Son dakika Açıkhava Tiyatrosu haberleri, Açıkhava Tiyatrosu son dakika, son dakika Açıkhava Tiyatrosu

Son Dakika Açıkhava Tiyatrosu Haberleri

Son dakika Açıkhava Tiyatrosu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son açıkhava tiyatrosu haberleri anında burada.


 • 13:09 Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali İkinci Gününde İlber Ortaylı ve Metin Uca Söyleşisiyle Damga Vurdu Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali İkinci Gününde İlber Ortaylı ve Metin Uca Söyleşisiyle Damga Vurdu

  Bayraklı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali'nin ikinci gününde ünlü Tarihçi-Yazar İlber Ortaylı ve sunucu Metin Uca'nın söyleşisi büyük ilgi gördü. Festival kapsamında birçok etkinlik gerçekleştirildi ve özgün müziğin önemli isimlerinden Mikail Aslan konser verdi. Başkan Serdar Sandal, festivalin sanata ve sanatçıya sahip çıkmaya devam edeceklerinin bir göstergesi olduğunu belirtti.

 • Dün Dün 10:11 Buray, BtcTurk 10. Yıl Konserleri'nde Harbiye'de sahne aldı Buray, BtcTurk 10. Yıl Konserleri'nde Harbiye'de sahne aldı

  Şarkıcı Buray, KerkiSolfej tarafından düzenlenen BtcTurk 10. Yıl Konserleri kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verdi. Konserde, Buray yeni albümünden parçaları da seslendirdi ve konseri sevilen şarkılarıyla sonlandırdı.

 • 28.09.2023 28 Eyl 13:25 Bayraklı Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali Başlıyor Bayraklı Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali Başlıyor

  Bayraklı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali, ikinci kez kapılarını ziyaretçilere açıyor. Festival, yerli ve yabancı konukların yanı sıra konserler, tiyatro oyunları, atölyeler ve belgesel gösterimlerine ev sahipliği yapacak. Etkinliklere katılım ücretsiz olacak.

 • 27.09.2023 27 Eyl 14:23 Bayraklı Belediyesi Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali'ni Düzenliyor Bayraklı Belediyesi Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali'ni Düzenliyor

  Bayraklı Belediyesi'nin düzenlediği Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali, onlarca yerli ve yabancı sanatçıyı İzmirlilerle buluşturacak. Festival kapsamında konserler, resim sergisi, tiyatro ve edebiyat söyleşileri gibi birçok etkinlik gerçekleştirilecek.

 • 15.09.2023 15 Eyl 11:02 İbb Şehir Tiyatroları, Yeni Sezon Açılışını 'Bu Memleket Bizim' Oyunuyla Harbiye Açıkhava'da Yapacak. İbb Şehir Tiyatroları, Yeni Sezon Açılışını "Bu Memleket Bizim" Oyunuyla Harbiye Açıkhava'da Yapacak.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları, 2023-2024 sezon açılışını Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda “Bu Memleket Bizim” oyunuyla yarın ve pazar günü yapacak. Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Ayşegül İşsever, “2024’te İstanbul Şehir Tiyatrosu 110’uncu yaşını kutlayacak. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı, dolayısıyla biz kuruluşuna tanıklık ettiğimiz Cumhuriyete çok özel bir saygı duruşu olsun istedik. Seyirciyle bu saygı duruşunu güzel kucaklaştırmak için çok çalıştık. Arkada çok emek var. İstedik ki basit bir oyunla değil; bizim oluşturduğumuz, tüm mevcudiyetimizin katıldığı bir oyun olsun” dedi.

 • 14.09.2023 14 Eyl 15:07 Bayraklı Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali Programı Belli Oldu Bayraklı Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali Programı Belli Oldu

  Bayraklı Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Bayraklı Uluslararası Homeros Edebiyat/Sanat Festivali'nin programı açıklandı. Festival, 29 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek ve birçok yerli ve yabancı sanatçıyı İzmirlilerle buluşturacak. Festival kapsamında Zülfü Livaneli'ye Homeros Roman/Müzik Onur Ödülü, Ataol Behramoğlu'na Homeros Şiir Onur Ödülü ve Valeriu Stancu'ya Konuk Yazar Onur Ödülü verilecek. Festivalde söyleşiler, şiir okumaları, belgesel gösterimleri, tiyatro oyunları ve konserler gibi birçok etkinlik yer alacak.

