SON DAKİKA AHMET ÖZHAN HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Özhan Haberleri

 • 17 Şubat 2018 23:53 Üsküdar Musiki Cemiyeti Konserinde Dinleyiciler Salona Sığmadı Avni Anıl, Şekip Ayhan Özışık, Amir Ateş, Müzeyyen Senar, Ahmet Özhan, İnci Çayırlı, Yıldırım Bekçi bu cemiyette yetişmiş
 • 19 Aralık 2017 10:26 Ahmet Özhan'ın Kızı Evlendi, Nikah Şahidi Erdoğan Oldu Ahmet Özhan'ın Kızı Evlendi, Nikah Şahidi Erdoğan Oldu Hayatını Ömer Faruk Albayrak ile birleştiren Ahmet Özhan'ın kızı Fatma Özgül'ün nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptı.
 • 18 Aralık 2017 09:15 Mevlana, Şeb-i Arus'la Anıldı (2) İ ARUS, SEMA GÖSTERİSİYLE SONA ERDİYapılan konuşmalardan sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu solisti Ahmet Özhan, konser verdi, araştırmacı Ömer Tuğrul İnançer, Mevlana'nın ünlü eseri Mesnevi'den seçmeler okudu.
 • 18 Aralık 2017 00:29 Dha Yurt Bülteni-13 Mevlana, Şeb-i Arus'la anıldı/EKŞEB-İ ARUS, SEMA GÖSTERİSİYLE SONA ERDİYapılan konuşmalardan sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu solisti Ahmet Özhan, konser verdi, araştırmacı Ömer Tuğrul İnançer, Mevlana'nın ünlü eseri Mesnevi'den seçmeler okudu.
 • 18 Aralık 2017 00:08 Hz. Mevlana'nın 744. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Töreni Hz. Mevlana'nın 744. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Töreni - Hz. Mevlana'nın 744. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Töreni Ahmet Özhan'ın verdiği konserden görüntü Konya Türk Tasavvuf Müziği Topluluğu üyeleri sema ayin-i şerifi icra etmesi KONYA - Konya Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Spor Merkezi'nde düzenlenen Hz. Mevlana'nın 744.
 • 18 Aralık 2017 00:05 Konya Mevlana, Şeb-i Arus'la Anıldı/ek Konya Mevlana, Şeb-i Arus'la Anıldı/ek Mevlana, Şeb-i Arus'la anıldı/EKŞEB-İ ARUS, SEMA GÖSTERİSİYLE SONA ERDİYapılan konuşmalardan sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu solisti Ahmet Özhan, konser verdi, araştırmacı Ömer Tuğrul İnançer, Mevlana'nın ünlü eseri Mesnevi'den seçmeler okudu.
 • 17 Aralık 2017 23:32 Mevlana, Şeb-i Arus'la Anıldı (2) Mevlana, Şeb-i Arus'la Anıldı (2) İ ARUS, SEMA GÖSTERİSİYLE SONA ERDİYapılan konuşmalardan sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu solisti Ahmet Özhan, konser verdi, araştırmacı Ömer Tuğrul İnançer, Mevlana'nın ünlü eseri Mesnevi'den seçmeler okudu.
 • 26 Kasım 2017 23:01 Ahmet Özhan Öğretmenler İçin Söyledi Ahmet Özhan Öğretmenler İçin Söyledi İstanbul'da Gaziosmanpaşa Belediyesi 'Hayatı öğretenlere En Özel Program' kapsamında ilçede görevli öğretmenler için Türk Sanat Müziği'nin usta seslerinden Ahmet Özhan konseri düzenledi.
 • 26 Kasım 2017 22:49 Ahmet Özhan En Güzel Parçalarını Öğretmenler İçin Seslendirdi Ahmet Özhan En Güzel Parçalarını Öğretmenler İçin Seslendirdi Ahmet Özhan en güzel parçalarını öğretmenler için seslendirdi Gaziosmanpaşa Belediyesinden öğretmenler için özel geceİSTANBUL - Gaziosmanpaşa Belediyesi 'Hayatı öğretenlere En Özel Program' kapsamında ilçede görevli öğretmenler için Türk Sanat Müziği'nin usta seslerinden Ahmet Özhan...
