Son dakika Belevi haberleri, Belevi son dakika, son dakika Belevi

Son Dakika Belevi Haberleri

 • Hamza Dağ, Tire'ye otogar yapacak ve müjdeleri paylaştı
  20 Şub Hamza Dağ, Tire'ye otogar yapacak ve müjdeleri paylaştı

  Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Tire'ye otogar yapacağını açıkladı ve Yaşlı Bakım Evi, Çocuk Hastanesi, Diş Hastanesi ve İtfaiye binası müjdelerini de paylaştı.

 • Hamza Dağ, İzmir'de Süt Kuzusu Projesi'ni devam ettirecek
  20 Şub Hamza Dağ, İzmir'de Süt Kuzusu Projesi'ni devam ettirecek

  AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, seçilmeleri halinde 1-5 yaş arasındaki çocukların evlerine süt dağıtımını içeren Süt Kuzusu Projesi'ni devam ettireceklerini belirtti. Dağ, Tire ilçesinde muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelerek projelerini anlattı.

 • İzmir'de Sulak Alanlarda Kaçak Avlananlara Para Cezası
  11 Oca İzmir'de Sulak Alanlarda Kaçak Avlananlara Para Cezası

  Doğa Koruma ve Milli Parklar 4. Bölge Müdürlüğü ekipleri, İzmir'deki sulak alanlarda dronla kaçak avlandığı tespit edilen 2 kişiye toplam 7 bin 398 lira para cezası uyguladı.

 • Kültür Sanat Fabrikası 250 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı
  17 Ara Kültür Sanat Fabrikası 250 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı

  İzmir'de 140 yıllık tarihiyle 2004 yılından beri atıl durumda olan eski tekel fabrikası, Turizm Bakanlığı'na devredilmesiyle birlikte restore edildi.

 • İzmir'de Kaza: Belediye Personeli Hayatını Kaybetti
  19 Kas İzmir'de Kaza: Belediye Personeli Hayatını Kaybetti

  İzmir'in Selçuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, İzmir Büyükşehir Belediyesi personeli Mehmet Ali Çalışkan hayatını kaybetti. Kazada ağır yaralanan sürücü Özcan Erkek ise hastaneye kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • İzmir'e yatırımlar gelmiyor, kronik problemler oluşuyor
  26 Eki İzmir'e yatırımlar gelmiyor, kronik problemler oluşuyor

  DEVA Partisi İzmir Milletvekili Seda Kaya Ösen, İzmir'e yıllardır hükümetten hak ettiği yatırımların gelmediğini ve bu durumun kronik problemlerin oluşmasına neden olduğunu belirtti. Ösen, İzmir'in sorunlarını anlatarak, yıllardır devam eden projelerin tamamlanmadığını ve İzmir'in başkentle ulaşımını sağlayacak modern bir kara yolundan mahrum olduğunu ifade etti.

 • Ege Bölgesi'nden 350 Bisikletçi Germencik'te Buluştu
  09 Eki Ege Bölgesi'nden 350 Bisikletçi Germencik'te Buluştu

  Aydın, İzmir ve Manisa başta olmak üzere Ege Bölgesi'nden gelen 350 bisikletçi, geleneksel olarak düzenlenen bisiklet turu çerçevesinde Germencik'e bağlı Selatin Mahallesi'ndeki 800 yıllık çınar ağacının altında buluştu. Belediye Başkanı Fuat Öndeş, sporcuları ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ve Selatin Köyü Organik Köy Pazarı'nın tanıtımına katkı sunduklarını belirtti. Tur çerçevesinde İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı Belevi Mahallesi ile Germencik ilçesine bağlı Ortaklar Mahallesi'nden iki grup halinde yola çıkan bisikletçiler, Selatin Mahallesi'ndeki çınar ağacının altında buluştu. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile birlikte bisikletçileri karşıladı. Selatin Köyü Organik Köy Pazarında tezgah açan üreticiler ve vatandaşlarla da bir araya geldi. Sporculara Germencik Belediyesi tarafından öğle yemeği ikram edildi ve Belediye Başkanı Öndeş'e teşekkür edildi.