 • 11.09.2023 11 Eyl 00:11 İBB Cumhuriyet'in 100. yılını '100' gösterisiyle kutladı İBB Cumhuriyet'in 100. yılını "100" gösterisiyle kutladı

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Cumhuriyet'in 100. yılını "100" adlı özel bir gösteriyle kutladı.

 • 10.09.2023 10 Eyl 23:35 İbb'nin '100' Gösterisi Harbiye'de İstanbullularla Buluştu... İmamoğlu: 'Yeni Yüzyılın Şiarı, Her Şey Çok Güzel Olacak. Mutlaka Başaracağız' İbb'nin "100" Gösterisi Harbiye'de İstanbullularla Buluştu... İmamoğlu: "Yeni Yüzyılın Şiarı, Her Şey Çok Güzel Olacak. Mutlaka Başaracağız"

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür, Türklerin Anadolu’daki var oluş hikayesini müzik, dans, teknolojik sahne tasarımları ile yaratıcı kostümleri bir araya getirerek anlatan “100” gösterisini Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda İstanbullularla buluşturdu. Bestesini Fahir Atakoğlu’nun yaptığı, sözlerini Özen Yula’nın yazdığı ‘100’üncü Yıl Marşı’nın da ilk kez seslendirildiği gecede konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Artık Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına adım atıyoruz. Heyecanı yüksek bir yüzyıl olacak ve genç bir nüfusa sahibiz. Gençliği olan bu milletin, asla ve asla umutsuzlukla değil; ümitle, mutlulukla, umutla geleceğe bakacağına adım gibi eminim. Bu yeni yüzyılın şiarı, her şey çok güzel olacak. Umutla yaşayacağız, umutla çalışacağız ve mutlaka başaracağız” dedi.

 • 06.09.2023 06 Eyl 20:45 Bursa'da Dedublüman Grubu Mest Etti Bursa'da Dedublüman Grubu Mest Etti

  Konser için Bursa'ya gelen Dedublüman grubu, Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu'nda Bursalılarla buluşarak söylediği şarkılarla hayranlarını kendilerine bir kez daha hayran bıraktı.

 • 06.09.2023 06 Eyl 04:15 Sıla, Bozuyük'te konser verdi Sıla, Bozuyük'te konser verdi

  Sıla, Bozuyük'te düzenlenen kurtuluş şenlikleri kapsamında sahneye çıkarak on binlerce genci coşturdu. Konserlerine ara veren Sıla, annesinin sağlık durumunun iyiye gitmesiyle tekrar konserlere başladı.

 • 06.09.2023 06 Eyl 00:40 Bursa'da Ünlü Rock Grubu Dedublüman Sahne Aldı Bursa'da Ünlü Rock Grubu Dedublüman Sahne Aldı

  Bursalı müzikseverler, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'ndaki Dedublüman konseri öncesinde uzun kuyruklar oluşturdu. Grup üyeleri, sevilen şarkılarını Bursalı hayranlarıyla birlikte söyledi ve performansları uzun süre alkışlandı.

 • 04.09.2023 04 Eyl 12:07 İBB, Cumhuriyetin 100. yılını '100' adlı gösteriyle kutlayacak İBB, Cumhuriyetin 100. yılını '100' adlı gösteriyle kutlayacak

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Cumhuriyetin 100. yılını, '100' adlı gösteriyle yad edecek. Gösteride ünlü piyanist Fahir Atakoğlu'nun besteleri yer alacak ve birçok ünlü oyuncu rol alacak. Gösteri, 9 ve 10 Eylül'de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda izlenebilecek.

