Son dakika Çukurçayır haberleri, Çukurçayır son dakika, son dakika Çukurçayır

Son Dakika Çukurçayır Haberleri

 • Trabzon'da Kanuni Bulvarı çalışmaları devam ediyor
  04 Şub Trabzon'da Kanuni Bulvarı çalışmaları devam ediyor

  Trabzon'da yapımı devam eden Kanuni Bulvarı'nın son 7-8 kilometrelik kısmında çalışmalar sürüyor. Proje, şehir içi ulaşımı ve şehircilik açısından önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

 • Trabzon'da Kanuni Bulvarı Yolu'nun tamamlanan bölümleri trafiğe açılıyor
  04 Şub Trabzon'da Kanuni Bulvarı Yolu'nun tamamlanan bölümleri trafiğe açılıyor

  Trabzon'da yapımı devam eden Kanuni Bulvarı Yolu'nun tamamlanan bölümleri trafiğe açılırken, son 7-8 kilometrelik kısmında çalışmalar sürüyor. Kanuni Bulvarı, şehrin Yıldızlı Mahallesi ile Akoluk arasında geçişi sağlayacak.

 • Trabzon'da kanlı biten baba-oğul tartışmasının altından borç meselesi çıktı
  14 Oca Trabzon'da kanlı biten baba-oğul tartışmasının altından borç meselesi çıktı

  Trabzon'da oğlunu öldürüp aynı silahla intihar eden babanın, oğluyla borç tartışması yaşadığı ortaya çıktı.

 • Oğlunu öldürdükten sonra intihara teşebbüs eden baba da hayatını kaybetti
  13 Oca Oğlunu öldürdükten sonra intihara teşebbüs eden baba da hayatını kaybetti

  Trabzon'un Ortahisar ilçesinde evde tartıştığı oğlunu tabanca ile vurarak öldürdükten sonra aynı silahla intihara kalkışan ve ağır yaralanan baba tedavi altına alındığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay, ilçenin Çukurçayır mahallesindeki Akın Sokak'ta meydana geldi. Baba Pirali Emral, oğlu Hasan Emral ile yaşadığı tartışmanın ardından tabanca ile ateş ederek oğlunu öldürdü. Daha sonra aynı silahla intihar etmek isteyen baba ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan baba, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • Trabzon'da Baba Oğlu Öldürdü, İntihara Kalkıştı
  13 Oca Trabzon'da Baba Oğlu Öldürdü, İntihara Kalkıştı

  Trabzon'un Ortahisar ilçesinde bir baba, evde tartıştığı oğlunu tabanca ile vurarak öldürdükten sonra aynı silahla intihara kalkıştı. Baba ağır yaralandı ve hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • Trabzon'da Baba Oğlunu Vurdu, İntihara Kalkıştı
  13 Oca Trabzon'da Baba Oğlunu Vurdu, İntihara Kalkıştı

  Trabzon'un Ortahisar ilçesinde bir baba, evde tartıştığı oğlunu tabanca ile vurarak öldürdü. Ardından intihara kalkışan baba ağır yaralandı ve hastanede tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • Oğlunu öldüren baba, aynı silahla intihar etti
  13 Oca Oğlunu öldüren baba, aynı silahla intihar etti

  Trabzon'da bir baba, evde tartıştığı oğlunu tabancayla vurarak öldürdükten sonra intihara kalkıştı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan baba, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

 • Trabzon'da baba oğul arasında çıkan tartışma sonucu oğul öldü, baba intihara kalkıştı
  13 Oca Trabzon'da baba oğul arasında çıkan tartışma sonucu oğul öldü, baba intihara kalkıştı

  Trabzon'da Pirali Emral, evde tartıştığı oğlu Hasan Emral'ı tabancayla vurarak öldürdü ve aynı silahla intihara teşebbüs etti. Ağır yaralanan baba hastanede tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Trabzon'da bir kişi oğlunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulundu
  13 Oca Trabzon'da bir kişi oğlunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulundu

  Trabzon'un Ortahisar ilçesine bağlı Çukurçayır Mahallesi'nde bir kişi, evde tartıştığı oğlunu tabancayla öldürdükten sonra kendini vurarak intihar etmeye çalıştı. Olayın ardından polis ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Oğlu hayatını kaybederken, baba ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Güvenlik güçleri olay yerinde incelemelerde bulundu.