 • Selçuk Belediyesi, İlçeye Nefes Aldırabilecek Alanlar Oluşturmaya Devam Ediyor
  02 Ağu Selçuk Belediyesi, İlçeye Nefes Aldırabilecek Alanlar Oluşturmaya Devam Ediyor

  Selçuk Belediyesi, merkez mahallelerde ve köylerde halkın talepleri ile kentin ihtiyaçları doğrultusunda ilçeye nefes aldırabilecek alanlar oluşturmaya devam ediyor. Belevi'de atıl durumda bulunan yazlık düğün salonu çocuk bakımevi olarak düzenlenecek. Zafer Mahallesi'nde asfalt yama çalışmaları devam ederken, 14 Mayıs Mahallesi'nde yeni bir park ve çocuk oyun alanı yapılacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi Selçuk Kültür Merkezi'nin alt tarafında bulunan alanın ilçeye kazandırılması için çalışmalar başladı.

 • Kara Yollarında Yavaş Gidilmesi ve Trafik İşaretlerine Uyulması Gerekiyor
  28 Tem Kara Yollarında Yavaş Gidilmesi ve Trafik İşaretlerine Uyulması Gerekiyor

  Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. TEM Otoyolu'nun Adapazarı Kavşağı otoyoldan çıkış kollarında üstyapı yenileme çalışmaları yapılıyor. İzmir Torbalı-Belevi yolunun 10-14. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle bölünmüş yolun Torbalı-İzmir yönü trafiğe kapatılarak, ulaşım İzmir-Torbalı istikametinden iki yönlü ve kontrollü sağlanıyor. Kırıkkale-Kırşehir yolunun 38-48. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları dolayısıyla Kırıkkale-Kırşehir istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım Kırşehir-Kırıkkale istikametinden iki yönlü gerçekleştiriliyor. TAG Otoyolu'nun Nurdağı-Bahçe kavşakları 1-2. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle Adana istikametinde şerit aktarımı yapılarak, ulaşıma Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü izin veriliyor. Ayancık-Sinop yolunun 51-52. kilometrelerinde heyelan ıslah çalışmaları sebebiyle sürücüler servis yoluna yönlendiriliyor. Karabük-Kastamonu yolunun 9-11, Pazarcık-Gölbaşı yolunun 23-25. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü devam ediyor. Artvin-Erzurum yolunun 45. kilometresindeki heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanıyor. Konya-Antalya yolunun Demirkapı Tünelleri Konya-Antalya yönünde bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle ulaşım servis yolundan sürdürülüyor. İnegöl-Bozüyük yolunun 41-46. kilometrelerinde asfalt yenileme çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

 • Selçuk Belediyesi Salça Makinesiyle Kadınların Hayatını Kolaylaştırıyor
  26 Tem Selçuk Belediyesi Salça Makinesiyle Kadınların Hayatını Kolaylaştırıyor

  Selçuk Belediyesi, kentte yaşayan kadınların hayatını kolaylaştırmak için bu yaz da salça makinesini kent merkezi ve köylere götürüyor. Salçalık domateslerin hazırlanacağı salça makinesi, 26 Temmuz'dan itibaren mahallelerde olacak. Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel'in projesi olan salça makinesi, geçmiş yıllarda kadınların memnuniyeti ile karşılanmıştır. Salça yapımını kolaylaştıran makine, belirtilen tarihlerde köylerde ve merkez mahallelerde hizmet verecektir. İletişim ve bilgi için SELBİM'e ve mahalle muhtarlıklarına başvurulabilir.

