Son dakika Bağlum haberleri, Bağlum son dakika, son dakika Bağlum

Son Dakika Bağlum Haberleri

 • AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Ankara'yı metro ağlarıyla öreceğiz
  04 Şub AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Ankara'yı metro ağlarıyla öreceğiz

  Turgut Altınok, Keçiören ilçesindeki Bağlum Mahallesi'nde AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını yaparak, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 5 yıldır Bağlum'a bir hizmetinin olmadığını ifade etti. Altınok, ayrıca dar gelirli vatandaşlara bütçeden her türlü desteği ve yardımı yapacaklarını belirtti.

 • AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Ankara'yı metro ağlarıyla öreceğiz
  04 Şub AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Ankara'yı metro ağlarıyla öreceğiz

  AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, Keçiören ilçesindeki Bağlum Mahallesi'nde yaptığı açıklamada, Ankara'yı metro ağlarıyla donatacaklarını ve vatandaşlara her türlü desteği vereceklerini söyledi. Altınok, ayrıca dar gelirli vatandaşlara bütçeden destek sağlayacaklarını ve Ankara'yı hizmet ve eserlerle donatacaklarını belirtti.

 • Mansur Yavaş: ''Çalıyor Ama Çalışıyor' Kavramını Tümüyle Ortadan Kaldırdık. Ankara'nın Dürüst Yönetilebileceğini Herkese Gösterdik'
  21 Oca Mansur Yavaş: "'Çalıyor Ama Çalışıyor' Kavramını Tümüyle Ortadan Kaldırdık. Ankara'nın Dürüst Yönetilebileceğini Herkese Gösterdik"

  Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Keçiören Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında, “6 milyon tek yürek olduk. Durumu iyi olan da olmayan da yaptığımız kampanyalarla birbirlerini görmeden birbirlerine yardımcı oldular. Hatırlıyor musunuz, bir veresiye defteri çağrısı yaptık. İnsanlar birbirini görmeden, tanımadan gittiler bakkallarda duran veresiye defterlerini kapattılar. Belediye başkanlığı böyle olur. Gerçek belediyecilik böyle olur. Belediye başkanı halkına önderlik yapar, dayanışmayı sağlar. Bunun için önce belediye başkanına güvenmek lazım. Bu güveninizden dolayı bütün Ankara’ya sonsuz teşekkürler ediyorum. Tüm çamurlara rağmen Ankara’nın kaldırımlarından ayrımcılığı, kin ve nefreti söktük. ‘Çalıyor ama çalışıyor’ kavramını tümüyle ortadan kaldırdık. Ankara’nın dürüst yönetilebileceğini herkese gösterdik” dedi.

 • Ankara İtfaiyesi'nde Güvenlik Ön Plana Çıkıyor
  09 Oca Ankara İtfaiyesi'nde Güvenlik Ön Plana Çıkıyor

  Ankara İtfaiyesi, son 4,5 yılda güvenlik ön plana alınarak 445 personel işe alırken, araç filosunu güncelledi ve yeni itfaiye istasyonları kurdu. Ayrıca, arama kurtarma çalışmalarında K-9 köpekleri de kullanılıyor.

 • Ankara İtfaiyesi Güvenliği Ön Plana Alarak Kapasitesini Artırıyor
  09 Oca Ankara İtfaiyesi Güvenliği Ön Plana Alarak Kapasitesini Artırıyor

  Ankara İtfaiyesi, yangın, kaza, deprem sel ve acil durum müdahale kapasitesini artırmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Son 4,5 yılda 445 personel işbaşı yaparken, 3 köpük kulesi, 7 yeni itfaiye istasyonu, 277 yeni itfaiye aracı, 24 rotfire aracı, 546 yangına ilk müdahale tankeri itfaiye envanterine dahil edildi. Çakıl ve Rüzgar isimli K-9 köpekleri de arama kurtarma çalışmalarında görev alıyor.

 • Ankara İtfaiyesi Yenilendi: Yeni Araçlar ve Personel İle Halkın Can Güvenliği Sağlanacak
  08 Oca Ankara İtfaiyesi Yenilendi: Yeni Araçlar ve Personel İle Halkın Can Güvenliği Sağlanacak

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yıllarca ihmal edilen Ankara İtfaiyesini yenilediklerini duyurdu. Yeni araçlar ve liyakatle işbaşı yapan personel ile güçlendirilen Ankara İtfaiyesi, halkın can güvenliğini sağlamak için önemli bir adım atıldığını gösteriyor. Ayrıca, itfaiye istasyonlarının tamamlanması ve envantere dahil edilen 146 yeni itfaiye aracıyla da halkın güvenliği için önemli bir adım atılmış oldu.

 • Başkent'te başıboş köpek sürüleri havadan görüntülendi
  16 Ara Başkent'te başıboş köpek sürüleri havadan görüntülendi

  Ankara'da ailelere ve çocuklara saldırmalarıyla gündemi meşgul eden başıboş köpek sürüleri, drone kamera ile havadan görüntülendi. Başıboş köpeklerin saldırıları sonucunda çocuklar yaralanırken, aileler ve yerel yönetimler çözüm talep ediyor.

