sizin sesinizim' Kılıçdaroğlu: "Ben halkın politikacısıyım, sizin sesinizim"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, aynı masada buluştukları muhalefet partisi liderleriyle Türkiye'de demokrasi ve alın terini birlikte savunduklarını belirtti.

 • 16.06.2022 16 Haz 10:31 Konak'ta Kadınlar İçin Güç Birliği Konak'ta Kadınlar İçin Güç Birliği

  Konak Belediyesi ile İzmir Kadın Dayanışma Derneği arasında kadınlara yönelik eğitimler verilmesi ve ortak projeler üretilmesi için protokol imzalandı. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, "Her zaman kadınların yanındayız. Kadın dostu bir belediye olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

 • 15.06.2022 15 Haz 16:13 İzmir'de Ahmet Piriştina Heykeli Açıldı İzmir'de Ahmet Piriştina Heykeli Açıldı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ölümünün 18. yılında unutulmaz başkan Ahmet Piriştina’nın heykelini açtı. Kent Arşivi ve Müzesi'ndeki törende konuşan Başkan Tunç Soyer, “Piriştina’nın bıraktığı değerli mirasa sahip çıkmaktan hiç vazgeçmedim, vazgeçmeyeceğim. Ahmet Piriştina’nın aziz hatırasını yaptığımız çalışmalarla ve İzmir’i dünyada hak ettiği yere taşıyarak yaşatacağız” dedi.

 • 15.06.2022 15 Haz 12:10 İzmir'in Unutulmaz Başkanı Ahmet Piriştina Kabri Başında Anıldı İzmir'in Unutulmaz Başkanı Ahmet Piriştina Kabri Başında Anıldı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini sürdürürken 2004 yılında kalp krizi sonucu hayata veda eden Ahmet Piriştina’yı sevenleri unutmadı. Merhum başkan ölümünün on sekizinci yılında Aşağı Narlıdere Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.

 • 15.06.2022 15 Haz 11:06 İzmir'de 'Minikler Konağı' İlk Mezunlarını Verdi İzmir'de "Minikler Konağı" İlk Mezunlarını Verdi

  Konak Belediyesi’nin, Yenişehir ve Toros olmak üzere iki ayrı merkezde hayata geçirdiği, ücretsiz okul öncesi eğitimin verildiği Minikler Konağı ilk mezunlarını verdi. Başarıyla eğitimlerini tamamlayan toplam 55 çocuk birbirinden eğlenceli aktivitelerin düzenlendiğin etkinlikle ilk karnelerini aldı.

 • 14.06.2022 14 Haz 11:34 Gazeteci Fevzi Yılmaz Mezarı Başında Anıldı Gazeteci Fevzi Yılmaz Mezarı Başında Anıldı

  Gazeteci Fevzi Yılmaz, 12'nci ölüm yıldönümünde mezarı başında düzenlenen törenle anıldı. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Değerli dostum Fevzi Yılmaz’ı tanımış olmaktan son derece mutluyum. Güzel dostluklar, güzel anılar bırakmış geride. Işıklar içinde uyusun” diye konuştu.

 • 11.06.2022 11 Haz 16:36 Konak Belediyesi Güzelyalı Kültür Merkezi Kursiyerleri Mezun Oldu Konak Belediyesi Güzelyalı Kültür Merkezi Kursiyerleri Mezun Oldu

  İzmir Konak Belediyesi Güzelyalı Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde açılan kurslar mezunlarını verdi. 7’den 77’ye mezuniyet sevinci yaşayan kursiyerler hazırladıkları sergi, konser, dans ve bale gösterileriyle dikkat çekti.

 • 06.06.2022 06 Haz 13:59 Konak'ta Halk Dansları Şovu Konak'ta Halk Dansları Şovu

  Konak Belediyesi Halk Oyunları Şenliği, iki yıllık pandemi sürecinin ardından yeniden İzmirlilerle buluştu. 16’ncısı bu yıl düzenlenen şenlikte Konak Belediyesi’nin halk oyunları kurslarına katılan 300 halk dansçısı, 9 yörenin halk oyunlarını sergiledi. Yeniden bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Konak Belediyesi olarak, meclis üyelerimizle, çalışma arkadaşlarımızla, muhtarlarımızla birlikte kültür ve sanatta, Konak’ı ileriye götürmek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz ama en büyük gücü sizlerden alıyoruz” dedi.