 • Selçuk Pamucak Sahili'nde What A Fest için geri sayım başladı
  18 Tem Selçuk Pamucak Sahili'nde What A Fest için geri sayım başladı

  Selçuk Pamucak Sahili, 19-23 Temmuz tarihleri arasında What A Fest adlı müzik festivaline ev sahipliği yapacak. Festival boyunca Hayko Cepkin, Köfn, Duman, Ozbi, Sagopa Kajmer, Manga, Emir Can İğrek gibi birçok sanatçı sahne alacak. Selçuk Pamucak Sahili, uzun sahil şeridi ve doğal güzellikleriyle tatilcilerin ve kampçıların gözde mekanı haline gelmiştir. Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenen festivaller, yerel ekonomiye ve kent tanıtımına büyük katkı sağlamaktadır.

 • Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenen Belevi Şen Şeftali Şenliği yoğun katılımla gerçekleşti
  17 Tem Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenen Belevi Şen Şeftali Şenliği yoğun katılımla gerçekleşti

  Selçuk Belediyesi tarafından üreticiye destek olmak ve üretici ile tüketiciyi bir araya getirmek amacıyla düzenlenen Belevi Şen Şeftali Şenliği, Selçuk'un yanı sıra birçok il ve ilçeden gelen yurttaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti. Şenlik kapsamında şeftali hasadı yapıldı, kortej eşliğinde stantlar ziyaret edildi ve çeşitli etkinlikler düzenlendi. Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ve İlçe Kaymakamı Ekrem İnci tarafından konuşmalar yapıldı. Şenlik, Belevi'nin ünü kadar büyük ilgi gördü ve çiftçilere destek olma amacı taşıdığı vurgulandı.

 • İzmir Selçuk'ta Şen Şeftali Şenliği Gerçekleştirildi
  17 Tem İzmir Selçuk'ta Şen Şeftali Şenliği Gerçekleştirildi

  Selçuk ilçesinde düzenlenen Şen Şeftali Şenliği'nde şeftali hasadı yapıldı ve halk oyunları gösterileri sunuldu. En iyi şeftali yarışmasında Gani Akgün birinci oldu. Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci, ilçenin tarımda büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirtti. Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, katılımcılara şeftali fidesi dağıttı. Şenlik, Umut Sülünoğlu ve Uğur Önür'ün konseriyle sona erdi.

 • 20 SULAK ALAN, YOK OLMA TEHLİKESİYLE KARŞI KARŞIYA
  25 May 20 SULAK ALAN, YOK OLMA TEHLİKESİYLE KARŞI KARŞIYA

  DOĞA Derneği, 'Türkiye'de tehlike altındaki sulak alanlar' başlıklı çalışmasında şu ana kadar 20 sulak alanla ilgili yaşanan sorunları ortaya koydu.

 • 20 sulak alan, yok olma tehlikesiyle karşı karşıya
  17 May 20 sulak alan, yok olma tehlikesiyle karşı karşıya

  DOĞA Derneği, 'Türkiye'de tehlike altındaki sulak alanlar' başlıklı çalışmasında şu ana kadar 20 sulak alanla ilgili yaşanan sorunları ortaya koydu.

 • 'İzmir Kültür Sanat Fabrikası' eşsiz eserleriyle ziyaretçilerini karşılıyor
  11 May "İzmir Kültür Sanat Fabrikası" eşsiz eserleriyle ziyaretçilerini karşılıyor

  Kültür ve Turizm Bakanlığınca yürütülen restorasyon çalışmalarının ardından "İzmir Kültür Sanat Fabrikası" olarak kapılarını açan 140 yıllık Alsancak Tekel Fabrikası, meraklılarını tarihi ve sanatsal bir yolculuğa çıkarıyor.