 • Ankara'da başıboş köpek sürüleri çocukları tehdit ediyor
  16 Ara Ankara'da başıboş köpek sürüleri çocukları tehdit ediyor

  Ankara'da başıboş köpek sürüleri, çocuklara saldırılar gerçekleştirerek aileleri tedirgin ediyor. Başıboş köpeklerin saldırılarına uğrayan çocuklar yaralanırken, aileler yerel yönetimlerden çözüm talep ediyor.

 • Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, açıklamalarıyla ilgili tepki gösterdi
  09 Ara Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, açıklamalarıyla ilgili tepki gösterdi

  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Bağlum Kafkas Mahallesi'nde yaşanan köpek saldırısına ilişkin yaptıkları açıklamanın siyasi istismar konusu edildiğini belirterek, yapılan haberlerin çarpıtma olduğunu ve siyasi ahlaksızlık olduğunu ifade etti.

 • Ankara'da köpeklerin parçaladığı 9 yaşındaki çocuk ıssız yolda neden tekti? Aileden eleştirilere yanıt
  09 Ara Ankara'da köpeklerin parçaladığı 9 yaşındaki çocuk ıssız yolda neden tekti? Aileden eleştirilere yanıt

  Ankara'da sokak köpeklerinin saldırısına uğrayıp ağır yaralanan ve şu an hayat mücadelesi veren 9 yaşındaki çocuğun babası konuştu. Aileye yapılan "Çocuk bu yolda neden tek?" eleştirilerine yanıt veren baba, "Bağlum çok ıssız bir yer değil ki. Annesi çok rahatsız olduğu için o gün götüremedi. Ablası götürecekti, 'Ben kendim giderim abla, yakın zaten' dedi" diye konuştu.

 • Keçiören Belediyesinden ilkokul 4. sınıf öğrencisinin köpek saldırısına uğramasına ilişkin açıklama Açıklaması
  08 Ara Keçiören Belediyesinden ilkokul 4. sınıf öğrencisinin köpek saldırısına uğramasına ilişkin açıklama Açıklaması

  Keçiören Belediyesinden, ilkokul 4. sınıf öğrencisi Tunahan Yılmaz'a boş arazide köpeklerin saldırmasına ilişkin yapılan açıklamada, "Son zamanlarda meydana gelen sokak hayvanları saldırıları ne yazık ki birçok şehrimizde çocuklarımızın ve tüm vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini tehdit...

 • Ankara'da Sokak Köpeklerinin Saldırısına Uğrayan Çocuğun Babası Konuştu
  08 Ara Ankara'da Sokak Köpeklerinin Saldırısına Uğrayan Çocuğun Babası Konuştu

  Ankara'nın Keçiören ilçesinde sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan 4. sınıf öğrencisi Tunahan Yılmaz'ın babası Halil Yılmaz, olayın ardından yaşadıklarını anlattı. Yılmaz, çocuğunun vücudunun çoğu yerinde et kalmadığını belirterek, hayvanseverlere seslenerek Türkiye'de hayvan sevgisinin insan sevgisinden önde olduğunu söyledi. Olayın yaşandığı mahallede başıboş köpekler nedeniyle vatandaşların işe gitmeye korktuğunu da dile getirdi.

 • Kahraman şehidin eşi: 'Penceremi açtığım zaman mezarını göreyim'
  23 Kas Kahraman şehidin eşi: "Penceremi açtığım zaman mezarını göreyim"

  Kahraman şehidin eşi: "Penceremi açtığım zaman mezarını göreyim" Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde şehit olan Üsteğmen Abdullah Köse'nin babası Necati Köse, oğlunun cenazesinin evinin karşısına defnedilmesini gelininin istediğini belirterek, "'Penceremi açtığım zaman mezarını göreyim, onu her...

 • Kahraman şehidin eşi: 'Penceremi açtığım zaman mezarını göreyim'
  22 Kas Kahraman şehidin eşi: "Penceremi açtığım zaman mezarını göreyim"

  Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde şehit olan Üsteğmen Abdullah Köse'nin babası Necati Köse, oğlunun cenazesinin evinin karşısına defnedilmesini gelininin istediğini belirterek, "'Penceremi açtığım zaman mezarını göreyim, onu her zaman hatırlayayım' diyerek fikir beyan etti.

 • Şehit üsteğmenin cenazesi, eşinin isteği ile evinin karşısına defnedilmiş
  22 Kas Şehit üsteğmenin cenazesi, eşinin isteği ile evinin karşısına defnedilmiş

  Şehit üsteğmenin cenazesi, eşinin isteği ile evinin karşısına defnedilmişIRAK'ın kuzeyindeki Pençe- Kilit Operasyonu bölgesinde, PKK'lı teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Piyade Üsteğmen Abdullah Köse'nin (32) babası Necati Köse, oğlunun cenazesini, gelini Büşra Köse'nin isteği...

 • Şehit Üsteğmen Abdullah Köse yaşadığı evin karşısına defnedildi
  21 Kas Şehit Üsteğmen Abdullah Köse yaşadığı evin karşısına defnedildi

  Şehit Üsteğmen Abdullah Köse yaşadığı evin karşısına defnedildi Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde şehit düşen Piyade Üsteğmen Abdullah Köse'nin cenazesi, Ankara'da yaşadığı evinin karşısındaki Bağlum mezarlığına defnedildi.