 • 04.06.2022 04 Haz 12:04 Konak'ta Roman Yurttaşlar Gürçeşme Şenliği'nde Bir Araya Geldi Konak'ta Roman Yurttaşlar Gürçeşme Şenliği'nde Bir Araya Geldi

  İzmir Konak Belediyesi, pandemi nedeniyle verilen iki yıllık aranın ardından düzenlediği Gürçeşme Şenliği ile Roman yurttaşları bir araya getirdi. Konser ve şovlarla renklenen şenlikte konuşan Konak Belediye Başkanı Batur, “En Roman Dostu Belediye Başkanı seçildim ve bundan her zaman gurur duyuyorum. Ben sizin dostunuz, kardeşiniz, ağabeyinizim. Her zaman beraberiz” dedi.

 • 03.06.2022 03 Haz 10:58 Konak'ta Toplu Sözleşme İmzaları Atıldı. Başkan Batur: 'Önceliğimiz Her Zaman Emekten Yana' Konak'ta Toplu Sözleşme İmzaları Atıldı. Başkan Batur: "Önceliğimiz Her Zaman Emekten Yana"

  Konak Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasındaki toplu iş sözleşmesi, bu yıl da masada sonuçlandı. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, ülkedeki ekonomik krizin en fazla belediyeleri vurduğunu belirterek, “Önceliğimizi her zaman emekten yana kullandık. Emekçilerimizin alın terinin karşılığını vermek bizim için çok önemli” dedi.

 • 03.06.2022 03 Haz 10:28 Konak'ta Çevre Zirvesi Yapıldı Konak'ta Çevre Zirvesi Yapıldı

  Konak Belediyesi ve Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi’nin düzenlediği ‘Sürdürülebilir Enerji ve İklim Eylem Planı Uygulamaları Sempozyumu’ ile dünyanın yaşadığı iklim krizine dikkat çekildi. Konak’ta iklim ve çevre alanındaki belediye hizmet ve çalışmalarını paylaşan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Sürdürülebilir, yaşam kalitesi yüksek, çevre ile uyumlu, daha yaşanılabilir Konak yaratacağız” dedi.

 • 02.06.2022 02 Haz 16:36 Taşıt Kanunu'na muhalefetten yargılanan eski belediye başkanı: Tek işlem bize yapıldı Taşıt Kanunu'na muhalefetten yargılanan eski belediye başkanı: Tek işlem bize yapıldı

  İZMİR'in Konak ilçesinin eski belediye başkanı Sema Pekdaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından 2017'de düzenlenen 'Adalet Yürüyüşü'ne belediye ikram aracını gönderdiği gerekçesiyle hakkında '237 sayılı Taşıt Kanunu'na muhalefet'ten 1 yıla kadar hapis istemiyle açılan davada...

 • 02.06.2022 02 Haz 13:53 Gülizar Biçer Karaca'dan Adalet Yürüyüşü'ne İkram Aracı Yolladığı İçin Yargılanan Eski Konak Belediye Başkanı Pekdaş'a Destek: 'Milletin Gönlünde... Gülizar Biçer Karaca'dan Adalet Yürüyüşü'ne İkram Aracı Yolladığı İçin Yargılanan Eski Konak Belediye Başkanı Pekdaş'a Destek: "Milletin Gönlünde...

  Eski Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş'ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2017 yılında Ankara'dan İstanbul'a yaptığı 'Adalet Yürüyüşü'ne belediyenin ikram aracını gönderdiği gerekçesiyle yargılandığı davanın ilk duruşması yapıldı. Duruşma öncesi İzmir Adliyesi önünde konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, "Başkanlarımızı, vatandaşlarımızı, gençleri, kadınları baskınla alıp adliyelere gönderiyorlar. İstiyorlar ki millet korksun. Milletin gönlünde kaybettikleri iktidarı adliye binalarında arıyorlar. Zorbalar, zulmedenler gidecek, cesaret kazanacak" dedi.