 • İzmir'de İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 6 Yaralı
  06 May İzmir'de İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 6 Yaralı

  İzmir'in Tire ilçesinde meydana gelen kazada, Selçuk'tan Tire istikametine giden bir otomobil ile Tireden Selçuk yönüne giden diğer bir otomobil kafa kafaya çarpıştı. Kazada 6 kişi yaralandı ve olay yerine çok sayıda ambulans ve AKS ekipleri sevk edildi. Yaralılar, Tire Devlet Hastanesi'ne götürüldü ve kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • İzmir Tire'de Kafa Kafaya Çarpışan Otomobillerde 6 Kişi Yaralandı
  06 May İzmir Tire'de Kafa Kafaya Çarpışan Otomobillerde 6 Kişi Yaralandı

  İzmir'in Tire ilçesinde meydana gelen kazada, iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu 6 kişi yaralandı. Kazada yaralananlar ambulanslarla Tire Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • İzmir'in Tire ilçesinde iki otomobil çarpıştı, 6 kişi yaralandı
  06 May İzmir'in Tire ilçesinde iki otomobil çarpıştı, 6 kişi yaralandı

  Tire - Belevi kara yolunda meydana gelen kazada, Nuri İnin ve Ali Metin S. yönetimindeki iki otomobil çarpıştı. Yaralanan 6 kişi hastaneye kaldırıldı ve durumları hakkında bilgi verilmedi.

 • Selçuk Belediyesi, Ramazan ayında dayanışmayı büyütüyor
  24 Mar Selçuk Belediyesi, Ramazan ayında dayanışmayı büyütüyor

  Selçuk Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara ise İftar Kartları dağıtarak ve Ramazan ayı boyunca köylerde iftar sofraları kurarak dayanışmayı güçlendirecek.

 • Cem Belevi: Hangimiz Stalk Yapmıyoruz?
  03 Şub Cem Belevi: Hangimiz Stalk Yapmıyoruz?

  Dijital platformda bir film projesine başlayan Cem Belevi, "İsmi çok güzel 'Stolker'. O yüzden heyecanlandıran bir senaryosu var" dedi. Şarkıcılık ve oyunculuğu bir arada götürdüğünü söyleyen Belevi, gerçek hayatta sosyal medyada stalk yapıp yapmadığı sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.

 • Hafif ticari araca arkadan çarpan motosikletin sürücüsü yaralandı
  23 Kas Hafif ticari araca arkadan çarpan motosikletin sürücüsü yaralandı

  İzmir'in Tire ilçesinde hafif ticari araca arkadan çarpan motosikletin sürücüsü yaralandı.

 • Motosiklet, park halindeki araca çarptı: 1 yaralı
  23 Kas Motosiklet, park halindeki araca çarptı: 1 yaralı

  Motosiklet, park halindeki araca çarptı: 1 yaralı İzmir'in Tire ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi ağır şekilde yaralandı.

 • İzmir'de hafif ticari araca arkadan çarpan motosikletin sürücüsü yaralandı
  23 Kas İzmir'de hafif ticari araca arkadan çarpan motosikletin sürücüsü yaralandı

  İzmir'in Tire ilçesinde hafif ticari araca arkadan çarpan motosikletin sürücüsü yaralandı.

 • İzsu'nun 14 Milyar Liralık Bütçesinin 8 Milyarı Kentsel Yatırımlara Ayrıldı
  21 Kas İzsu'nun 14 Milyar Liralık Bütçesinin 8 Milyarı Kentsel Yatırımlara Ayrıldı

  İZSU Genel Müdürlüğü’nün, İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nin onayına sunmak üzere hazırladığı 2023 Mali Yılı bütçesi 14 milyar lira olarak belirlendi. Yaklaşık 8 milyar liralık kısmı kentsel yatırımlara ayrılan bütçe kapsamında Çiğli Atıksu Arıtma Tesisi’nin revizyon çalışmaları ile Aliağa Yenişakran Atıksu Arıtma Tesisi gibi önemli projeler hayata geçirilecek. Torbalı Atıksu Arıtma Tesisi ile Ayrancılar Yazıbaşı Atıksu Arıtma Tesisi’nin 2. etap inşaatları tamamlanacak. Yıl içinde 53 paket atık su arıtma tesisi kurulacak. İZSU Genel Müdürlüğü 2023 yılında 270 kilometre de yağmursuyu ayrıştırma hattı yapacak.