 • 04.09.2023 04 Eyl 00:52 Yavuz Bingöl, Aşık Veysel 50. Yıl Anma Konseri'nde sahne aldı Yavuz Bingöl, Aşık Veysel 50. Yıl Anma Konseri'nde sahne aldı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Aşık Veysel 50. Yıl Anma Konseri'nde Yavuz Bingöl, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne aldı. Bingöl, sevilen şarkılarıyla Bursalı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

 • 03.09.2023 03 Eyl 15:44 İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Sanat ve Eğlence Dolu İkinci Gün İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Sanat ve Eğlence Dolu İkinci Gün

  Bu yıl gençlik temasıyla düzenlenen 92. İzmir Enternasyonal Fuarı, sanatın ve eğlencenin merkezi olmaya devam ediyor. Fuarın ikinci gününde Çim Konserleri'nde Teoman, Rock&More Sahnesi'nde Gaye Su Akyol sahne alırken Atatürk Açık Hava Tiyatrosu'nda ise İzmir Aşkına Müzikali sahnelendi. Kültürpark'ı dolduran ziyaretçiler, unutulmaz bir gece yaşadı.

 • 02.09.2023 02 Eyl 09:51 Emre Aydın Bursa'da Sahne Aldı Emre Aydın Bursa'da Sahne Aldı

  Türk rock müziğinin sevilen ismi Emre Aydın, dün akşam Bursa Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne aldı. Geçmişten günümüze sevilen şarkılarını seslendiren Aydın, elektriklerin kesilmesiyle birlikte Bursa dinleyicileri ile unutulmaz bir gece yaşadı.

 • 02.09.2023 02 Eyl 01:40 İstanbul'da Arif Sağ için saygı gecesi düzenlendi İstanbul'da Arif Sağ için saygı gecesi düzenlendi

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte Türk halk müziği sanatçısı Arif Sağ, dinleyicilere keyifli anlar yaşattı. Konserde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da bir konuşma yaparak Arif Sağ'a olan saygısını dile getirdi.

 • 28.08.2023 28 Ağu 22:14 Kenan Doğulu - Selami Şahin... 'SENİNLE BAŞIM DERTTE' SÜRPRİZİ! Kenan Doğulu - Selami Şahin... 'SENİNLE BAŞIM DERTTE' SÜRPRİZİ!

  Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Kenan Doğulu, BtcTurk 10. Yıl Konserleri kapsamında Çeşme ve Bodrum konserleriyle sevenleriyle buluştu.

 • 23.08.2023 23 Ağu 11:56 Uzman Doktorlar Müzik Grubu Roctors, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine Destek İçin Konser Verecek Uzman Doktorlar Müzik Grubu Roctors, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine Destek İçin Konser Verecek

  Muğla'nın Datça ilçesinde yapımı planlanan Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi için Roctors adlı müzik grubu, konser düzenleyecek. İzmir'de kurulan ve sağlık ve eğitim kurumlarına destek amacıyla konserler veren Roctors, 16 Eylül 2023 Cumartesi günü Datça Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alacak. Konser geliri, sokak hayvanları için yapılacak projeye aktarılacak ve Roctors grubu Türkçe ve İngilizce pop ve rock şarkıları seslendirecek.

 • 22.08.2023 22 Ağu 11:49 Barabar, ENKA Açıkhava Tiyatrosunda Müzikseverlerle Buluşacak Barabar, ENKA Açıkhava Tiyatrosunda Müzikseverlerle Buluşacak

  Serkan Keskin, Taner Ölmez ve Fırat İkisivri'den oluşan Barabar topluluğu, 29 Ağustos'ta ENKA Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alacak. Türk halk müziği şarkılarını Batı müziği enstrümanları ve altyapısıyla düzenleyen grup, müzikseverlere Anadolu topraklarında keyifli bir yolculuk sunacak. Etkinlikler, eylülün ikinci haftasına kadar devam edecek ve öğrenciler ENKA Sanat'ın 40. yaşına özel 40 liradan bilet satın alabilecek.