 • 02.06.2022 02 Haz 12:54 Konak Belediyesi'nden Sokakta Dönüşümde Yeni Uygulama: Gezici Ambalaj Atığı Toplama Aracı Yola Çıktı Konak Belediyesi'nden Sokakta Dönüşümde Yeni Uygulama: Gezici Ambalaj Atığı Toplama Aracı Yola Çıktı

  Konak Belediyesi’nin başlattığı ve Türkiye’ye örnek olacağı belirtilen "Sokakta Dönüşüm" adlı projede bir adım daha atıldı. Atıkların geri dönüşüm firmasına daha çabuk teslim edebilmesi için “Gezici Ambalaj Atığı Toplama Aracı” hizmete girdi.

 • 01.06.2022 01 Haz 11:39 Konak'ta Harp Malulü Gaziler ve Şehitler İçin Örnek Sözleşme Konak'ta Harp Malulü Gaziler ve Şehitler İçin Örnek Sözleşme

  Konak Belediyesi ile Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Şube Başkanlığı arasında ortak projeler yapılması için iş birliği sözleşmesi imzalandı. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Ülke için canını veren, kanını döken şehitlerimiz için, gazilerimiz için ne yapsak az” dedi.

 • 27.05.2022 27 May 11:13 Konaklı Kadınların El Emeği Ürünlerinin Yer Aldığı Sergi Açıldı Konaklı Kadınların El Emeği Ürünlerinin Yer Aldığı Sergi Açıldı

  Konaklı kadınların el emeği ürünlerinin sergilendiği Konak Belediyesi Semt Merkezleri Yıl Sonu Sergisi, kursiyerlerin defile ve gösterileriyle açıldı. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Kadınlar bu ülkenin merkezi, her şeyi. O nedenle sizlere ne yapsak azdır” dedi. Şiddete kurban giden kadınların isimlerinin yazılı olduğu pankartın açıldığı etkinlikte; kadınlar, “İstanbul Sözleşmesi yaşatır” dedi.

 • 22.05.2022 22 May 12:46 Konak Belediyesi'nin Açtığı Kursla Güzellik Uzmanı Oldular Konak Belediyesi'nin Açtığı Kursla Güzellik Uzmanı Oldular

  Konak Belediyesi’nin Güzelyalı Kültür Merkezi’nde açtığı güzellik uzmanlığı ve estetisyenlik kursu ilk mezunlarını verdi. Sertifikalarını Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’dan alan mezunların tamamına yakını iş sahibi oldu. Batur, Konak Belediyesi’nin kurslarında ellerine mesleklerini alan tüm kadınlarla gurur duyduklarını, onların azim, kararlılık ve özgüvenleriyle Türkiye’ye örnek olduklarını söyledi.

 • 19.05.2022 19 May 14:36 Tunç Soyer: 'Gençleri Çok Güzel Bir Gelecek Bekliyor' Tunç Soyer: "Gençleri Çok Güzel Bir Gelecek Bekliyor"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen resmi törene katıldı. Gençler için yürütülen hizmetlerin arttığını söyleyen Soyer, “Çok güzel bir gelecek onları bekliyor” dedi.

 • 19.05.2022 19 May 14:26 İzmir'de 19 Mayıs Coşkusu İzmir'de 19 Mayıs Coşkusu

  İzmir'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 103. yıl dönümü kutlamaları coşkulu başladı. Atatürk Anıtı'na çelenk sunulurken, resmi tören yapıldı, kutlamalar gençlerin çeşitli gösterileriyle sürdü.

 • 19.05.2022 19 May 09:53 Konak'ta Çınartepe Aydın Erten Rekreasyon Alanı Hizmete Açıldı Konak'ta Çınartepe Aydın Erten Rekreasyon Alanı Hizmete Açıldı

  Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, seçim öncesinde Konaklılardan gelen istek üzerine, Çınartepe Aydın Erten Rekreasyon Alanı’nın yeniden şehre kazandırılması için verdiği sözü tuttu. Yeşil doğasıyla kentin akciğeri olan, Körfez’i kuşbakışı gören bir seyir terası niteliğindeki alanın açılışı düzenlenen törenle gerçekleşti. Alanı yeniden kente kazandıran Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Çınartepe Aydın Erten Rekreasyon Alanı, doğasıyla da kente nefes aldıracak bir alan oldu. İzmir, artık Aydın Erten’le nefes alacak” dedi.