 • Meteoroloji Mühendisleri Odası Başkanı Fırat Çukurçayır: Bu kış ılık ve yağışlı geçecek
  10 Oca Meteoroloji Mühendisleri Odası Başkanı Fırat Çukurçayır: Bu kış ılık ve yağışlı geçecek

  Haberler.com YouTube kanalına konuk olan Meteoroloji Mühendisleri Odası Başkanı Fırat Çukurçayır, önemli açıklamalarda bulundu. İstanbul'da kamuoyundaki beklentinin aksine kar yağışının beklenmediğini söyleyen Çukurçayır, ''2024 yılının ilk yarısı mevsim normallerinin üzerinde sıcaklıklarla geçecek. Ilık ve yağışlı geçireceğiz bu kışı.'' dedi.

 • Trabzon'da Yorgun Mermi Vakaları: 8 Yılda 5 Kişi Hayatını Kaybetti, 100'e Yakın Kişi Yaralandı
  07 Oca Trabzon'da Yorgun Mermi Vakaları: 8 Yılda 5 Kişi Hayatını Kaybetti, 100'e Yakın Kişi Yaralandı

  Trabzon'da 8 yılda yorgun mermiden 5 kişi öldü, 100'e yakın kişi yaralandı Trabzon'da son yıllarda sayıları giderek artan yorgun mermi vakalarında 8 yılda 5 kişi hayatını kaybetti, 96 kişi ise yaralandı.

 • Trabzon'da Yorgun Mermi Vakaları: 8 Yılda 5 Kişi Hayatını Kaybetti, 96 Kişi Yaralandı
  07 Oca Trabzon'da Yorgun Mermi Vakaları: 8 Yılda 5 Kişi Hayatını Kaybetti, 96 Kişi Yaralandı

  Trabzon'da düğün, nişan, şenlik gibi etkinliklerde havaya açılan tabancaların neden olduğu yorgun mermi vakaları sonucunda son 8 yılda 5 kişi hayatını kaybetti, 96 kişi yaralandı. Faillerin yakalanamadığı vakalarda, atış yapan kişilerin silahlarına balistik inceleme yapılıyor. Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, yorgun mermi olaylarının önüne geçilmesi için vatandaşların bilinçli olması gerektiğini vurguladı.

 • Boztepe Tüneli'ne Üst Geçit Hizmete Girdi
  04 Oca Boztepe Tüneli'ne Üst Geçit Hizmete Girdi

  Kanuni Bulvarı Yolu'nun Boztepe Tüneli giriş-çıkış yolunda yapılan üst geçit, yayalar için tehlike oluşturan noktaya tamamlanarak hizmete girdi. Yenicuma, Esentepe, Boztepe ve Çukurçayır mahallelerini birleştiren tünelin açılmasının ardından vatandaşlar, hızlı seyreden araçlara rağmen üst geçidin olmaması nedeniyle tehlike yaşıyordu. Üst geçidin yapılmasıyla bölge sakinleri memnuniyetlerini dile getirdi.

 • Trabzon'da Kanuni Bulvarı'nda üst geçit yapımı başladı
  25 Ara Trabzon'da Kanuni Bulvarı'nda üst geçit yapımı başladı

  Trabzon'da Kanuni Bulvarı Yolu'nun Boztepe Tüneli çıkışında yayalar için tehlike oluşturan noktaya üst geçit yapımına başlandı. Bölgedeki vatandaşlar ve 1001 Evleri sakinleri üst geçidin yapılmasını istemişti.

 • Boztepe Tüneli'nde Üst Geçit İhtiyacı
  14 Ara Boztepe Tüneli'nde Üst Geçit İhtiyacı

  Trabzon'da Kanuni Bulvarı Yolu'nun Boztepe Tüneli giriş-çıkış yolunda üst geçit olmaması, yayalar için tehlike oluşturuyor. Vatandaşlar, hızlı seyreden araçlara rağmen yolun karşısına geçmekte zorluk yaşadıklarını belirterek acilen üst geçit yapılmasını istiyor.

 • İçme suyu isale hattı patladı, ortalık savaş alanına döndü
  13 Ara İçme suyu isale hattı patladı, ortalık savaş alanına döndü

  Trabzon'un Ortahisar ilçesinde içme suyu isale hattı çalışması sırasında boru patladı. Patlamanın etkisiyle su basan işyerlerinde maddi hasar meydana geldi. Temizlik çalışmaları başlatıldı.