 • 19.08.2023 19 Ağu 16:31 Süheyl ve Behzat Uygur, Muğla'da seyirciyle buluşuyor Süheyl ve Behzat Uygur, Muğla'da seyirciyle buluşuyor

  Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, 'Hey Gidi Günler' adlı interaktif müzikal oyunla Muğla'da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Gösteride yıllarca biriktirdikleri hatıraları paylaşan ikili, seyircileri de dahil ediyor. Şarkıların da konuklarla birlikte seslendirildiği gece, izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor.

 • 17.08.2023 17 Ağu 10:05 Bursa'da Güneş, Ceza ve Edis Konseri Bursa'da Güneş, Ceza ve Edis Konseri

  Bursa'da bir içecek firmasının düzenlediği konserde Güneş, Ceza ve Edis sevenleriyle buluştu. Güneş, Ceza ve Edis söylediği şarkılarla sevenlerini adeta mest etti. Ceza'nın Suspus şarkısıyla unutulmaz bir gece yaşanırken, Edis ise 1 ay sonra ikinci kez Bursa'da sahne aldı.

 • 15.08.2023 15 Ağu 16:01 Sertab Erener ve Emre Kula ENKA Açıkhava Tiyatrosu'nda buluşuyor Sertab Erener ve Emre Kula ENKA Açıkhava Tiyatrosu'nda buluşuyor

  Sertab Erener ile gitarist, söz yazarı ve besteci Emre Kula, 28 Ağustos'ta ENKA Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verecek. Konserde, Erener'in son albümü 'Ben Yaşarım' başta olmak üzere sevilen şarkılarından oluşan bir repertuvar sunulacak.

 • 12.08.2023 12 Ağu 10:08 Aşık Veysel ve Anadolu ozanları Karabağlar'da unutulmadı Aşık Veysel ve Anadolu ozanları Karabağlar'da unutulmadı

  Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen Ender Balkır konseriyle Aşık Veysel ve diğer Anadolu ozanları anıldı. Konserde, Aşık Veysel'in ve diğer ünlü ozanların türküleri coşkuyla ve hüzünle seslendirildi. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Aşık Veysel'in değerini vurgulayarak, tüm ozanlara saygı ve minnet duyduklarını belirtti. Konser sonunda Sanatçı Ender Balkır'a doğa dostu sertifika verildi.

 • 11.08.2023 11 Ağu 10:19 2. Uluslararası Esenyurt Halk Dansları, Müzik ve Sanat Festivali Başladı 2. Uluslararası Esenyurt Halk Dansları, Müzik ve Sanat Festivali Başladı

  İstanbul Esenyurt Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Esenyurt Halk Dansları, Müzik ve Sanat Festivali, zanaatkarlar sokağının açılışı ve kortej yürüyüşüyle başladı. Festival kapsamında uluslararası zanaatkarlar sokağı kuruldu ve 27 ülkeye özgü el sanatları sergilendi. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, festivalin açılışında yaptığı konuşmada Esenyurt'un zenginliklerini paylaşmayı hedeflediklerini belirtti. Festivalde Aşık Veysel anısına gösteriler de yer aldı.

 • 10.08.2023 10 Ağu 11:23 Karabağlar Belediyesi, Aşık Veysel'i Ender Balkır konseriyle anacak Karabağlar Belediyesi, Aşık Veysel'i Ender Balkır konseriyle anacak

  Karabağlar Belediyesi, UNESCO 2023 Aşık Veysel Yılı etkinlikleri kapsamında Aşık Veysel Şatıroğlu'nu, Ender Balkır'ın seslendireceği türkülerle anacak. Karabağlar'da Aşık Veysel, yarın Uzundere Rekreasyon Alanı Murat Çobanoğlu Açıkhava Tiyatrosu'nda saat 20.30'da başlayacak Ender Balkır konseriyle anılacak. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Anadolumuzun bu büyük değerini anmayı sürdürdüklerini ve vatandaşları bu anlamlı etkinliğe katılmaya davet etti.