 • 18.05.2022 18 May 11:04 Konak'ta Sokak Basketbolu Turnuvası Konak'ta Sokak Basketbolu Turnuvası

  Konak Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlediği Sokak Basketbolu Turnuvası’nda, şampiyon takımlar kupalarını aldı. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Bütün ümidim gençliktedir” sözlerini hatırlatarak, “Biz gençlerimize güveniyoruz, gelecek gençlerdedir, diyoruz. Bu anlayışla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sizlere güveniyoruz ve sizi çok seviyoruz” dedi.

 • 17.05.2022 17 May 14:38 CHP'li Öztunç, Çeşme'de planlanan Ege Turizm Merkezi Projesi'ni eleştirdi CHP'li Öztunç, Çeşme'de planlanan Ege Turizm Merkezi Projesi'ni eleştirdi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Ege Turizm Merkezi-Çeşme Projesi ile ilgili eleştirilerde bulunarak, "Eğer projeyi devam ettirseniz Gündoğdu'da yüz binlerle meydanı doldurup 'projeye hayır' deriz." ifadelerini kullandı.

 • 17.05.2022 17 May 10:55 Tunç Soyer: 'Kaftancıoğlu Kararı Tam Bir Demokrasi Ayıbıdır' Tunç Soyer: "Kaftancıoğlu Kararı Tam Bir Demokrasi Ayıbıdır"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Sosyal Demokrasi Derneği’nce düzenlenen “Başka Bir Hayat Mümkün” konferansında sunum yaptı. Yargıtay’ın CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile ilgili kararına tepki gösteren Soyer, "Bu tam bir demokrasi ayıbıdır” dedi.

 • 16.05.2022 16 May 13:21 Hasan Tahsin Unutulmadı Hasan Tahsin Unutulmadı

  İzmir’in işgali sırasında direnişin kıvılcımını ateşleyen şehit Gazeteci Hasan Tahsin, Konak’taki “İlk Kurşun Anıtı” önünde düzenlenen törenle anıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Kimsenin kuşkusu olmasın. İzmir, ahde vefanın şehridir. Üzerimize düşen vazifeyi yerine getirmeye kararlılıkla ve sonuna kadar devam edeceğiz” dedi.

 • 15.05.2022 15 May 10:49 Başkan Batur'dan Konak Kent Konseyi'ne İstanbul Mitingi Daveti Başkan Batur'dan Konak Kent Konseyi'ne İstanbul Mitingi Daveti

  Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak Kent Konseyi’nin genel kurulunda konuştu. Konak’ın dayanışmayı en iyi gösteren ilçelerden olduğunu dile getiren Başkan Batur, “Kent konseyinden gelen her türlü çalışmaya hep yeşil ışık yakıyoruz, destekliyoruz, desteklemeye de devam edeceğiz” dedi. Konsey bileşenlerini 21 Mayıs İstanbul mitingine de davet eden Batur, “Canan Kaftancıoğlu yalnız değil. Her zaman onun yanındayız" dedi.

 • 14.05.2022 14 May 10:34 Kıyı Ege Belediyeler Birliği Başkanı Batur: 'Belediye Gelirleri Yasası Bir An Evvel Gündeme Gelmeli' Kıyı Ege Belediyeler Birliği Başkanı Batur: "Belediye Gelirleri Yasası Bir An Evvel Gündeme Gelmeli"

  Konak Belediye Başkanı Abdül Batur başkanlığında toplanan Kıyı Ege Belediyeler Birliği Meclisi, encümen ve komisyonlarını belirleyerek 2021 mali yılı kesin hesap cetvelleri ile faaliyet raporunu onayladı. Başkan Batur, ekonomik kriz nedeniyle belediyelerin ek bütçe yapmak zorunda kaldıklarını, maaşları zamanında ödeyebilmek için gayret gösterdiklerini belirterek, “Belediyelerin mali yapılarının gözden geçirilmesi ve özellikle belediye gelirleri yasasının bir an evvel gündeme gelmesi gerekiyor” dedi.