 • Tire'de yangına giden itfaiye aracının devrilmesi sonucu 3 itfaiye eri yaralandı
  20 Kas Tire'de yangına giden itfaiye aracının devrilmesi sonucu 3 itfaiye eri yaralandı

  İzmir'in Tire ilçesinde, yangına müdahale etmeye giden itfaiye aracının devrilmesi sonucu 3 itfaiye eri yaralandı.

 • Yangına giderken kaza yaptılar: 3 yaralı
  20 Kas Yangına giderken kaza yaptılar: 3 yaralı

  İzmir'in Tire ilçesinde arazi yangınına giden itfaiye aracı devrildi, kazada 3 itfaiye personeli yaralandı.

 • İzmir'de kamyonun çarptığı bisikletli hayatını kaybetti
  07 Kas İzmir'de kamyonun çarptığı bisikletli hayatını kaybetti

  İzmir'in Torbalı ilçesinde kamyonun çarptığı bisikletli yaşamını yitirdi.

 • Kara yollarında durum
  07 Kas Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde sürücülerin yavaş gitmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

 • Suyu azalan Belevi Gölü balıkçılara ekmek kapısı olmayı sürdürüyor
  31 Eki Suyu azalan Belevi Gölü balıkçılara ekmek kapısı olmayı sürdürüyor

  İzmir'in Selçuk ilçesinde bulunan Belevi Gölü, kuraklık nedeniyle suyu her geçen yıl azalmasına rağmen mahalledeki balıkçı ailelere ekmek kapısı olmaya devam ediyor.

 • Genç kızın 'Bekaretimi bozdu' dediği kişiyle aşk yaşadığı öne sürülen İrem Derici'den iddialara cevap geldi
  23 Eki Genç kızın "Bekaretimi bozdu" dediği kişiyle aşk yaşadığı öne sürülen İrem Derici'den iddialara cevap geldi

  Şarkıcı İrem Derici'nin, geçtiğimiz aylarda cinsel saldırı suçundan hakkında 12 yıl hapis istenen Kurtuluş Kuş ile aşk yaşadığı öne sürüldü. Bu iddialara cevap veren Derici ise hayatında kimsenin olmadığını açıkladı.

 • İzmir haberleri: İzmir'de hasta taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu 9 kişi yaralandı
  12 Eki İzmir haberleri: İzmir'de hasta taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu 9 kişi yaralandı

  Edinilen İzmir haberine göre İzmir-Aydın Otoyolu'nda, tedavi için özel bir hastaneye giden kanser hastalarını taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu 9 kişi yaralandı.

 • İzmir'deki kazada can pazarı: 1 ölü, 8 yaralı
  03 Ağu İzmir'deki kazada can pazarı: 1 ölü, 8 yaralı

  İzmir'in Tire ilçesinde, iki hafif ticari aracın çarpıştığı ve can pazarının yaşandığı feci kazada 1 kişi öldü, 8 kişi yaralandı.

 • İzmir'de hafif ticari araçlar çarpıştı: 10 yaralı
  03 Ağu İzmir'de hafif ticari araçlar çarpıştı: 10 yaralı

  İZMİR'in Tire ilçesinde, 2 hafif ticari aracın kafa kafaya çarpışması sonucu 1'i ağır 10 kişi yaralandı.

 • Selçuk'ta salça zamanı
  29 Tem Selçuk'ta salça zamanı

  Selçuk Belediyesi, kentte yaşayan kadınların hayatını kolaylaştırmak için bu yaz da salça makinesini kent merkezi ve köylere götürüyor.

 • Selçuk, şeftali ile şenlendi
  05 Tem Selçuk, şeftali ile şenlendi

  İzmir'in Selçuk ilçesinde düzenlenen Belevi Şen Şeftali Şenliği, büyük ilgi gördü.

 • Belevi Şen Şeftali Şenliği ilgi gördü
  04 Tem Belevi Şen Şeftali Şenliği ilgi gördü

  Belevi Şen Şeftali Şenliği ilgi gördüİZMİR İzmir'in Selçuk ilçesinde düzenlenen Belevi Şen Şeftali Şenliği, büyük ilgi gördü.