 • Trabzon'da içme suyu hattında patlama
  12 Ara Trabzon'da içme suyu hattında patlama

  Trabzon'un Ortahisar ilçesinde içme suyu isale hattında meydana gelen patlama sonucunda su fışkırarak çevredeki iş yerlerini su bastı. Ekipler sorunu gidermek için çalışma yürütüyor.

 • Trabzon'da ulaşım tünellerle kolaylaştı
  06 Ara Trabzon'da ulaşım tünellerle kolaylaştı

  Trabzon'da yapılan çalışmalar sonucunda 35 tünel inşa edilerek toplam uzunluk 61 bin 736 metreye ulaştı. Şehir içi ve çevre illere ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla yapılan tünellerden 11'nin inşası devam ediyor. Trabzon Güney Çevre Yolu Projesi'nde ise 50 tünel yapılması hedefleniyor. Son olarak açılan Boztepe Tüneli ile ulaşım daha da kolaylaştı.

 • Kırşehir Belediyesi Şehirdeki Çalışmalarını Sürdürüyor
  21 Kas Kırşehir Belediyesi Şehirdeki Çalışmalarını Sürdürüyor

  Kırşehir Belediyesi, şehrin farklı noktalarındaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Selahattin Ekicioğlu, tüm ekibiyle sahada ve ilin sosyal ve kültürel yaşamına katkı sunmaya devam ettiklerini belirtti. Yürütülen çalışmalarla birlikte tüm mahallelerde projeler hayata geçirilirken, Çukurçayır Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'ndeki yol yapımı tamamlandı ve Mehmet Yılancı Parkı da yakında tamamlanacak. Kırşehir Belediyesi, Kırşehir halkının rahat bir şekilde yaşamasını sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

 • Kış Aylarında Hava Sıcaklığı Normalin Üzerinde Olacak
  11 Kas Kış Aylarında Hava Sıcaklığı Normalin Üzerinde Olacak

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporlarına göre, kasım, aralık, ocak ve şubat aylarında hava sıcaklıkları mevsim normallerinin 2-3 derece üzerinde seyredecek. Bu durumun küresel ısınmanın bir sonucu olduğunu belirten uzmanlar, Türkiye'nin önümüzdeki kış aylarında da mevsim normallerinin üzerinde sıcaklıklarla karşılaşacağını söylüyor. Ayrıca, El-Nino etkisi nedeniyle küresel hava akımlarının etkilendiği ve daha yüksek sıcaklıkta bir periyot yaşanacağı da vurgulanıyor. Uzmanlar, iklim değişikliğiyle mücadele etmek için halkın Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerini takip etmesini öneriyor.

 • Trabzon Büyükşehir Belediyesi: Sera Gölü'ndeki yangına müdahalede gecikme olmadı
  05 Kas Trabzon Büyükşehir Belediyesi: Sera Gölü'ndeki yangına müdahalede gecikme olmadı

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Sera Gölü'ndeki sosyal tesislerde çıkan yangına müdahalede gecikme olmadığını açıkladı. Yangına ilk müdahale tüpleriyle çalışan personel tarafından yapılmış, itfaiye ekipleri ise 8 ve 15 dakika sonra olay yerine ulaşmıştır. Yangının hızla büyümesi ise tesisin yapısından kaynaklanmaktadır. Ayrıca, itfaiye istasyonlarının sayısı ve yer seçimi konusunda KTÜ Endüstri Mühendisliği ile bir proje geliştirilmiştir.

 • Trabzon'da Jandarma ve Polis Ortak Operasyon Düzenledi
  31 Eki Trabzon'da Jandarma ve Polis Ortak Operasyon Düzenledi

  Trabzon'da jandarma ve polis ekipleri, Ortahisar ilçesinde H.T. ve Z.T. isimli şahısların kaçak tütün ve sigara satışı yaptığını tespit etti. Yapılan operasyonda çok sayıda kaçak ürün ele geçirilirken, 2 kişi gözaltına alındı.

 • Yalova'da villa inşaatı kazısında bir küp mezar daha bulundu
  28 Eki Yalova'da villa inşaatı kazısında bir küp mezar daha bulundu

  Yalova'nın Termal ilçesinde yapılan villa inşaatı çalışması sırasında bulunan ve Roma dönemine ait olduğu düşünülen küp mezarın yanında bir çocuğa ait küp mezar daha keşfedildi. Yalova Müze Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan kurtarma kazısı sonucunda mezarlar bölgeden alınarak müzeye götürüldü.