 • Şehit Üsteğmen Abdullah Köse, son yolculuğuna uğurlandı (2)
  21 Kas Şehit Üsteğmen Abdullah Köse, son yolculuğuna uğurlandı (2)

  EVİNİN KARŞISINA DEFNEDİLDİŞehit Piyade Üsteğmen Abdullah Köse'nin cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Keçiören ilçesindeki evinin önüne getirilerek helallik alındı.

 • Şehit Üsteğmen Abdullah Köse yaşadığı evin karşısına defnedildi
  21 Kas Şehit Üsteğmen Abdullah Köse yaşadığı evin karşısına defnedildi

  Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde şehit düşen Piyade Üsteğmen Abdullah Köse'nin cenazesi, Ankara'da yaşadığı evinin karşısındaki Bağlum mezarlığına defnedildi.

 • Şehit Abdullah Köse son yolculuğuna uğurlandı
  21 Kas Şehit Abdullah Köse son yolculuğuna uğurlandı

  Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde şehit olan Piyade Üsteğmen Abdullah Köse, Ankara'da düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

 • Şehit Piyade Üsteğmen Köse son yolculuğuna uğurlandı
  21 Kas Şehit Piyade Üsteğmen Köse son yolculuğuna uğurlandı

  Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarıyla temas sonucu şehit olan Piyade Üsteğmen Abdullah Köse son yolculuğuna uğurlandı.

 • ŞEHİT ÜSTEĞMEN KÖSE'NİN ACI HABERİ ANKARA'DAKİ AİLESİNE VERİLDİ
  21 Kas ŞEHİT ÜSTEĞMEN KÖSE'NİN ACI HABERİ ANKARA'DAKİ AİLESİNE VERİLDİ

  1)ŞEHİT ÜSTEĞMEN KÖSE'NİN ACI HABERİ ANKARA'DAKİ AİLESİNE VERİLDİIRAK'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde, PKK'lı teröristler ile girilen çatışmada şehit olan Piyade Üsteğmen Abdullah Köse'nin (32) acı haberi Ankara'daki ailesine ulaştı.

 • Şehit Üsteğmen Köse'nin acı haberi Ankara'daki ailesine verildi
  20 Kas Şehit Üsteğmen Köse'nin acı haberi Ankara'daki ailesine verildi

  IRAK'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde, PKK'lı teröristler ile girilen çatışmada şehit olan Piyade Üsteğmen Abdullah Köse'nin (32) acı haberi Ankara'daki ailesine ulaştı.

 • Ankara'ya şehit ateşi düştü
  20 Kas Ankara'ya şehit ateşi düştü

  Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde şehit olan Piyade Üsteğmen Abdullah Köse'nin acı haberi, Ankara'nın Keçiören ilçesinde yaşayan ailesine verildi.

 • Hacıkadın Kent Ormanı sonbaharda da piknikçilerin tercihi
  05 Kas Hacıkadın Kent Ormanı sonbaharda da piknikçilerin tercihi

  Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 1 milyon 480 bin metrekarelik alanda hizmete açılan Hacıkadın Kent Ormanı sonbaharda da Başkentli piknikçilerle dolup taşıyor. Kent Ormanı; günübirlik aktivitelerden ATV alanlarına, barbekülü bungalovlardan at çiftliği ve paintball sahasına kadar çeşitli etkinliklerle Başkentlileri ağırlamaya devam ediyor. Park Ankara adıyla Başkentlileri ağırlamaya başlayan alan; günübirlik aktivitelerden düğün salonlarına, barbekülü bungalovlardan çadır ve karavan kampına kadar pek çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Hacıkadın Kent Ormanı-Park Ankara, barbekülü bungalovları, ATV alanı, taş evi, at çiftliği, kayak pisti, paintball sahası ve BelpaCafe gibi birçok olanak sunarak 7'den 70'e Başkentlilere hizmet veriyor. Şehrin merkezinde ormanla iç içe zaman geçirme imkanı sunan Büyükşehir Belediyesi, pek çok etkinliği vatandaşlarla buluşturuyor.

 • Keçiören Belediyesi Etlik Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi'nde Sporculara Destek Veriyor
  30 Eyl Keçiören Belediyesi Etlik Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi'nde Sporculara Destek Veriyor

  Keçiören Belediyesi bünyesinde bulunan Etlik Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi, Keçiören Bağlum Spor Kulübü sporcularına ev sahipliği yaparak uluslararası yarışlarda başarı elde ediyor. Gençler, Türkiye şampiyonalarında ve uluslararası turnuvalarda üst üste 3 yıl en çok madalya alan sporcular olarak dikkat çekiyor. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, spora verilen destekle başarının kaçınılmaz olduğunu vurgulayarak sporculara teşekkür etti. Ayrıca tesisin yenileme çalışmalarının tamamlandığı da belirtildi.

 • Keçiören'deki Lavanta ve Gül Bahçesi'nde hasat yapıldı
  05 Ağu Keçiören'deki Lavanta ve Gül Bahçesi'nde hasat yapıldı

  Keçiören'deki Lavanta ve Gül Bahçesi'nde hasat yapıldı Ankara'da Keçiören Belediyesine ait Ovacık Mahallesi'nde yer alan 50 dönümlük Lavanta ve Gül Bahçesi'nde hasat yapıldı.