 • 26 Kasım 2017 22:45 Ahmet Özhan En Güzel Parçalarını Öğretmenler İçin Seslendirdi Ahmet Özhan En Güzel Parçalarını Öğretmenler İçin Seslendirdi Gaziosmanpaşa Belediyesi ‘Hayatı öğretenlere En Özel Program’ kapsamında ilçede görevli öğretmenler için Türk Sanat Müziği’nin usta seslerinden Ahmet Özhan konseri düzenledi.
 • 06 Kasım 2017 11:58 İBB Cemal Reşit Rey'den Bu Hafta Konserleri İBB Cemal Reşit Rey'den Bu Hafta Konserleri İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu, bu hafta "Dünyanın Kemanları-3" festivaline ve "Şostakoviç'in Muhteşem Oda Müziği" programına ev sahipliği yaparkenFransız müzik dünyasının en otantik gruplarından kabare tadındaki Paris Combo'yu, Doğu ve Batı'nın müzik geleneklerini farklı bir yorumla bir araya getiren "The Secret Trio"yu, "İstanbul'da Pazar Konserleri" programı kapsamında Türk Sanat Müziği'nin saygın sanatçılarından Ahmet Özhan'ı sahnesinde konuk edecek
 • 11 Ekim 2017 04:30 Hale Soygazi'nin Eski Eşi Ahmet Özhan İlk Kez Konuştu Murat Şar Hale Soygazi'nin Eski Eşi Ahmet Özhan İlk Kez Konuştu Murat Şar Hale Soygazi'nin eski eşi Ahmet Özhan ilk kez konuştu Murat Şar...
 • 19 Haziran 2017 10:16 Maltepe'de Ahmet Özhan Coşkusu Maltepe'de Ahmet Özhan Coşkusu Maltepe Sahilindeki Ramazan Etkinlik Alanında sahne alan Türk Sanat ve Tasavvuf müziğinin önemli ismi Ahmet Özhan, yağmurlu havada verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 19 Haziran 2017 10:08 Maltepe'de Ahmet Özhan Coşkusu Maltepe'de Ahmet Özhan Coşkusu Maltepe'de Ahmet Özhan coşkusuİSTANBUL - Maltepe Sahilindeki Ramazan Etkinlik Alanında sahne alan Türk Sanat ve Tasavvuf müziğinin önemli ismi Ahmet Özhan, yağmurlu havada verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 16 Haziran 2017 16:07 Ahmet Özhan, Mehmet'in Gezegeni'ne Konuk Oldu! Ahmet Özhan, Mehmet'in Gezegeni'ne Konuk Oldu! Klasik Türk Müziği'nin yanısıra tasavvuf müziği çalışmalarıyla da müzikseverleri kendine hayran bırakan Ahmet Özhan; Kral TV, Kral FM ortak canlı yayınında Mehmet'in Gezegeni'ne konuk oldu.
 • 13 Haziran 2017 10:12 Sincan Ramazan Akşamları'nda Ahmet Özhan Rüzgarı Sincan Ramazan Akşamları'nda Ahmet Özhan Rüzgarı Türk sanat ve tasavvuf müziğinin duayen isimlerinden Ahmet Özhan, Sincan Belediyesi Ramazan Akşamları etkinliği kapsamında Sincanlılarla bulutu.