 • 11.05.2022 11 May 11:33 Konak Belediyesine yol tepkisi: 'Çukurlardan yolda yürüyemez olduk' Konak Belediyesine yol tepkisi: "Çukurlardan yolda yürüyemez olduk"

  AK Parti Konak İlçe Başkanı Sait Başdaş, "Çukurlardan yollarda yürüyemez olduk, otuz yılda Konak, bir asır geriye gitti" diyerek Konak Belediyesi ve Belediye Başkanı Abdül Batur'a tepki gösterdi.

 • 01.05.2022 01 May 11:45 Tarihi Havagazı Fabrikası'nda Şükran Sofrası Kuruldu Tarihi Havagazı Fabrikası'nda Şükran Sofrası Kuruldu

  İzmirli şehit aileleri ve gaziler, Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi. Geceye 2 bin davetli katıldı. Başkan Tunç Soyer, “Hepimizin canında şehitlerin payı vardır. Şehitlerimiz için ne yapsak azdır” dedi.

 • 30.04.2022 30 Nis 18:38 İzmir'de 'Pako Sokak Hayvanları Sosyal Yaşam Kampüsü' Açıldı İzmir'de 'Pako Sokak Hayvanları Sosyal Yaşam Kampüsü' Açıldı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bornova Gökdere’de, bin 500 köpeğe yuva olacak Pako Sokak Hayvanları Sosyal Yaşam Kampüsü’nü hizmete açtı. Adını merhum gazeteci Bekir Coşkun’un köpeği Pako’dan alan tesisin açılışında konuşan Başkan Tunç Soyer, “Can dostlarımız için bu vahşi düzenle son nefesimize kadar kavga edeceğiz” dedi.

 • 29.04.2022 29 Nis 11:32 Başkan Batur'dan Bayram Mesajı: 'Birlikte Değiştireceğiz!' Başkan Batur'dan Bayram Mesajı: "Birlikte Değiştireceğiz!"

  Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, personelle bayramlaşma programına belediye şantiyelerinden başladı. Belediye emekçilerinin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı da kutlayan Başkan Batur, 1 Mayıs’ta tüm işçileri alanlara davet ederek Gezi ruhunu İzmir’den haykıracaklarını dile getirdi. Batur, “Bundan sonra bu ülkede mücadelemizi daha kararlılıkla, omuz omuza sürdürmemiz lazım. Bu 1 Mayıs çok önemli. Yeniden alanlarda olmamız, Gezi ruhunu İzmir’den, yeniden haykırmamız lazım. ‘Birlikte değiştireceğiz’ dememiz lazım” dedi.

 • 28.04.2022 28 Nis 13:10 İzmir'de 'Sakin Mahalle' Programı Başladı. Tunç Soyer: 'İzmir Umudun Şehridir' İzmir'de "Sakin Mahalle" Programı Başladı. Tunç Soyer: "İzmir Umudun Şehridir"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, dünyanın ilk Cittaslow Metropolü olmaya hak kazanan İzmir’in “Sakin Mahalle” programını, Agora Ören Yeri Bölgesi’ndeki Pazaryeri Mahallesi’nde başlattı. Başkan Tunç Soyer, bölge sakinlerinin talepleri doğrultusunda belirlenen projeleri yerinde inceledi. Soyer, “Cittaslow Metropol, dünyanın umutlu şehirlerinin simgesidir. İzmir umudun şehridir. Sakinleşmeye Agora’dan başladık" dedi.

 • 28.04.2022 28 Nis 10:16 Konak'ta Çocuk Parkına Saldırı Konak'ta Çocuk Parkına Saldırı

  İzmir'in Konak ilçesine bağlı Levent mahallesindeki tek çocuk parkı, kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından kullanılamaz hale getirildi. Parktaki bankları söken saldırganlar, salıncakları bozdu, duvarları yıktı ve ağaçlara zarar verdi.

 • 25.04.2022 25 Nis 10:13 Konak Belediyesi'nden 11 Bin 500 Aileye Ramazan Yardımı Konak Belediyesi'nden 11 Bin 500 Aileye Ramazan Yardımı

  Konak Belediyesi, ramazan ayında toplam 11 bin 500 aileye yardım ulaştırdı.