 • Son dakika! Efes Selçuk'ta 'Şeftali Şenliği' Düzenlendi
  04 Tem Son dakika! Efes Selçuk'ta "Şeftali Şenliği" Düzenlendi

  Son dakika haberleri... Efes Selçuk’ta "Belevi Şen Şeftali Şenliği" düzenlendi.

 • Son dakika haber... Selçuk şeftali ile şenlenecek
  29 Haz Son dakika haber... Selçuk şeftali ile şenlenecek

  Edinilen son dakika gelişmesine göre Belevi Şen Şeftali Şenliği, 3 Temmuz Pazar günü İzmir'in Selçuk ilçesi Belevi Köyü'nde 11. kez düzenlenecek.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin İzmir İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu: (3)
  09 Haz Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin İzmir İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu: (3)

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz 1,5 yılda bunca konutu ve iş yerini tamamladık veya tamamlama aşamasına getirdik ama birileri hala kendi hizmet binalarını ne yapacaklarına daha karar veremedi.

 • Kara yollarında durum
  09 Haz Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • Cem Belevi Bursa'da fırtına gibi esti
  30 May Cem Belevi Bursa'da fırtına gibi esti

  Cem Belevi Bursa'da fırtına gibi esti Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden ünlü şarkıcı Cem Belevi, Bursa'da sahne aldı.

 • Başkan Ceritoğlu Sengel 3 yılını anlattı: 'Görevimi sonuna kadar hakkıyla yapacağım'
  26 May Başkan Ceritoğlu Sengel 3 yılını anlattı: "Görevimi sonuna kadar hakkıyla yapacağım"

  Başkan Ceritoğlu Sengel 3 yılını anlattı: "Görevimi sonuna kadar hakkıyla yapacağım" Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, göreve geldiğinden bu yana geçen 3 yılı, "Dayanışma ve Çalışmayla 3 Yıl" sunumuyla anlattı.

 • Efes Selçuk Belediye Başkanı Ceritoğlu'ndan 'Dayanışma ve Çalışmayla Geçen 3 Yılın' Sunumu
  26 May Efes Selçuk Belediye Başkanı Ceritoğlu'ndan "Dayanışma ve Çalışmayla Geçen 3 Yılın" Sunumu

  Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu göreve geldiğinden bu yana geçen 3 yılı, “Dayanışma ve Çalışmayla 3 Yıl” sunumuyla anlattı. Efes Selçuk Belediyesi Ahmet Taner Kışlalı Salonu’nda düzelenen sunuma kentte faaliyet gösteren sivil toplum örgütleri üyeleri, siyasi parti temsilcileri, vatandaşlar, muhtarlar ve basın mensupları katıldı.

 • Kara yollarında durum
  26 May Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • Ayşenur Keskin'den Bomba Gibi İbrahim Erkal Yorumu
  21 May Ayşenur Keskin'den Bomba Gibi İbrahim Erkal Yorumu

  Beş yıl önce yaşamını kaybeden İbrahim Erkal'ın unutulmaz şarkısı Balam, Ayşenur Keskin'in sesiyle yeniden hayat buldu. Tarzı ve yorumuyla herkesi kendisine hayran bırakan 26 yaşındaki müzisyen "Erzurumlu Mümessil" filmi için seslendirdiği Balam şarkısıyla dinleyenleri büyüledi.

 • Kara yollarında durum
  19 May Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • İhanetin Perde Arkası Ortaya Çıktı
  11 May İhanetin Perde Arkası Ortaya Çıktı

  Daha önce meslektaşı Cem Belevi'nin ihanetini affederek ilişkisine ikinci kez şans veren İrem Derici'nin yine aldatıldığı iddia edildi. Belevi, "Asla onu aldatmadım" dese de Derici'nin ihaneti nasıl yakaladığı ortaya çıktı. İşte ihanetin perde arkası...