 • Yalova'da Roma dönemine ait iki mezar bulundu
  28 Eki Yalova'da Roma dönemine ait iki mezar bulundu

  Yalova'nın Termal ilçesinde bir villa inşaatında yapılan kurtarma kazısında, Roma dönemine ait olduğu belirtilen bir 'küp mezar'ın yanında bir bebek mezarı tespit edildi. Kazı çalışmaları devam ederken, her iki mezardan da herhangi bir eşya çıkmadığı belirtildi.

 • Yalova'da Roma dönemine ait küp mezar bulundu
  27 Eki Yalova'da Roma dönemine ait küp mezar bulundu

  Yalova'nın Termal ilçesinde yapılan villa inşaatı kazısında Roma dönemine ait bir küp mezar bulundu. Yapılan kurtarma kazısıyla mezar gün ışığına çıkarılıyor. Mezarda bulunan kadına ait olduğu düşünülen eşyalar da inceleniyor.

 • Trabzon'da Kanuni Bulvarı'nın tamamlanan bölümleri trafiğe açılıyor
  20 Eki Trabzon'da Kanuni Bulvarı'nın tamamlanan bölümleri trafiğe açılıyor

  Trabzon'da yapımı devam eden Kanuni Bulvarı Yolu'nun tamamlanan bölümleri trafiğe açılıyor. Proje kapsamında yer alan Çukurçayır 1 Tüneli ise Cumhuriyetin 100. yılında hizmete girecek. Kanuni Bulvarı, Yenicuma, Esentepe, Boztepe ve Çukurçayır mahallelerini birleştirecek.

 • Mucur İlçe Belediye Başkanı Yılmaz, Kırşehir il belediyesi için aday adayı olduğunu açıkladı
  12 Eki Mucur İlçe Belediye Başkanı Yılmaz, Kırşehir il belediyesi için aday adayı olduğunu açıkladı

  Mucur ilçe Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Kırşehir il belediyesi için aday adayı olduğunu açıkladı.

 • Kırşehir Belediye Başkanı, Kervansaray Parkı ve Mehmet Yılancı Parkı'nın yapımını inceledi
  11 Eki Kırşehir Belediye Başkanı, Kervansaray Parkı ve Mehmet Yılancı Parkı'nın yapımını inceledi

  Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kervansaray Parkı ve Mehmet Yılancı Parkı'nın yapımı ile Çukurçayır Mahallesi'ndeki yol çalışmalarını yerinde inceledi. Ekicioğlu, tüm Kırşehir'de yeşil alan oranını arttırarak daha yaşanabilir bir kent oluşturmayı hedeflediklerini belirtti. Kervansaray Parkı'nın 35.000 metrekarelik bir alana sahip olduğunu ve içerisinde çocuk oyun alanları, bisiklet ve yürüyüş yolları, basketbol sahaları ve satış birimi gibi birçok modern özelliğe sahip olacağını söyledi. Kırşehir'in modern kent anlayışına uygun altyapı ve üstyapı çalışmalarının devam edeceğini vurgulayan Ekicioğlu, şehrin daha güzel ve yaşanabilir bir yer olmaya devam edeceğini ifade etti.

 • Trabzon'da Mısırlı Dede Camisi düğün fotoğrafı çektirmek isteyen çiftlerin uğrak noktası oldu
  24 Eyl Trabzon'da Mısırlı Dede Camisi düğün fotoğrafı çektirmek isteyen çiftlerin uğrak noktası oldu

  Trabzon'da bulunan Mısırlı Dede Fatih Sultan Mehmet Camisi'nin deniz ve şehir manzaralı avlusu, düğün fotoğrafı çektirmek isteyen çiftlerin tercih ettiği bir mekan haline geldi. Camiye gelen çiftler, panoramik deniz manzaralı fotoğraflarla mutluluklarını ölümsüzleştiriyor. Cami imamı, gelin ve damatlara besmele çekmeyi tavsiye ederek mutluluklarının daha iyi olacağını belirtiyor. Cami ziyaretçileri ise hoşgörüyle karşılanıyor ve cami adabına uygun davranışlar sergilemeleri bekleniyor.