 • 24.04.2022 24 Nis 14:52 Konak'ın Dört Bir Yanında 23 Nisan Kutlaması Konak'ın Dört Bir Yanında 23 Nisan Kutlaması

  İzmir'in Konak Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı iki gün boyunca ilçenin dört bir yanına yayılan etkinliklerle kutladı. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Biz her zaman Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği Cumhuriyetin temel ilkelerine bağlı kalarak mücadelemize devam edeceğiz. Her zaman dediğim gibi şimdi de ‘Yaşasın Mustafa Kemal Atatürk, Yaşasın Cumhuriyet!’ diyorum” dedi.

 • 23.04.2022 23 Nis 19:18 CHP İzmir'den 23 Nisan Kutlaması. Deniz Yücel: 'Tek Adam Yönetimine Karşı 'Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir' Diyoruz' CHP İzmir'den 23 Nisan Kutlaması. Deniz Yücel: "Tek Adam Yönetimine Karşı 'Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir' Diyoruz"

  CHP İzmir İl Başkanlığı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla tören düzenledi. İl Başkanı Deniz Yücel, "Tek adam yönetimine, her şeyi ben bilirim anlayışına, saray ve saltanat meraklılarının iktidarına karşı 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' diyoruz" dedi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ise "Meclisi yaşatmak, milletimizin kayıtsız şartsız egemenliğini yaşatmaktır. Bu nedenle ona sonsuza kadar sahip çıkacağız" diye konuştu.

 • 23.04.2022 23 Nis 15:54 'İzmir Baba' Olarak Bilinen Sancar Maruflu'nun Anısına Bilim Merkezi Açıldı "İzmir Baba" Olarak Bilinen Sancar Maruflu'nun Anısına Bilim Merkezi Açıldı

  Konak Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, "İzmir Baba" olarak bilinen merhum Sancar Maruflu'nun adının verildiği bilim merkezinin açılışını yaptı. Sancar Maruflu Bilim Merkezi'nin açılışında konuşan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Çocuklarımızın çağdaş eğitim alması ve en önemlisi de Atatürk ilke ve inkılaplarından ayrılmadan bu eğitimlerini sürdürmeleri için gayret ediyoruz. Çok güzel bir nesil geliyor. Amacımız, karanlıklarla değil, Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş eğitimle, onların gelecekte Türkiye’de söz sahibi olmalarını sağlamak” dedi.

 • 23.04.2022 23 Nis 15:50 Konak Gültepe'de 23 Nisan Kutlaması Konak Gültepe'de 23 Nisan Kutlaması

  İzmir'in Konak İlçesi'ne bağlı Gültepe semtinde düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinde konuşan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Ulusal Kurtuluş Mücadelesi’nin en önemli simgelerinden bir tanesi TBMM’nin kuruluşu. 23 Nisan, sömürgeci ve işgalcilerin özgürlüklerini savunan masum insanları yenemeyeceklerinin anlaşıldığı tarihtir” dedi.

 • 23.04.2022 23 Nis 11:08 Konak'ta 23 Nisan Coşkusu Konak'ta 23 Nisan Coşkusu

  İzmir Konak Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri ile ilçenin dört bir yanında çocuklar birbirinden eğlenceli etkinliklere katıldı. İlkokul öğrencileri için yapılan resim yarışmasının ödülleri de sahiplerini buldu.

 • 22.04.2022 22 Nis 12:52 Konak'ın Çocuk Başkanı'nın İlk Projesi:  Çocuk Sanat Sokağı Konak'ın Çocuk Başkanı'nın İlk Projesi:  Çocuk Sanat Sokağı

  Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında bu yıl başkanlık koltuğunu Necatibey İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Merve Derin Kırkar’a devretti. Minik Başkan Merve’nin, başkanlık koltuğundaki ilk projesi çocuklar için sanat sokağı oldu.

 • 20.04.2022 20 Nis 16:27 Başkan Tunç Soyer: 'İzmir'de dönüşüm başlamıştır' Başkan Tunç Soyer: "İzmir'de dönüşüm başlamıştır"

  İzmir'de, Örnekköy Kentsel Dönüşüm Projesinin üçüncü ve dördüncü etaplarının temeli törenle atıldı.