 • İhanette Yeni Gelişme! Ses Kayıtları Ortaya Çıktı
  10 May İhanette Yeni Gelişme! Ses Kayıtları Ortaya Çıktı

  Daha önce meslektaşı Cem Belevi'nin ihanetini affederek ilişkisine ikinci kez şans veren İrem Derici'nin yine aldatıldığı iddia edildi. Belevi, "Asla onu aldatmadım" dedi. Yeni açıklamalarda bulunan Derici, Ses kayıtları var" diyerek şoke etti. İşte detaylar...

 • Kara yollarında durum
  10 May Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • Cem Belevi, İrem Derici'yi Aldattı mı? İşte Gerçekler...
  09 May Cem Belevi, İrem Derici'yi Aldattı mı? İşte Gerçekler...

  Daha önce meslektaşı Cem Belevi'nin ihanetini affederek ilişkisine ikinci kez şans veren İrem Derici'nin yine aldatıldığı iddia edildi. Ayrılık sonrası Derici, eski sevgilisine şok sözler sarf etti. Belevi, Derici'yi Nergis Nesrullayeva ile mi aldattı? Nergis Nesrullayeva kimdir? İşte tüm detaylar...

 • Kara yollarında durum
  05 May Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • Kara yollarında durum
  17 Nis Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • Kara yollarında durum
  11 Nis Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • Sürpriz Gelişme! Yakayı Böyle Ele Verdi
  02 Nis Sürpriz Gelişme! Yakayı Böyle Ele Verdi

  Geçtiğimiz haftalarda ayrılan İrem Derici ve Cem Belevi cephesinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Derici ve Belevi barıştı mı? İşte cevabı...

 • Kara yollarında durum
  29 Mar Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • Kara yollarında durum
  25 Mar Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • Ünlü Çiftten Kötü Haber!
  24 Mar Ünlü Çiftten Kötü Haber!

  Bir süredir aşk yaşayan İrem Derici ve Cem Belevi'nin ayrıldığı öne sürüldü. Derici'nin açıklaması şoke etti. İşte detaylar...

 • İrem Derici sevgilisi Cem Belevi ile ilk kez fotoğraf paylaştı! Takipçileri yorum yağdırdı
  20 Mar İrem Derici sevgilisi Cem Belevi ile ilk kez fotoğraf paylaştı! Takipçileri yorum yağdırdı

  35 yaşına girecek şarkıcı İrem Derici, bir süre önce Cem Beleci ile aşk yaşamaya başladı. Erken doğum günü kutlaması düzenleyen çifte kumrular sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmayı da ihmal etmedi. Derici, kalp emojisi ile aşk karesini paylaştı.

 • Kara yollarında durum
  20 Mar Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • Kara yollarında durum
  17 Mar Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • İzmir'de kamyonet ile minibüs çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı
  16 Mar İzmir'de kamyonet ile minibüs çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı

  İZMİR'in Tire ilçesinde, kamyonet ile minibüsün çarpıştığı kazada 1 kişi yaşamını yitirdi, 3 kişi yaralandı.

 • İzmir'de hafif ticari araç ile kamyonet çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı
  16 Mar İzmir'de hafif ticari araç ile kamyonet çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı

  İzmir'in Tire ilçesinde, hafif ticari araç ile kamyonetin çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 3 kişi ise yaralandı.

 • İrem Derici'den Flaş 'çocuk' Açıklaması
  12 Mar İrem Derici'den Flaş 'çocuk' Açıklaması

  Aşkları doludizgin devam eden İrem Derici ve Cem Belevi, önceki akşam City's Nişantaşı çıkışı görüntülendi. Derici'nin çocuk itirafı gündem oldu. İşte detaylar...