 • Beykoz'da Alt Yapı Sorunları Çözüldü
  16 Eyl Beykoz'da Alt Yapı Sorunları Çözüldü

  Beykoz sahilinde yılların ihmali olan alt yapı sorunları çözüldü. Atık suların arıtma tesisine iletilmesi ve su baskınlarının önüne geçilmesi için yapılan çevre yatırımı tamamlandı. Ayrıca, ana su isale hattının yenileme çalışmaları da tamamlanmak üzere. İETT, çalışma nedeniyle geçici güzergahta hizmet veriyor ve otobüs geçmeyen duraklarda ücretsiz ring seferleri düzenleniyor.

 • Bakan Uraloğlu: 'Trabzon Havalimanı'nda yıl sonuna kadar fizibilite çalışmaları tamamlanacak'
  08 Eyl Bakan Uraloğlu: "Trabzon Havalimanı'nda yıl sonuna kadar fizibilite çalışmaları tamamlanacak"

  - Bakan Uraloğlu: "Trabzon Havalimanı'nda yıl sonuna kadar fizibilite çalışmaları tamamlanacak" Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu: "Zigana Tünelimizden 880 bin üzerinde araç geçti" "Trabzon Havalimanı Ağustos sonu itibariyle yaklaşık 2 milyon 500 bin yolcu ağırladı" "2023'ün ilk...

 • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu: 'Turist Sayımızda 2022'nin 7. Ayına Göre Yüzde 79 Artış Oldu'
  08 Eyl Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu: "Turist Sayımızda 2022'nin 7. Ayına Göre Yüzde 79 Artış Oldu"

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Trabzon’a gelen turist sayısıyla ilgili “2023'ün ilk 7 ayında yabancı turist anlamında yaklaşık 400 bin misafirimiz var. Yabancı turist sayımızda 2022'nin 7 ayına göre yüzde 79 artış oldu. Yerli ve yabancı toplamında da 2023'ün 7 aylık dönemini baz aldığımızda 740 bin misafirimiz var. Bunda da geçen yılın ortalamasını baz aldığımızda yüzde 43 artış söz konusu” dedi.

 • Bakan Uraloğlu: Samsun-Sarp demir yolunda proje çalışmalarını başlatacağız
  08 Eyl Bakan Uraloğlu: Samsun-Sarp demir yolunda proje çalışmalarını başlatacağız

  ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, "Türkiye'de bir taraftan kara yolu yatırımları devam ederken; özellikle demir yolu ağırlıklı bir yatırım dönemine girdik.

 • Bakan Uraloğlu: 'Trabzonumuza yeni bir havalimanı kazandırmak için çalışmalara başladık'
  08 Eyl Bakan Uraloğlu: "Trabzonumuza yeni bir havalimanı kazandırmak için çalışmalara başladık"

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Trabzon Havalimanı'nda yıl sonunda yolcu sayısının 4 milyona ulaşacağını öngördüklerini belirterek, "Trabzon'umuza yeni bir havalimanı kazandırmak için çalışmalara başladık.

 • Trabzon'da Kanuni Bulvarı Yolu'ndaki Çalışmalar Havadan Görüntülendi
  13 Ağu Trabzon'da Kanuni Bulvarı Yolu'ndaki Çalışmalar Havadan Görüntülendi

  Trabzon'da devam eden Kanuni Bulvarı Yolu'ndaki çalışmalar havadan görüntülendi. Çukurçayır 1 Tüneli'nde son rötuşlar yapılırken, yol da şekillenmeye başladı. Kanuni Bulvarı, Yıldızlı Kavşağı'ndan başlayıp Çukurçayır'a kadar uzanacak ve şehir içi trafiğinde yaşanan yoğunluğun çözümünü sağlayacak. Projenin maliyeti yüksek olsa da Trabzon için önemli bir yatırım olarak değerlendiriliyor.

 • Turgutluspor, Emre Akgün ile sözleşme imzaladı
  12 Ağu Turgutluspor, Emre Akgün ile sözleşme imzaladı

  TFF 3. Lig ekibi Turgutluspor, Elazığspor forması giyen Emre Akgün ile sözleşme imzaladı. Kulüp başkanı ve sportif direktörün de katıldığı imza töreninde Akgün, Turgutluspor'a katılmaktan mutluluk duyduğunu ve başarılar elde etmek istediğini belirtti. Başkan Akın ise Akgün'ün tecrübesiyle takıma büyük güç katacağını ifade etti.