 • 02.08.2023 02 Ağu 12:00 ENKA Sanat, Başka Sinema işbirliğiyle sinemaseverlere özel bir film seçkisi sunuyor ENKA Sanat, Başka Sinema işbirliğiyle sinemaseverlere özel bir film seçkisi sunuyor

  ENKA Sanat, 4-25 Ağustos tarihleri arasında Başka Sinema işbirliğiyle düzenlediği film seçkisiyle izleyicilerle buluşacak. Seçki kapsamında yerli ve yabancı ödüllü filmler gösterilecek ve 1 bilet alana 1 bilet bedava kampanyası uygulanacak. Programda Özcan Alper'in 'Karanlık Gece', Baz Luhrmann'ın 'Elvis' gibi önemli filmler yer alacak.

 • 01.08.2023 01 Ağu 10:08 61. Uluslararası Bursa Festivali, Yıldız Tilbe'nin muhteşem konseriyle final yaptı 61. Uluslararası Bursa Festivali, Yıldız Tilbe'nin muhteşem konseriyle final yaptı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 61. Uluslararası Bursa Festivali, Yıldız Tilbe'nin unutulmaz konseriyle sona erdi. Tilbe, Açıkhava Tiyatrosu'nu dolduran Bursalı hayranlarına hit şarkılarını seslendirerek duygusal ve coşkulu anlar yaşattı. Festivalin sonunda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yıldız Tilbe'ye teşekkür plaketi takdim etti ve festivalin Bursa'nın kültür sanat şehri kimliğini daha da renklendirdiğini vurguladı.

 • 01.08.2023 01 Ağu 09:32 Yıldız Tilbe'nin muhteşem konseriyle Uluslararası Bursa Festivali sona erdi Yıldız Tilbe'nin muhteşem konseriyle Uluslararası Bursa Festivali sona erdi

  Bu yıl 61. si gerçekleştirilen Uluslararası Bursa Festivali, Yıldız Tilbe'nin unutulmaz konseriyle sona erdi. Tilbe, Bursalı hayranlarına dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirerek hem duygulandırdı hem coşturdu. Festivalin sonunda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, sanatçıya teşekkür plaketi sundu ve festivalin 61 yıllık geçmişine değindi.

 • 01.08.2023 01 Ağu 01:13 Yıldız Tilbe Konseriyle Uluslararası Bursa Festivali Sona Erdi Yıldız Tilbe Konseriyle Uluslararası Bursa Festivali Sona Erdi

  Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali, Yıldız Tilbe konseriyle sona erdi. Reşat Oyal Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşen konserde Tilbe, sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi. Sanatseverler, Yıldız Tilbe ve orkestrasının performansını uzun süre alkışladı.

 • 30.07.2023 30 Tem 02:59 Dilek Türkan ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestrası Uluslararası Bursa Festivali'nde Sahne Aldı Dilek Türkan ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestrası Uluslararası Bursa Festivali'nde Sahne Aldı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali'nde Dilek Türkan ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestrası aynı sahneyi paylaştı. Konserde müzikseverler uzun kuyruklar oluşturdu ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestrası 'Cumhuriyet Şarkıları'ndan oluşan eserleri seslendirdi. Dilek Türkan ise birçok sevilen şarkıyı performansıyla seslendirdi. Sanatseverler, gece boyunca süren performansı uzun süre alkışladı.

 • 29.07.2023 29 Tem 23:03 Dünya ezgileri, klarnetin sesi ile Bursa'da buluştu Dünya ezgileri, klarnetin sesi ile Bursa'da buluştu

  Bu yıl 61.si gerçekleştirilen Uluslararası Bursa Festivali kapsamında dünyaca ünlü Azerbaycanlı ses sanatçısı Alim Qasimov, Caz Müziği'nin önemli isimlerinden Michael Godard ve Türkiye'nin klarnet sesi Hüsnü Şenlendirici, Açıkhava Tiyatrosu'nda bir araya geldi. Konserde Qasimov, geleneksel müzik türlerini Godard'ın modern müziğiyle harmanlarken, Godard ise Serpent enstrümanıyla makamsal müziği caz müziği çerçevesinde yorumladı. Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici ise bu müzik ziyafetine klarnet solosuyla eşlik etti. Etkinlik sponsoru SOCAR Türkiye-Bursagaz, sanatçılara teşekkür plaketi sundu.