 • Kara yollarında durum
  12 Mar Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • Kara yollarında durum
  07 Mar Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • Kara yollarında durum
  06 Mar Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • Kara yollarında durum
  05 Mar Kara yollarında durum

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

 • Cem Belevi Bu Kez 'gizli' Diyor
  18 Şub Cem Belevi Bu Kez 'gizli' Diyor

  Yakışıklı şarkıcı Cem Belevi'nin Cemiyet Gazinosu, son günlerin en çok dikkat çeken projesi olmaya devam ediyor. İkinci bölümüyle gizli bir aşk hikayesini konu alıyor. İşte detaylar…

 • Türk tarihinin sembol isimleri dağcılık rotasında yaşayacak
  11 Şub Türk tarihinin sembol isimleri dağcılık rotasında yaşayacak

  Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) ev sahipliğinde gerçekleştirilen, 8. Emrah Özbay Uluslararası Buz ve Kaya Tırmanışı Çalıştayının İzmir Kaya Tırmanışı Selçuk-Belevi'de tamamlandı.

 • İzmir Büyükşehir Belediyesi 78 köye ücretsiz internet hizmeti veriyor
  31 Oca İzmir Büyükşehir Belediyesi 78 köye ücretsiz internet hizmeti veriyor

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in eğitimde fırsat eşitliği vizyonu doğrultusunda çalışan İzmir Büyükşehir Belediyesi 78 köye ücretsiz internet altyapısı kurdu.

 • Taksi uçuruma yuvarlandı: 3 yaralı
  17 Oca Taksi uçuruma yuvarlandı: 3 yaralı

  İzmir'in Tire ilçesinde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği ticari taksi şarampole yuvalandı.

 • Tire'de taksi uçuruma yuvarlandı: 3 yaralı
  17 Oca Tire'de taksi uçuruma yuvarlandı: 3 yaralı

  İzmir'in Tire ilçesinde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği ticari taksi şarampole yuvalandı.

 • İzmir'de devrilen taksideki 3 kişi yaralandı
  17 Oca İzmir'de devrilen taksideki 3 kişi yaralandı

  İzmir'in Tire ilçesinde taksinin devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı.

 • AK Parti'li Sürekli ve Kaya, Torbalı'da ziyaretlerde bulundu
  30 Ara AK Parti'li Sürekli ve Kaya, Torbalı'da ziyaretlerde bulundu

  AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ile AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Torbalı ilçesini ziyaret ederek, esnaflarla ve partililerle buluştu.

 • Son dakika haber! İzmir'de otomobilin devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı
  29 Ara Son dakika haber! İzmir'de otomobilin devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı

  Son dakika gündem haberine göre İzmir'in Tire ilçesinde devrilen otomobildeki 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.

 • Son dakika politika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, deprem konutları teslim töreninde konuştu: (2)
  26 Kas Son dakika politika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, deprem konutları teslim töreninde konuştu: (2)

  Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Afetlerin ne zaman yaşanacağı bilinmediği için bir kez daha tüm vatandaşlarımıza riskli yapılarını süratle dönüşüme sokmaları çağrısında bulunuyorum.

 • Son dakika haberleri: Devrilen traktörün altında hayatını kaybetti, cansız bedenini ailesi buldu
  02 Kas Son dakika haberleri: Devrilen traktörün altında hayatını kaybetti, cansız bedenini ailesi buldu

  Son dakika haberi: İzmir'in Torbalı ilçesinde, yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, devrilen traktörün altında kalarak hayatını kaybetti.

 • Cem Belevi, İrem Derici'yi aldattı mı? İşte şok gerçek
  20 Eki Cem Belevi, İrem Derici'yi aldattı mı? İşte şok gerçek

  Zehra Yılmaz ile evliliğin eşiğinden dönen şarkıcı Cem Belevi, bir süredir İrem Derici ile birliktelik yaşıyordu. Belevi ile Derici ayrıldı mı? Ayrılığın nedeni ihanet mi? İşte detaylar...

 • AK Parti İzmir Milletvekili Kaya, Küçük Menderes'te temizleme çalışmalarını inceledi
  19 Eki AK Parti İzmir Milletvekili Kaya, Küçük Menderes'te temizleme çalışmalarını inceledi

  AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Küçük Menderes Nehri'ni temizleme çalışmalarının, İzmir'in en büyük çevre projesi olduğunu söyledi.

Advertisement