 • Yorgun mermiyle oğlu ölen baba: Eren Bülbül'ü PKK'lılar, oğlumu sivil terörist şehit etti
  11 Ağu Yorgun mermiyle oğlu ölen baba: Eren Bülbül'ü PKK'lılar, oğlumu sivil terörist şehit etti

  TRABZON'un Ortahisar ilçesinde başına isabet eden yorgun mermi ile yaralanıp, hastanede hayatını kaybeden Emir Yuşa Atıcı (15), ölümünün 2'nci yıl dönümünde anıldı.

 • Trabzon'da kaybolan Lübnanlı turist için arama çalışmaları başlatıldı
  27 Tem Trabzon'da kaybolan Lübnanlı turist için arama çalışmaları başlatıldı

  Trabzon'a ailesiyle birlikte tatile gelen Lübnan uyruklu Rahef Affavire, 10 gün önce konakladıkları evden çıktıktan sonra geri dönmedi. Ailesinin başvurusu üzerine polis, genç kızın bulunması için çalışma başlattı.

 • Trabzon'da Yeşil Alanları Artırma Çalışmaları Devam Ediyor
  25 Tem Trabzon'da Yeşil Alanları Artırma Çalışmaları Devam Ediyor

  Trabzon'un Ortahisar ilçesinde yeşil alanları artırmak amacıyla yapılan çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, ilçede kişi başına düşen yeşil alan miktarını artırmak için projelere ağırlık verdiklerini belirtti. Genç, vatandaşların park ve yeşil alan taleplerini dikkate alarak boş alanları yeşillendirip park haline getirdiklerini ifade etti. Ayrıca çocuklara yönelik spor temalı parklar, yetişkinlere ve yaşlılara hitap eden parklar da hayata geçirildi. Bu yıl içinde birçok mahalle parkı açılırken, Akyazı ve Pelitli mahallelerinde meyve bahçeleri yapımı sürüyor ve Pelitli Mahallesi'nde küçük ölçekli bir kent ormanı oluşturulması planlanıyor.

 • Evinde ölü bulunan kişi ardında mektup bıraktı
  14 Tem Evinde ölü bulunan kişi ardında mektup bıraktı

  Trabzon'un Ortahisar ilçesinde bir kişi evinde tabancayla vurulmuş halde ölü bulundu. Ölü bulunan kişinin evinde mektup bıraktığı öğrenildi. Muammer Turhan adlı kişinin cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • Parkta oynarken başına yorgun mermi isabet etmesi sonucu ölen Kerem Can'ın annesi cenazeye ambulansla getirildi
  20 Haz Parkta oynarken başına yorgun mermi isabet etmesi sonucu ölen Kerem Can'ın annesi cenazeye ambulansla getirildi

  Trabzon'da parkta oynarken başına yorgun mermi isabet eden 9 yaşındaki Kerem Can Özdemir, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Olaydan 2 gün sonra aynı hastanede erken doğum yapan ve adını henüz koymadığı bebeği kuvözde bulunan Fatma Özdemir, oğlunun cenazesinde ağıt yakarak 'Çok sever top oynamayı. Beni kime bıraktın Kerem Can'ım' dedi. Polis, silahı ateşleyen kişinin tespiti için çalışmalarını sürdürürken, acılı baba İsa Özdemir, maganda olaylarının önüne geçilmesini istedi.

 • Trabzon'da Yorgun Mermi İsabet Eden Çocuk Toprağa Verildi
  20 Haz Trabzon'da Yorgun Mermi İsabet Eden Çocuk Toprağa Verildi

  Trabzon'un Ortahisar ilçesinde yaşayan 9 yaşındaki Kerem Can Özdemir, başına yorgun mermi isabet etmesi sonucu hayatını kaybetti. Özdemir için düzenlenen cenaze törenine, ailesi ve yakınlarının yanı sıra birçok yetkili ve vatandaş katıldı. Baba İsa Özdemir, evladının katilinin bir an önce bulunmasını ve benzer olayların yaşanmamasını istedi. Kerem Can'ın annesi ise olaydan iki gün sonra erkek bebek dünyaya getirdi.