 • 10 Haziran 2017 10:46 Ahmet Özhan'ın Dinleyenleri Mest Etti Ahmet Özhan'ın Dinleyenleri Mest Etti Yenikapı Sahilindeki Ramazan Etkinlik Alanında sahne alan Türk Sanat ve Tasavvuf Müziğinin önemli ismi Ahmet Özhan verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 10 Haziran 2017 10:40 Ahmet Özhan'ın Yenikapı Konseri Vatandaşları Mest Etti Ahmet Özhan'ın Yenikapı Konseri Vatandaşları Mest Etti Ahmet Özhan'ın Yenikapı konseri vatandaşları mest ettiİSTANBUL - Yenikapı Sahilindeki Ramazan Etkinlik Alanında sahne alan Türk Sanat ve Tasavvuf Müziğinin önemli ismi Ahmet Özhan verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 10 Haziran 2017 10:13 Ahmet Özhan'ın Yenikapı Konseri Vatandaşları Mest Etti Ahmet Özhan'ın Yenikapı Konseri Vatandaşları Mest Etti Yenikapı Sahilindeki Ramazan Etkinlik Alanında sahne alan Türk Sanat ve Tasavvuf Müziğinin önemli ismi Ahmet Özhan verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 09 Haziran 2017 10:08 Usta Sanatçı Ahmet Özhan, Sincanlılarla Buluşacak Usta Sanatçı Ahmet Özhan, Sincanlılarla Buluşacak Ramazan etkinlikleri kapsamında her gün farklı bir sanatçıyı Sincanlılarla buluşturan Sincan Belediyesi, bu defa ünlü Türk müziği ve tasavvuf sanatçısı Ahmet Özhan’ı ağırlayacak.
 • 05 Haziran 2017 10:36 Ahmet Özhan, Beykoz'da Gönüllere Seslendi Ahmet Özhan, Beykoz'da Gönüllere Seslendi Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında, Türk Tasavvuf Müziğinin usta ismi Ahmet Özhan konser verdi.
 • 05 Haziran 2017 10:04 Tuzla'da Ramazan Geceleri Tuzla Marina'da Yaşanıyor Tuzla'da Ramazan Geceleri Tuzla Marina'da Yaşanıyor Pazartesi ve cumartesi günleri hariç düzenlenen Ramazan etkinlikleri, Ahmet Özhan'ın tasavvuf müziği ve ilahi konseriyle başladı
 • 04 Haziran 2017 10:44 Batman Belediye Başkan Vekili Aksoy Açıklaması Batman Belediyesinin ramazan etkinlikleri kapsamında Ahmet Özhan konseri düzenlendi
 • 04 Haziran 2017 10:17 Batman'da 10 Yıl Sonra İftar Çadırı Kuruldu Batman'da 10 Yıl Sonra İftar Çadırı Kuruldu Şenlik çerçevesinde konser veren Ahmet Özhan ise vatandaşları mest etti
 • 04 Haziran 2017 09:11 Batman'da 10 Yıl Sonra İftar Çadırı Kuruldu Batman'da 10 Yıl Sonra İftar Çadırı Kuruldu Batman'da 10 yıl sonra iftar çadırı kuruldu Çadırda düzenlenen Ramazan şenlikleri vatandaşların büyük beğenisini topladı Çadırın kurulduğu parkta sahne alan Ahmet Özhan, vatandaşları mest etti Batman Belediyesi Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy: "Çadırımızda her kesimden vatandaşlarımızı...
 • 01 Haziran 2017 12:00 İbb'den Ramazan Ayına Özel Etkinlikler İbb'den Ramazan Ayına Özel Etkinlikler Proje kapsamında İbrahim Sadri, Ahmet Özhan, Dursun Ali Erzincanlı, Eşref Ziya Terzi, Uğur Işılak, Serdar Tuncer, Erkan Mutlu, Senai Demirci ve Grup Sezgiler gibi çok sayıda ünlü isim sahne alacak
 • 29 Mayıs 2017 11:53 Küçükçekmece'de Ramazan Etkinlikleri Ahmet Özhan Konseriyle Başladı Küçükçekmece'de Ramazan Etkinlikleri Ahmet Özhan Konseriyle Başladı Küçükçekmece Belediyesinin Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlediği programda, Türk sanat ve tasavvuf müziğinin önemli isimlerinden Ahmet Özhan verdiği konserle vatandaşlara unutulmaz anlar yaşattı.