 • 31.03.2022 31 Mar 17:27 İzmir Tarihi Liman Kenti UNESCO'ya bir adım daha yaklaştı İzmir Tarihi Liman Kenti UNESCO'ya bir adım daha yaklaştı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, UNESCO Dünya Mirası Listesi adaylık süreci hazırlıkları devam eden İzmir Tarihi Liman Kenti karar konferansına katıldı.

 • 29.03.2022 29 Mar 09:54 MHP'li Yeniçırak'tan Başkan Batur'a proje eleştirisi MHP'li Yeniçırak'tan Başkan Batur'a proje eleştirisi

  Milliyetçi Hareket Partisi Konak Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Yeniçırak, Konak'ta Belediye Başkanı Abdül Batur'u hedef alarak belediyenin proje anlamında ilçeye hiç bir katkısı olmadığını söyledi.

 • 22.03.2022 22 Mar 13:45 A Milli Futbol Takımı'nın eski oyuncularından Fevzi Zemzem, toprağa verildi A Milli Futbol Takımı'nın eski oyuncularından Fevzi Zemzem, toprağa verildi

  Yaşlılığa bağlı nedenlerle hayatını kaybeden Göztepe ve A Milli Futbol Takımı'nın eski oyuncularından Fevzi Zemzem (80), İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı.

 • 10.03.2022 10 Mar 12:37 AK Parti Konak İlçe Başkanı Başdaş'tan, Batur'a 'proje' eleştirisi AK Parti Konak İlçe Başkanı Başdaş'tan, Batur'a "proje" eleştirisi

  AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur'un Hükümetin CHP'li belediyeleri engellediğine dair iddialarının gerçeği yansıtmadığını öne sürerek, "Hükümete hangi projeyi sundunuz da destek vermedik?

 • 19.02.2022 19 Şub 15:53 Türkiye'nin en büyük tam otomatik otoparkı İzmir'de açıldı: 66,5 milyona mal oldu Türkiye'nin en büyük tam otomatik otoparkı İzmir'de açıldı: 66,5 milyona mal oldu

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in, kentteki otopark sayısını artırma hedefi doğrultusunda Bayraklı'da yapımı tamamlanan Smyrna Otoparkı hizmete açıldı.

 • 05.02.2022 05 Şub 17:33 CHP İZMİR'DE 450 YENİ ÜYEYE ROZET CHP İZMİR'DE 450 YENİ ÜYEYE ROZET

  İZMİR'de CHP'ye yeni üye olan 450 kişiye, rozetleri törenle takıldı.

 • 05.02.2022 05 Şub 10:49 AK Partili Başdaş: 'İnsanlar Konak'tan kaçıyor' AK Partili Başdaş: "İnsanlar Konak'tan kaçıyor"

  AK Parti Konak İlçe Başkanı Sait Başdaş, Konak'ın nüfusunun azaldığına dikkat çekerek, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur'a tepki gösterdi.

 • 29.01.2022 29 Oca 17:15 'Şanlıurfa Tanıtım Günleri' etkinliği "Şanlıurfa Tanıtım Günleri" etkinliği

  İzmir'de düzenlenen "Şanlıurfa Tanıtım Günleri"nde şehrin lezzetleri ve kent kültürü tanıtıldı.

 • 28.01.2022 28 Oca 18:40 AK Parti'li Başdaş'dan Belediye Başkanı Batur'a katı atık bedeli tepkisi AK Parti'li Başdaş'dan Belediye Başkanı Batur'a katı atık bedeli tepkisi

  AK Parti Konak İlçe Başkanı Sait Başdaş, Konak Belediyesinin 2022 bütçesinde katı atık bedeline zam yapılmaması kararının uygulanmadığını ileri sürdü.

 • 22.01.2022 22 Oca 09:59 Son dakika haber: Örnekköy Kentsel Dönüşüm Projesi'nde dördüncü etap heyecanı Son dakika haber: Örnekköy Kentsel Dönüşüm Projesi'nde dördüncü etap heyecanı

  Edinilen son dakika haberine göre İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Örnekköy Kentsel Dönüşüm Projesi'nin dördüncü etabının lansmanına katıldı.

Advertisement