 • Trabzon'da yorgun mermiyle hayatını kaybeden 9 yaşındaki Kerem Can son yolculuğuna uğurlandı
  20 Haz Trabzon'da yorgun mermiyle hayatını kaybeden 9 yaşındaki Kerem Can son yolculuğuna uğurlandı

  Trabzon'da evlerinin önündeki parkta oynarken başına isabet eden yorgun mermi nedeniyle hayatını kaybeden 9 yaşındaki Kerem Can Özdemir son yolculuğuna uğurlandı. Baba İsa Özdemir, oğlunun katillerinin bir an önce bulunmasını istediğini belirterek, silahlanmanın yasaklanmasını ve silah verilirken daha dikkatli olunmasını istedi. Hayatını kaybeden Kerem Can'ın 37 haftalık hamile annesi Fatma Özdemir'in olaydan iki gün sonra aynı hastanede erkek bebek dünyaya getirdiği öğrenildi.

 • Trabzon'da parkta oynarken başına yorgun mermi isabet eden çocuk hayatını kaybetti
  19 Haz Trabzon'da parkta oynarken başına yorgun mermi isabet eden çocuk hayatını kaybetti

  Trabzon'un Çukurçayır Mahallesi'nde parkta oynarken başına yorgun mermi isabet eden 9 yaşındaki Kerem Can Özdemir, 9 gün boyunca tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Özdemir'in erken doğan erkek kardeşi ise aynı hastanede kuvözde tedavi görüyor. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 • Trabzon'da Yorgun Mermi İsabet Eden Çocuk Yaşamını Yitirdi
  19 Haz Trabzon'da Yorgun Mermi İsabet Eden Çocuk Yaşamını Yitirdi

  Trabzon'un Ortahisar ilçesinde, sitenin bahçesinde oynarken başına yorgun mermi isabet eden 9 yaşındaki Kerem Can Özdemir, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırılan çocuğun erken doğan kardeşinin tedavisi ise aynı hastanede sürüyor.

 • Trabzon'da yorgun mermi isabet eden çocuk ve erken doğan kardeşinin tedavisi devam ediyor
  17 Haz Trabzon'da yorgun mermi isabet eden çocuk ve erken doğan kardeşinin tedavisi devam ediyor

  Trabzon'da evlerinin bahçesinde oynarken yorgun mermi isabet etmesi sonucu ağır yaralanan 9 yaşındaki Kerem Can Özdemir ve olaydan 2 gün sonra erken doğumla dünyaya gelen kardeşinin tedavisi aynı hastanede sürüyor. Baba İsa Özdemir, silahlanmanın önüne geçilmesini istediğini dile getirerek, "Katil bulunsun, en ağır cezayı çeksin diye uğraşıyoruz."

 • Trabzon'da başına mermi isabet eden çocuk, erken doğan kardeşiyle aynı hastanede
  17 Haz Trabzon'da başına mermi isabet eden çocuk, erken doğan kardeşiyle aynı hastanede

  Trabzon'da parkta oyun oynarken başına isabet eden yorgun mermiyle ağır yaralanan Kerem Can Özdemir, Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi'nde tedavi görüyor. Başındaki kurşunla yaşam savaşı veren Kerem Can'ın annesi Fatma Özdemir ise olaydan 2 gün sonra erken doğumla erkek çocuğu dünyaya getirdi. Kuvözde tutulan bebeklerini kucaklarına almayı bekleyen aile, aynı hastanenin koridorunda yaralı çocuklarından da gelecek iyi haberi bekliyor. Olayla ilgili soruşturma sürerken, silahı ateşleyenin belirlenmesi için özel ekip oluşturuldu.

 • Trabzon'da yorgun mermiyle vurulan çocuk, hastanede yaşam savaşı verirken annesi erken doğum yaptı
  17 Haz Trabzon'da yorgun mermiyle vurulan çocuk, hastanede yaşam savaşı verirken annesi erken doğum yaptı

  Trabzon'da parkta oyun oynarken başına yorgun mermi isabet eden 9 yaşındaki Kerem Can Özdemir, Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi'nde tedavi görüyor. Aynı hastanede erken doğum yapan annesi Fatma Özdemir, kuvözde tutulan bebeğini kucaklamayı beklerken yaralı oğlunun da iyi haberini bekliyor. Olayla ilgili soruşturma sürerken, silahı ateşleyenin belirlenmesi için özel ekip oluşturuldu. Kerem Can'ın beyin 6 santimetre derinine saplanan mermi çekirdeğiyle yaşam savaşı verdiği belirtilirken, ailesi silahlanmaya karşı seferberlik çağrısı yaptı.