 • 29.07.2023 29 Tem 01:47 Uluslararası Bursa Festivali'nde Alim Qasimov, Michel Godard ve Hüsnü Şenlendirici aynı sahnede Uluslararası Bursa Festivali'nde Alim Qasimov, Michel Godard ve Hüsnü Şenlendirici aynı sahnede

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali'nde Alim Qasimov, Michel Godard ve Hüsnü Şenlendirici bir araya geldi. Reşat Oyal Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşen konserde müzikseverler uzun kuyruklar oluşturdu. Sanatçılar, Azerbaycan ve Türkiye eserlerinden oluşan geniş bir repertuvar sunarken, performansları izleyiciler tarafından uzun süre alkışlandı.

 • 27.07.2023 27 Tem 13:54 Elektriklerin kesilmesi umurlarında olmadı! 'Aşkın Olayım' şarkısını hep bir ağızdan söyleyen seyirciler, Simge'yi gözyaşlarına boğdu Elektriklerin kesilmesi umurlarında olmadı! "Aşkın Olayım" şarkısını hep bir ağızdan söyleyen seyirciler, Simge'yi gözyaşlarına boğdu

  Bu yaz şehir şehir gezen Simge bir kez daha muhteşem bir konsere imza attı. Dün akşam İzmir Açıkhava Tiyatrosu'nda sevenleriyle buluşan Simge bir ara kesilen elektriklere rağmen konsere tüm hızıyla sürdü. Seyirci hep bir ağızdan, "Aşkın Olayım"ı karanlıkta söyleyince Simge gözyaşlarına boğuldu.

 • 27.07.2023 27 Tem 02:11 Bursa Festivali'nde Richard adlı oyun sahnelendi Bursa Festivali'nde Richard adlı oyun sahnelendi

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali'nde, Richard adlı oyun sahnelendi. Oyun, Reşat Oyal Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleştirildi ve sanatseverler tarafından ilgiyle karşılandı. Okan Bayülgen'in yönettiği oyunda birçok ünlü oyuncu performans sergiledi ve gösteri sonunda alkışlarla selamlandı.

 • 26.07.2023 26 Tem 10:06 61. Uluslararası Bursa Festivali'nde Shantel'in Coşkulu Konseri 61. Uluslararası Bursa Festivali'nde Shantel'in Coşkulu Konseri

  Alman şarkıcı Shantel, Bursa'da düzenlenen 61. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında sahne aldı. Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşen konserde Shantel, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Geleneksel müzik türlerini modern enstrümanlarla harmanlayan ve füzyon müziğin öncülerinden olan Shantel, dans garantili şarkılarıyla izleyenleri coşturdu.

 • 26.07.2023 26 Tem 08:45 Ünlü oyuncu Yılmaz Gruda yaşamını yitirdi Ünlü oyuncu Yılmaz Gruda yaşamını yitirdi

  Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, şair, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni Yılmaz Gruda, 94 yaşında hayata gözlerini yumdu. 13 Temmuz'da doğum gününü kutlayan usta sanatçının hafızalarda ilmek ilmek sanatla işlenmiş bir asırlık ömrü kaldı.

 • 26.07.2023 26 Tem 00:17 Ünlü oyuncu Yılmaz Gruda hayatını kaybetti Ünlü oyuncu Yılmaz Gruda hayatını kaybetti

  Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, şair, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni Yılmaz Gruda hayatını kaybetti.

 • 25.07.2023 25 Tem 00:27 Madrigal Müzik Grubu, Uluslararası Bursa Festivali'nde Sahne Aldı Madrigal Müzik Grubu, Uluslararası Bursa Festivali'nde Sahne Aldı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali'nde, Madrigal müzik grubu konser verdi. Reşat Oyal Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşen konserde, müzikseverler uzun kuyruklar oluşturdu. Madrigal, sevilen eserlerinden oluşan geniş bir repertuvarla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sonunda, sanatseverler tarafından grup uzun süre alkışlandı.