 • 06 Mayıs 2017 19:04 Ahmet Özhan "Saz, Söz ve Sevgili" Ahmet Özhan "Saz, Söz ve Sevgili" etkinliği 2017-05-06 20: 00: 00 tarihinde gerçekleşecektir.
 • 19 Nisan 2017 14:04 Ahmet Özhan - Kutlu Doğum Konseri Ahmet Özhan, 19 Nisan'da CRR'de sizlerle olacak.
 • 10 Nisan 2017 14:53 İBB Cemal Reşit Rey'den bu hafta konserleri İBB Cemal Reşit Rey'den bu hafta konserleri İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu, bu hafta "Gönül Ehli Hâfızlar" programıyla Halil Necipoğlu'nu ve "Kutlu Doğum Konseri" ile Ahmet Özhan'ı konuk ederken büyük bir beğeniyle takip edilen "Bizim Havalarımız" adlı konser programıyla İstanbulluları buluşturmaya devam edecek
 • 02 Nisan 2017 11:41 TRT Müzik'ten 'Fethullah Gülen Şarkısı' Açıklaması: Sehven Yayınlanmıştır TRT Müzik'ten 'Fethullah Gülen Şarkısı' Açıklaması: Sehven Yayınlanmıştır TRT Müzik'ten, Ahmet Özhan'ın Fethullah Gülen'in şiirinden bestelenen şarkıyı söylemesiyle ilgili olarak,"2005'te yapılan programın tekrarında sehven yayınlanmıştır" açıklaması geldi.
 • 24 Şubat 2017 18:34 Ahmet Özhan Ahmet Özhan 2007 yılında "Yüzyılın Şarkıları" adını verdiği albümde geçmişten günümüze gelen Türk sanat müziğinin birçok eserini seslendiren Ahmet Özhan, 24 Şubat'ta CRR Konser Salonu'nda.
 • 29 Aralık 2016 15:42 Ünlü İsimlerden Yeni Yıl Mesajı Ünlü İsimlerden Yeni Yıl Mesajı Sanatçı Ahmet Özhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Kısmetse yaşayacağımız yeni takvim yılının cümlemiz ve cümle insanlık alemine barış, huzur ve refah getirmesini Allah'tan niyaz ederim
 • 21 Aralık 2016 00:27 Şeb-i Arus ve Sema Töreni Şeb-i Arus ve Sema Töreni Programda Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu ve sanatçı Ahmet Özhan tarafından Türk Tasavvuf Müziği konseri verildi
 • 20 Aralık 2016 23:14 Rize'de Şeb-i Arus ve Sema Töreni Rize'de Şeb-i Arus ve Sema Töreni Programda Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu ve sanatçı Ahmet Özhan tarafından Türk Tasavvuf Müziği konseri verildi
 • 19 Aralık 2016 09:44 Ustalar İzmir'de buluşuyor Ustalar İzmir'de buluşuyor Sabahat Akkiraz ve Ahmet Özhan'ın konuk solist olarak sahne alacağı konser dizisinde, Kent Orkestrası ile Çocuk Korosu da var
 • 02 Aralık 2016 22:24 Sahaflar Şeyhi Muzaffer Ozak" Anıldı TYB İstanbul Şubesi'nin Kızlarağası Mehmed Ağa Medresesi'ndeki merkezinde gerçekleştirilen etkinlikte, tasavvuf müziği sanatçısı Ahmet Özhan, Ozak'ı anlattı
 • 29 Kasım 2016 17:28 Sahaflar Şeyhi Muzaffer Ozak" Anılacak Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul şubesince düzenlenen etkinlikte, tasavvuf müziği sanatçısı Ahmet Özhan konuşmacı olarak yer alacak
 • 20 Kasım 2016 00:06 Türk Kültür Günleri Türk Kültür Günleri" Ahmet Özhan Konseriyle Sona Erdi Yunus Emre Enstitüsünce Katar'ın başkenti Doha'da gerçekleştirilen "Türk Kültür Günleri" etkinliği Ahmet Özhan konseriyle sona erdi.