 • Ankara Büyükşehir Belediyesi Hacıkadın Kent Ormanı'nı Park Ankara adıyla hizmete açtı
  02 Ağu Ankara Büyükşehir Belediyesi Hacıkadın Kent Ormanı'nı Park Ankara adıyla hizmete açtı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Keçiören ilçesindeki Hacıkadın Kent Ormanı'nı yenileme çalışmalarını tamamlayarak Park Ankara adıyla hizmete sundu. Park Ankara, günübirlik aktivitelerin yanı sıra düğün salonları, bungalovlar, çadır ve karavan kampı gibi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Ayrıca alanda taş ev, paintball alanı, at çiftliği, ATV alanı ve kafe bulunuyor. Parka girişler 3 farklı kapıyla farklı alanlara yönlendirilecek şekilde ayarlandı.

 • Ankara Büyükşehir Belediyesi Hacıkadın Kent Ormanı'nı Park Ankara adıyla hizmete açtı
  02 Ağu Ankara Büyükşehir Belediyesi Hacıkadın Kent Ormanı'nı Park Ankara adıyla hizmete açtı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, 1500 dönüm alana sahip Hacıkadın Kent Ormanı'nı yenileyerek 'Park Ankara' adıyla hizmete açtı. Alan; barbekülü 81 bungalovu, ATV alanı, taş evi, at çiftliği, kayak pisti, paintball alanı ve 800 kişilik kapasiteye sahip Belpa Cafe ile Başkentlilere nefes oluyor.

 • Keçiören Belediyesi Yaz Bostanında Hasat Başladı
  27 Tem Keçiören Belediyesi Yaz Bostanında Hasat Başladı

  Keçiören Belediyesi, Bağlum semtinde kurduğu yaz bostanında hasat işlemine başladı. 20 dönümlük alanda yetiştirilen çeşitli sebzeler, belediye tesislerinde kullanılmak üzere toplanıyor. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, yerli tohumdan üretilen ürünlerin yaygınlaştırılması gerektiğini vurgulayarak tarımsal üretimin önemine dikkat çekti.

 • Başkentte 6 katlı binanın 4'üncü katı alevlere teslim oldu
  04 Tem Başkentte 6 katlı binanın 4'üncü katı alevlere teslim oldu

  Ankara'da Keçiören ilçesinin Bağlum mahallesinde bulunan 6 katlı bir binanın dördüncü katında çıkan yangın paniğe neden oldu. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek kısa sürede söndürdü. Yangında ölü ya da yaralı olmadığı belirtildi.

 • Ankara'da kurban pazarlarında gece zor geçiyor
  27 Haz Ankara'da kurban pazarlarında gece zor geçiyor

  - Ankara'da kurban pazarlarında gece zor geçiyor "Babam bize bu işi bıraktırmıştı, akıllı adammış büyüklerimizi dinlememiz gerekiyormuş" Kurban Bayramı'na yaklaşılırken kurban pazarlarında bekleyiş devam ediyor.

 • Ankara'da Kurban Bayramı hazırlıkları
  23 Haz Ankara'da Kurban Bayramı hazırlıkları

  Ankara'da belediyeler tarafından kurulan kurban satış alanlarında hareketlilik yaşanıyor. Sağlıklı koşullarda kurban satışı ve kesimi için çeşitli hizmetler sunulan alanlarda, otopark, mescit, duş ve yemekhane de yer alıyor. Veteriner ve zabıtanın satış alanında hizmet verdiği pazarda yapılacak kesimlerde ise uzman kasaplar ve imamlar da hazır bulunacak. Hayvanların kulaklarındaki küpelerin üzerinde yer alan numaralarla, ırk, cinsiyet, yaş, tür ve aşı bilgilerinin sorgulanabildiği belirtilirken, gebe çıkan hayvanların pazarda bulunmasına engel olunup satışına müsaade edilmiyor. Hayvan sahipleri satıştan memnun.

 • Ankara Kuzey Çevre Yolu'nda Kaza: 1 Yaralı
  17 Haz Ankara Kuzey Çevre Yolu'nda Kaza: 1 Yaralı

  Ankara Kuzey Çevre Yolu'nda meydana gelen kazada, Keçiören Bağlum mevkii girişinde direksiyon hakimiyetini kaybeden bir şoför bariyerlere çarptı. Araçta ağır hasar meydana geldi ve olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, kazada bir kişinin hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri, kazaya karışan otomobilin çekiciye yüklenmesinin ardından çevre yolunu trafiğe açtı ve inceleme başlattı.

 • Ankara Kuzey Çevre Yolu'nda Trafik Kazası: 1 Ölü
  17 Haz Ankara Kuzey Çevre Yolu'nda Trafik Kazası: 1 Ölü

  Ankara Kuzey Çevre Yolu'nda bir otomobilin karıştığı kazada bir kişi hayatını kaybetti. Kazanın meydana geldiği Keçiören Bağlum mevkii girişinde, direksiyon hakimiyetini kaybeden şoför bariyerlere çarptı. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahalelerine rağmen kurtarılamayan kişinin öldüğü belirtildi. Polis ekipleri kazayla ilgili inceleme başlattı.