 • 24.07.2023 24 Tem 14:36 Şener Şen'in rol aldığı 'Zengin Mutfağı' oyunu yeni Türkiye turnesine başlıyor Şener Şen'in rol aldığı 'Zengin Mutfağı' oyunu yeni Türkiye turnesine başlıyor

  Türk sinemasının usta isimlerinden Şener Şen'in başrolünde yer aldığı 'Zengin Mutfağı' oyunu, BKM organizasyonu ile yeni Türkiye turnesine başlayacak. Oyun, Denizli, İzmir, Bursa, Antalya ve Adana'da sahnelenecek. Vasıf Öngören'in kaleme aldığı eser, 15-16 Haziran 1970 olaylarının zengin bir ailenin mutfağına yansımasını konu alıyor. Oyunun dekor tasarımını Barış Dinçel, kostümlerini Başak Özdoğan ve ışık dizaynını Cem Yılmazer hazırladı. Etkinlik takvimi ise İstanbul, Bursa, Antalya, Denizli, İzmir ve Adana olarak belirlendi.

 • 22.07.2023 22 Tem 02:03 Muazzez Ersoy, Uluslararası Bursa Festivali'nde sahne aldı Muazzez Ersoy, Uluslararası Bursa Festivali'nde sahne aldı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali'nde Türk Sanat Müziği sanatçısı Muazzez Ersoy, Reşat Oyal Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verdi. Konser öncesinde müzikseverler uzun kuyruklar oluşturdu. Ersoy, unutulmayan eserlerinden oluşan geniş bir repertuvarla sahne aldı ve Zeki Müren, Barış Manço, Neşat Ertaş, Orhan Gencebay şarkılarını da seslendirdi. Gecenin sonunda Ersoy ve orkestrası sanatseverler tarafından uzun süre alkışlandı.

 • 20.07.2023 20 Tem 15:44 Buray, BtcTurk 10.yıl konserleri kapsamında sevenleriyle buluştu Buray, BtcTurk 10.yıl konserleri kapsamında sevenleriyle buluştu

  Kerkisolfej organizasyonun düzenlediği BtcTurk 10.yıl konserleri kapsamında Çeşme Açıkhava Tiyatrosu ve Altınoluk Amfi Tiyatro'da konser veren Buray, binlerce seveniyle birlikte sevilen şarkılarını seslendirdi. Yaz aylarında konserlerine aralıksız devam ettiklerini belirten Buray, yazları sevdikleriyle birlikte şarkı söylemenin kendisini mutlu ettiğini söyledi.

 • 20.07.2023 20 Tem 11:02 Uluslararası Bursa Festivali'nde Özcan Deniz coşkusu Uluslararası Bursa Festivali'nde Özcan Deniz coşkusu

  Uluslararası Bursa Festivali'nde arabesk ve fantezi müziğinin ünlü ismi Özcan Deniz, Bursa Büyükşehir Belediyesi adına düzenlenen etkinlikte sahne aldı. Deniz, Bursalı müzikseverlere yılların eskitemediği parçalarını seslendirerek unutulmaz bir gece yaşattı. Konser boyunca en sevilen şarkılarını söyleyen sanatçı, izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.

 • 20.07.2023 20 Tem 09:59 Özcan Deniz, Uluslararası Bursa Festivali'nde muhteşem bir performans sergiledi Özcan Deniz, Uluslararası Bursa Festivali'nde muhteşem bir performans sergiledi

  Uluslararası Bursa Festivali'nde sahne alan arabesk ve fantezi müziğinin ünlü ismi Özcan Deniz, Bursalı müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Deniz, konserde yılların eskitemediği parçalarını seslendirerek izleyenleri mest etti. Bursa'da verdiği konserlerin kendisi için ayrı bir keyif olduğunu belirten sanatçı, festivalin düzenlenmesine katkılarından dolayı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı'na teşekkür etti. Konser sonunda Atış Şirketler Grubu tarafından teşekkür plaketi verildi.