 • 19 Ekim 2016 02:46 Sezona Merhaba Sezona Merhaba" Konseri Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü tarafından gerçekleştirilen "Sezona Merhaba" konserinde Ahmet Özhan, konuk sanatçı olarak sahne aldı.
 • 19 Ekim 2016 00:29 Bursa'da Bursa'da "Sezona Merhaba" Konseri Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü tarafından gerçekleştirilen "Sezona Merhaba" konserinde Ahmet Özhan, konuk sanatçı olarak sahne aldı.
 • 11 Ekim 2016 09:04 Ahmet Özhan Ahmet Özhan Türk Sanat Müziği'nin güçlü yorumcusu Ahmet Özhan, 11 Ekim'de CRR Konser Salonu'nda sevenleriTürk edebiyatı ve Türk musikisi Ehl-i Beyt-i Mustafa'nın methini dile getiren şaheserlerle doludur.
 • 08 Eylül 2016 16:50 Antalya Expo 2016'da Konserler Devam Ediyor Antalya Expo 2016'da Konserler Devam Ediyor EXPO 2016 Turkcell Büyük Amfi Tiyatro'da besteci, şair ve politikacı Uğur Işılak ve şarkıcı Ahmet Özhan sahne aldı
 • 08 Eylül 2016 12:33 Expo 2016'da Yerli Konserler Devam Ediyor Expo 2016'da Yerli Konserler Devam Ediyor EXPO 2016 Antalya Turkcell Büyük Amfi Tiyatro'da, dün akşam besteci, şair ve politikacı Uğur Işılak ve Ahmet Özhan hayranlarıyla bir araya geldi
 • 21 Temmuz 2016 16:08 Sanatçılardan Fetö'nün Darbe Girişime Tepkiler Türk Tasavvuf Müziği sanatçısı Ahmet Özhan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki göstererek, "Aziz Türk milleti canını hiçe sayarak, aslanlar gibi demokrasisine, devletine, parlamentosuna sahip çıktı.
 • 04 Temmuz 2016 15:58 Ahmet Özhan İlahileri ile Geceyi Güzelleştirdi Ahmet Özhan İlahileri ile Geceyi Güzelleştirdi Kocaeli Fuarındaki Ramazan etkinliklerinin son gününde sahne alan Ahmet Özhan, ilahileri ile geceye anlam kattı.
 • 01 Temmuz 2016 14:46 Erbaa'da Ramazan Etkinlikleri Tamamlandı Erbaa'da Ramazan Etkinlikleri Tamamlandı Erbaa Belediyesi Ramazan ayı boyunca Ahmet Özhan, Mustafa Sevim, Ahmet Hakan Karagül, Bedirhan Gökçe, Erkan Mutlu gibi isimleri Erbaalılarla buluşturdu
 • 29 Haziran 2016 14:42 Atatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısına Tepkiler Tasavvuf sanatçısı Ahmet Özhan ise bu olaya tepkisiz kalınamayacağını söyleyerek, "Buna tepkisiz olmak, insan olmamayı icap ettirir
 • 28 Haziran 2016 00:45 Ahmet Özhan Eyüplülerle Buluştu Eyüp’te “Paylaştıkça Bir Oluruz” Ramazan Ayı teması kapsamında Ahmet Özhan, Haliç Yaz Etkinlikleri Alanı’nda konser verdi.
 • 27 Haziran 2016 23:52 Ahmet Özhan Bursalıları Çoşturdu Ahmet Özhan Bursalıları Çoşturdu Bursa Yıldırım'da Ramazan etkinlikleri kapsamında ünlü tasavvuf sanatçısı Ahmet Özhan ilçe sakinleri ile buluştu.