 • Eserlerinde mazlumun sesi olan şair: Abdurrahim Karakoç
  06 Haz Eserlerinde mazlumun sesi olan şair: Abdurrahim Karakoç

  Türk şiirine kazandırdığı "Mihriban", "İsyanlı Sükut", "Hak Yol İslam Yazacağız", "Gel Gayrı", "Hasan'a Mektuplar", "Vur Emri" ve "Omuzumda Sevda Yükü" adlı eserleriyle unutulmayan isimler arasına giren Abdurrahim Karakoç'un vefatının üzerinden 11 yıl geçti.

 • Ankara'da Bayram Öncesi Baklavacılarda Uzun Kuyruklar
  20 Nis Ankara'da Bayram Öncesi Baklavacılarda Uzun Kuyruklar

  Ramazan Bayramı öncesi Ankaralılar, baklavacılarda uzun kuyruklar oluşturdu. Bir baklavacıda tüm ürünlerin yarı fiyatına satılması nedeniyle vatandaşlar saatlerce sırada bekledi. İşletme sahibi ise insanları baklavaya doyurduklarını belirtti.

 • Ankara'da Ramazan Bayramı öncesi baklavacılarda hareketlilik
  20 Nis Ankara'da Ramazan Bayramı öncesi baklavacılarda hareketlilik

  Ankaralılar, Ramazan Bayramı öncesi baklavacılarda uzun kuyruklar oluşturdu. Bazı baklavacılarda gün boyu tüm ürünler yarı fiyatına satılırken, işletme sahibi Uğur Aslan, insanları baklavaya doyurduklarını ve sürümden kazandıklarını belirtti. Vatandaşlar, uygun fiyatlı baklavaları almak için sıraya girerken, bazıları ise çocukları veya misafirleri için alışveriş yaptı.

 • Yenimahalle Belediyespor namağlup liderlik koltuğuna oturdu
  17 Mar Yenimahalle Belediyespor namağlup liderlik koltuğuna oturdu

  Yenimahalle Belediyespor, Ali Öcal Süper Amatör Ligi'nde BAL Ligi'ne çıkma mücadelesini namağlup sürdürüyor.

 • Hisar Mahallesi'ne yapılacak kapalı spor salonunun temeli atıldı
  14 Oca Hisar Mahallesi'ne yapılacak kapalı spor salonunun temeli atıldı

  Hisar Mahallesi'ne yapılacak kapalı spor salonunun temeli atıldı Ankara Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Hisar Mahallesi'ne inşa edilen Hisar Mahallesi Kapalı Spor Salonu ve Spor Kompleksi'nin temel atma töreni gerçekleştirildi.

 • Ankara Büyükşehir'de Hedef Daha Modern Bir 'Ankara İtfaiyesi'
  23 Ara Ankara Büyükşehir'de Hedef Daha Modern Bir 'Ankara İtfaiyesi'

  Akyurt, Nallıhan, Etimesgut ve Haymana’da bulunan itfaiye istasyonlarındaki yetersiz fiziki şartlar sebebiyle iyileştirme çalışmaları başlatan Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), bu çalışmaları geçen yıl tamamlarken; Pursaklar İtfaiye İstasyonunu da Keçiören Bağlum’da yeni inşa edilen binaya taşıdı. ABB ayrıca Yenimahalle Yuva ve Gölbaşı Tulumtaş Mahalleleri'nde yapılacak 2 yeni istasyon binasının ihalesini de kısa süre önce gerçekleştirdi.

 • YILIN OLAYLARI 2022
  20 Ara YILIN OLAYLARI 2022

  İHLAS MEDYA GRUBU ANKARA TEMSİLCİSİ VE TÜRKİYE GAZETESİ YAZARI BATUHAN YAŞAR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Batuhan Yaşar için düzenlenen cenaze töreni Cenazenin musalla taşına konulması Cenaze namazının kılınması Cenazenin omuzlara alınarak taşınmasıCUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, 2008'DEN BU...

 • Hacıkadın Şehir Ormanı Ankaralılarla Buluşuyor
  23 Eki Hacıkadın Şehir Ormanı Ankaralılarla Buluşuyor

  Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), 148 hektarlık bir alana kurulu olan ‘Hacıkadın Şehir Ormanı’nı Başkentlilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Orman, düzenlenecek çalışmaların ardından, piknik ve kamp alanlarından mini hayvanat bahçesine, düğün salonlarından restoranlara ve macera dolu aktivitelerin yapılabileceği etkinlik alanlarına ev sahipliği yapacak.

 • Başkent'te 'İtfaiye Haftası' Kutlamaları Başladı
  27 Eyl Başkent'te 'İtfaiye Haftası' Kutlamaları Başladı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, 25 Eylül-1 Ekim İtfaiye Haftası’nı çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başladı. Ankara İtfaiyesi Merkez İstasyonu’nda düzenlenen programda tulumbacıların yangına müdahalesi canlandırıldı ve arama kurtarma timlerinin tatbikatı ile yangın kulesinden iniş gösterisi ilgiyle izlendi. Ankara İtfaiyesi ekipleri, araçlarla da Ankara turu yaptı.