 • 20.07.2023 20 Tem 00:45 Özcan Deniz, Uluslararası Bursa Festivali'nde sahne aldı Özcan Deniz, Uluslararası Bursa Festivali'nde sahne aldı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından düzenlenen 61. Uluslararası Bursa Festivali'nde Özcan Deniz konser verdi. Reşat Oyal Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen konserde müzikseverler uzun kuyruklar oluşturdu. Özcan Deniz, Bursalı müzikseverlerin eşliğinde şarkılarını seslendirdi ve gece boyunca alkışlandı.

 • 19.07.2023 19 Tem 13:54 Ünlü şarkıcı Edis, Uluslararası Bursa Festivali'nde sahne aldı Ünlü şarkıcı Edis, Uluslararası Bursa Festivali'nde sahne aldı

  Bu yıl 61'incisi düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali'nde, ünlü şarkıcı Edis, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verdi. Bursalı hayranlarına hit olan şarkılarını seslendiren Edis, sahne performansıyla da büyük beğeni topladı. Festivalin ana sponsoru Atış Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Atış, şarkıcıya teşekkür plaketi sundu.

 • 19.07.2023 19 Tem 09:01 Bursa'da Edis Rüzgarı Bursa'da Edis Rüzgarı

  Bu yıl 61'incisi düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali'nde Edis fırtınası esti. Edis, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konserde hit olan şarkılarını Bursalı hayranları için seslendirdi. Ünlü yıldız, sahne performansıyla büyük alkış aldı. Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından düzenlenen festivalde Edis'e teşekkür plaketi verildi.

 • 19.07.2023 19 Tem 08:55 Edis, Uluslararası Bursa Festivali'nde büyük ilgi gördü Edis, Uluslararası Bursa Festivali'nde büyük ilgi gördü

  Bu yıl 61'incisi düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali'nde Edis, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konserde hit olan şarkılarını Bursalı hayranları için seslendirdi. Ünlü yıldız, sahne performansıyla büyük alkış aldı.

 • 19.07.2023 19 Tem 01:53 Edis, Uluslararası Bursa Festivali'nde sahne aldı Edis, Uluslararası Bursa Festivali'nde sahne aldı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali'nde şarkıcı Edis, Reşat Oyal Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verdi. Konser öncesinde müzikseverler uzun kuyruklar oluşturdu. Edis, orkestrası ve dans grubuyla birlikte sahne şovuyla şarkılarını seslendirdi. Gecenin sonunda Edis ve ekibi alkışlarla karşılandı.

 • 18.07.2023 18 Tem 13:46 ENKA Açıkhava Tiyatrosu Temmuz Ayında Sanatseverleri Buluşturuyor ENKA Açıkhava Tiyatrosu Temmuz Ayında Sanatseverleri Buluşturuyor

  ENKA Açıkhava Tiyatrosu, temmuz ayında tiyatro, konser ve dans gösterileriyle sanatseverleri ağırlayacak. 26 Temmuz'da 'Aşkın En Kısa Gecesi' isimli tiyatro oyunu, 28 Temmuz'da Birsen Tezer konseri ve 31 Temmuz'da 'Taşıdıklarımız' dans gösterisi sahnelenecek. Etkinliklerde ünlü sanatçılar ve dansçılar yer alacak. ENKA Sanat'ın 40. yaşına özel olarak belirlenen fiyatlarla öğrenciler etkinlik biletlerini satın alabilecek.

 • 18.07.2023 18 Tem 10:59 61. Uluslararası Bursa Festivali Konserleri Devam Ediyor 61. Uluslararası Bursa Festivali Konserleri Devam Ediyor

  Türkiye'nin en uzun soluklu festivali olan 61. Uluslararası Bursa Festivali konserleri devam ediyor. Sukhishvili dans topluluğunun muhteşem performansının ardından Arif Susam, Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen gibi efsane isimler Bursalılara nostalji yaşattı. Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından düzenlenen festivalde, ünlü sanatçılar yılların eskitemediği parçalarını seslendirdi. Konserin ardından sanatçılara teşekkür plaketi verildi.

Advertisement