 • Ankara İtfaiyesi, Yenilenen Kadrosu ile Görev Başında
  26 Eyl Ankara İtfaiyesi, Yenilenen Kadrosu ile Görev Başında

  Ankara İtfaiyesi, son 3 yılda Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımların ardından hem personel kadrosunu güçlendirdi hem de araç filosunu yeniledi. Bu yatırımların ardından Ankara İtfaiyesi; 46 istasyonda toplam 1192 personel ve 231 tam donanımlı araç ile 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam ediyor.

 • Eski AK Parti Manisa Milletvekili Tanrıverdi'nin eşi son yolculuğuna uğurlandı
  21 Eyl Eski AK Parti Manisa Milletvekili Tanrıverdi'nin eşi son yolculuğuna uğurlandı

  Ankara vefat eden eski AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi'nin eşi Fatma Tanrıverdi için cenaze namazı kılındı.

 • Engelli Şirin, 10 gündür kayıp
  07 Eyl Engelli Şirin, 10 gündür kayıp

  ANKARA'nın Yenimahalle ilçesinde yüzde 50 zihinsel engelli Şirin Buse Yılmaz (18), 10 gün önce 1'inci kattaki evlerinin balkonundan atlayarak, dışarıya çıktıktan sonra geriye dönmedi.

 • Seyyid Hacı Osman Yücel son yolculuğuna uğurlandı
  17 Ağu Seyyid Hacı Osman Yücel son yolculuğuna uğurlandı

  Ankara'nın önemli kanaat önderinden Seyyid Hacı Osman Yücel son yolculuğuna uğurlandı.

 • Bıçak ve beyzbol sopalı 'yol verme' kavgası kamerada: 3 yaralı
  07 Ağu Bıçak ve beyzbol sopalı 'yol verme' kavgası kamerada: 3 yaralı

  ANKARA'nın Keçiören ilçesinde, trafikte yol verme nedeniyle çıkan bıçak ve beyzbol sopalı kavgada baba- oğul ile araya girmeye çalışan 1 kişi yaralandı.

 • Düğün konvoyuna 'çakarlı' otomobille katılan 8 şoföre para cezası uygulandı
  26 Tem Düğün konvoyuna 'çakarlı' otomobille katılan 8 şoföre para cezası uygulandı

  ANKARA'da, otomobillerine çakar takarak düğün konvoyuna katılan ve trafiği tehlikeye sokan 8 otomobil sürücüsüne para cezası kesildi.

 • Trafik kazasında kızı ve damadını kaybeden babadan Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin uygulamasına sitem
  21 Tem Trafik kazasında kızı ve damadını kaybeden babadan Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin uygulamasına sitem

  Kurban Bayramı'nın birinci günü Ankara-Niğde Otoyolu'nda meydana gelen trafik kazasında kızını ve damadını kaybeden gazi Murat Kiraz, cenazelerin defni için Ankara Büyükşehir Belediyesi ile iletişime geçtiklerini ancak bazı uygulamalar sunularak Bağlum Mezarlığı'na defin yapılamayacağı...

 • Kızını ve damadını aynı kazada kaybeden acılı babanın tek isteği adalet
  15 Tem Kızını ve damadını aynı kazada kaybeden acılı babanın tek isteği adalet

  Kızını ve damadını aynı kazada kaybeden acılı babanın tek isteği adalet Baba Murat Kiraz: "Ben sadece adalet istiyorum, başka bir şey değil" "İki yavrum toprağa verildi, bu şimdi trafik kazası mı oluyor" Ankara-Niğde Otobanı'nda yaşanan kazada aynı araç içerisinde kızı Rumeysa Erva Köktaş ve...

 • Otobanda bir aileyi yok etti, serbest kaldı
  13 Tem Otobanda bir aileyi yok etti, serbest kaldı

  Otobanda bir aileyi yok etti, serbest kaldı Biri gazi çocuğu olmak üzere iki kişinin ölümüne sebep olan trafik canavarı serbest kaldı İki kişinin ölümüne neden olan trafik canavarı serbest bırakıldı Kurban Bayramı'nın ilk gününde Ankara'dan Mersin'e doğru yola çıkan İbrahim Köktaş (33), eşi...

 • Kesim sırasında kaçan boğa, kalabalığın arasına koştu
  09 Tem Kesim sırasında kaçan boğa, kalabalığın arasına koştu

  Ankara'nın Keçiören ilçesindeki Bağlum kurban kesim alanında bir kurbanlık boğa, vatandaşlara zor anlar yaşattı.

 • Kadınlar KEÇMEK'te üretip kazanç sağlıyor
  25 Haz Kadınlar KEÇMEK'te üretip kazanç sağlıyor

  Ankara Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Keçiören Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (KEÇMEK) kursiyerlerini ziyaret ederek çeşitli denetimlerde bulundu.

 • Ankara'da belediyeler kurban satış yerlerinde hazırlıklarını sürdürüyor
  23 Haz Ankara'da belediyeler kurban satış yerlerinde hazırlıklarını sürdürüyor

  Başkentte belediyelerce kurulan kurban satış ve kesim alanlarında, yaklaşan Kurban Bayram'ı öncesi hazırlıklar devam ediyor.

 • Enerjide acele kamulaştırma kararları
  04 Haz Enerjide acele kamulaştırma kararları

  Türkiye'nin çeşitli illerinde gerçekleştirilecek doğal gaz boru hattı ve enerji iletim hattı projeleri için bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına karar verildi.

 • Başkent Yeni İtfaiye İstasyonlarına Kavuşuyor
  02 Haz Başkent Yeni İtfaiye İstasyonlarına Kavuşuyor

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, itfaiye teşkilatını güçlendirmeye devam ediyor. Personel sayısını her geçen gün artıran Ankara İtfaiyesi, kent genelinde modern yeni binalar inşa ederek istasyon sayısını da 47’ye yükseltti. Etimesgut, Haymana, Akyurt ve Nallıhan ilçelerinde bulunan mevcut itfaiye istasyonları yeni yerlerine taşınırken,  Keçiören Bağlum’da yeni itfaiye binasına kavuşuyor. Toplam 5 yeni itfaiye istasyonu, 12 Haziran 2022 tarihinde hizmete açılacak.

 • Ankara Atatürk Sanatoryum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği tam teşekküllü olarak hizmete başladı
  28 Mar Ankara Atatürk Sanatoryum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği tam teşekküllü olarak hizmete başladı

  Ankara Atatürk Sanatoryum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği tam teşekküllü olarak hizmete başladıANKARA Ankara Atatürk Sanatoryum Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği tam teşekküllü olarak hizmete başladı.

 • Ankara'da EGO otobüslerinde 24 saat ulaşım tekrar başlıyor
  24 Mar Ankara'da EGO otobüslerinde 24 saat ulaşım tekrar başlıyor

  Ankara'da EGO otobüslerinde 24 saat ulaşım tekrar başlıyorANKARA Ankara Büyükşehir Belediyesi Elektrik Gaz Otobüs Genel Müdürlüğü pandemi nedeniyle ara verilen 24 saat ulaşım uygulamasına normalleşme süreciyle birlikte 29 otobüs hattında 112 servisle tekrar başlandığını açıkladı.

 • İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar son yolculuğuna uğurlandı
  06 Mar İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar son yolculuğuna uğurlandı

  İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, Bağlum'da ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

 • İhlas Medya Grubu Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar son yolculuğuna uğurlandı
  06 Mar İhlas Medya Grubu Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar son yolculuğuna uğurlandı

  Bağlum'daki cenaze töreni BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin gelişi Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun gelişi İhlas Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel müdürü Mücahit Ören'in gelişi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun gelişi Cenazenin musalla taşına konulması...

 • Gazeteci Batuhan Yaşar, son yolculuğuna uğurlandı
  06 Mar Gazeteci Batuhan Yaşar, son yolculuğuna uğurlandı

  ANKARA'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden gazeteci Batuhan Yaşar (52), kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.

 • İhlas Medya Grubu Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar için başsağlığı mesajları
  06 Mar İhlas Medya Grubu Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar için başsağlığı mesajları

  Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin bazı üyeleri, AK Parti'li isimler ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İhlas Medya Grubu Ankara Temsilcisi ve Türkiye gazetesi yazarı Batuhan Yaşar'ın vefatı dolayısıyla Twitter üzerinden başsağlığı mesajı yayımladı.

 • Eniştesini öldüren sanığa 13 yıl 4 ay hapis cezası
  04 Mar Eniştesini öldüren sanığa 13 yıl 4 ay hapis cezası

  Ankara'nın Keçiören ilçesinde aralarında husumet olduğu iddia edilen eniştesini tabanca ile vurarak öldüren sanık, haksız tahrik indirimi uygulanarak 13 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

 • Keçiören Belediyesi'nden eğitime spor tesisi desteği
  09 Şub Keçiören Belediyesi'nden eğitime spor tesisi desteği

  Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Öğretmen Büşra İnan İmam Hatip Ortaokulu'na inşa edilen ısıtma sistemine sahip kapalı halı saha, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un katıldığı törenle açıldı.

 • Keçiören Belediyesi'nden eğitime spor tesisi desteği
  08 Şub Keçiören Belediyesi'nden eğitime spor tesisi desteği

  Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Öğretmen Büşra İnan İmam Hatip Ortaokulu'na inşa edilen ısıtma sistemine sahip kapalı halı sahanın açılışı gerçekleştirildi.

 • 2 milyon liralık soygunun şüphelileri 402 saatlik kamera görüntüsüyle saptandı: 2 tutuklama
  03 Şub 2 milyon liralık soygunun şüphelileri 402 saatlik kamera görüntüsüyle saptandı: 2 tutuklama

  ANKARA'nın Keçiören ilçesinde, 2 milyon TL değerinde ziynet eşyası ve para dolu kasanın çalınması ile yürütülen soruşturmada 402 saatlik güvenlik kamerası kaydını inceleyen polis ekipleri, hırsızlık şüphelisi 5 kişinin kimliğini saptadı.

 • Ankara polisinden hırsızlara 'Bağbozumu' operasyonu
  03 Şub Ankara polisinden hırsızlara 'Bağbozumu' operasyonu

  Ankara polisinden hırsızlara 'Bağbozumu' operasyonu Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri 2 milyon TL değerindeki ziynet eşyasını çalan 2 zanlıyı Bağbozumu operasyonu ile yakaladı.

 • Öğrenciler, elleriyle yaptığı kuş yuvalarını ağaçlara yerleştirdi
  18 Oca Öğrenciler, elleriyle yaptığı kuş yuvalarını ağaçlara yerleştirdi

  Öğrenciler, elleriyle yaptığı kuş yuvalarını ağaçlara yerleştirdi İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri, elleriyle yaptıkları kuş yuvalarını Keçiören Belediyesi Kartaltepe Kent Ormanı'ndaki ağaçlara yerleştirdi.

 • Keçiören Belediye Başkanı Altınok çocuklarla beraber fidan dikti
  14 Oca Keçiören Belediye Başkanı Altınok çocuklarla beraber fidan dikti

  Keçiören Belediye Başkanı Altınok çocuklarla beraber fidan diktiANKARA Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Ahmet Cevdet Paşa Ortaokulu'nda ağaç dikme etkinliği gerçekleştirdi.

 • İki kadın cinayetiyle suçlanan Ümitcan Uygun'un annesinin ölümüne takipsizlik kararı
  18 Ara İki kadın cinayetiyle suçlanan Ümitcan Uygun'un annesinin ölümüne takipsizlik kararı

  Esra Hankulu'nu "kasten öldürme" suçlamasıyla yargılanan, Aleyna Çakır'ın ölümüne ilişkin soruşturmanın da şüphelisi olan Ümitcan Uygun'un boş bir arazide cansız bedeni bulunan annesinin ölümüyle ilgili takipsizlik kararı verildiği öğrenildi.

 • Keçiören'de yetişkine ayrı, çocuklara ayrı sabun üretimi
  10 Ara Keçiören'de yetişkine ayrı, çocuklara ayrı sabun üretimi

  Keçiören Belediyesi tarafından pandemi sürecinde kolonya, maske ve dezenfektan üretiminin yanı sıra yapılan sabun üretiminde kapasite artırıldı.

 • Son dakika haber | Başkentte uyuşturucu operasyonunda 9 kilo eroin ele geçirildi
  03 Ara Son dakika haber | Başkentte uyuşturucu operasyonunda 9 kilo eroin ele geçirildi

  Son dakika haberine göre Ankara'da düzenlenen operasyondaü 9 kilo 190 gram eroin ele geçirildi, yabancı uyruklu 2 kişi gözaltına alındı.

 • Keçiören'deki üzüm bağında kış hazırlığı yapıldı
  06 Kas Keçiören'deki üzüm bağında kış hazırlığı yapıldı

  Keçiören Belediyesi tarafından Bağlum'da 23 dönümlük tarlaya kurulan üzüm bağındaki fidelerin sağlıklı gelişimi için ziraat mühendislerince çalışma yapıldı.

 • Yol verme tartışması sopalı kavgaya döndü
  10 Eki Yol verme tartışması sopalı kavgaya döndü

  Ankara'da iki grup arasında yol verme meselesinden dolayı kavga çıktı.

 • Ata tohumunun lezzetli mahsulleri hasat edildi
  27 Eyl Ata tohumunun lezzetli mahsulleri hasat edildi

  Keçiören Belediyesi tarafından Bağlum'daki 19 dönümlük alana kurulan bostana düzenlenen geziyle Tohumluk Sosyal Yardımlaşma Eğitim Kültür ve Sanat Vakfı üyelerine ata tohumundan üretilen mahsuller tanıtıldı ve hasat edildi.

 • Keçiören'de ata tohumunun mahsulleri hasat edildi
  26 Eyl Keçiören'de ata tohumunun mahsulleri hasat edildi

  KEÇİÖREN Belediyesi tarafından Bağlum'da 19 dönümlük alana kurulan bostana düzenlenen geziyle, Tohumluk Sosyal Yardımlaşma Eğitim Kültür ve Sanat Vakfı üyelerine, ata tohumundan üretilen mahsuller tanıtıldı ve hasat yapıldı.

 • Açılışı yapılan Ar-Ge Merkezi pandemide günde 17 bin maske üretti
  10 Eyl Açılışı yapılan Ar-Ge Merkezi pandemide günde 17 bin maske üretti

  Pandemi sürecinde Keçiören Belediyesi tarafından kolonya, maske ve dezenfektan üretimi yapılan Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) Merkezi düzenlenen törenle açıldı.

 • Son Dakika | Makas attı, zincirleme kazaya yol açtı, olay yerinden kaçtı: 1 ölü, 8 yaralı
  16 Ağu Son Dakika | Makas attı, zincirleme kazaya yol açtı, olay yerinden kaçtı: 1 ölü, 8 yaralı

  Bir son dakika haberine göre ANKARA'da 3 aracın karıştığı zincirleme kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi de yaralandı.

 • Çarptığı otomobil takla attı, olay yerinden kaçtı: 1 ölü, 8 yaralı
  16 Ağu Çarptığı otomobil takla attı, olay yerinden kaçtı: 1 ölü, 8 yaralı

  Çarptığı otomobil takla attı, olay yerinden kaçtı: 1 ölü, 8 yaralı -Ankara Çevre Yolu'nda bir aracın çarptığı otomobil başka bir araca çarparak takla attı Ankara Çevre Yolu'nda bir aracın çarptığı otomobil başka bir araca çarparak takla attı.

Advertisement