 • Trabzon Valisi, Yorgun Mermi İsabet Eden Çocuğun Ailesini Ziyaret Etti
  16 Haz Trabzon Valisi, Yorgun Mermi İsabet Eden Çocuğun Ailesini Ziyaret Etti

  Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, evlerinin bahçesinde oynarken baş bölgesine yorgun mermi isabet etmesi sonucu ağır yaralanan 9 yaşındaki Kerem Can Özdemir'in ailesini ziyaret etti. Vali Ustaoğlu, eşi Şenay Ustaoğlu ile birlikte, Özdemir'in tedavisinin devam ettiği Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi'nde bekleyen ailesine ziyaret gerçekleştirdi. Baba İsa Özdemir ve annesine 'geçmiş olsun' dileklerini ileten Vali Ustaoğlu'na ziyareti sırasında İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk de eşlik etti. Çukurçayır Mahallesi'nde, 10 Haziran'da yaşadıkları sitenin bahçesindeki oyun parkında arkadaşlarıyla oynayan Kerem Can Özdemir yere yığılmıştı. Olay yerine gelen sağlık ekiplerince KTÜ Farabi Hastanesi'ne kaldırılan Özdemir'in çekilen tomografisinde baş bölgesinde yorgun mermi olduğu belirlenmiş, hayati tehlikesi bulunan çocuk yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmıştı.

 • Ortahisar Belediye Başkanı Kerem Can'ın babasını ziyaret etti
  15 Haz Ortahisar Belediye Başkanı Kerem Can'ın babasını ziyaret etti

  Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzon'da yorgun mermi isabeti sonucu ağır yaralanan 9 yaşındaki Kerem Can'ın babası İsa Özdemir'i ziyaret etti. Başkan Genç, silahlarla kutlama yapmanın can güvenliğini tehdit eden bir davranış olduğunu belirterek vatandaşlardan silahlarla kutlama yapmamalarını istedi.

 • Trabzon'da 9 yaşındaki çocuk yorgun mermiyle ağır yaralandı
  12 Haz Trabzon'da 9 yaşındaki çocuk yorgun mermiyle ağır yaralandı

  Trabzon'da evinin bahçesinde oynarken yorgun mermi isabet eden 9 yaşındaki Kerem Can ağır yaralandı. Babası İsa Özdemir, magandalığın önüne geçmek için seferber olunması gerektiğini belirtti. Olayın faillerinin bir an önce bulunmasını isteyen Özdemir, silahlanmanın yasaklanması için elimizden gelenden fazlasını yapmamız gerektiğini düşündüğünü ifade etti. Mahalle muhtarı da insanların 'Artık silaha son' demesi gerektiğini söyledi.

 • Trabzon'da 9 yaşındaki çocuk yorgun mermiyle ağır yaralandı
  11 Haz Trabzon'da 9 yaşındaki çocuk yorgun mermiyle ağır yaralandı

  Trabzon'un Ortahisar ilçesinde oturduğu sitenin parkında oyun oynayan Kerem Can Özdemir (9), başına isabet eden yorgun mermi ile ağır yaralandı. Olay ile ilgili soruşturma başlatılırken, küçük çocuğun yere yığıldığı anlar sitenin güvenlik kamerasına yansıdı.

 • Trabzon'da çocuk evinin bahçesinde yorgun mermi isabetiyle ağır yaralandı
  11 Haz Trabzon'da çocuk evinin bahçesinde yorgun mermi isabetiyle ağır yaralandı

  Trabzon'un Ortahisar ilçesine bağlı Çukurçayır Mahallesi'nde yaşayan 9 yaşındaki K.C.Ö, evlerinin bahçesinde oyun oynarken yorgun mermi isabet etti. Çocuk ağız ve burnundan kan gelmesi üzerine hastaneye kaldırıldı ve yapılan tomografide baş bölgesinde yorgun mermi olduğu belirlendi. Çocuk, yoğun bakım servisinde hayati tehlikesi sürüyor. İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri ateş eden zanlının bulunması için çalışma başlattı.

 • Meteoroloji Mühendisleri Odası Başkanı: Şehir sellerini daha fazla görmeye devam edeceğiz
  06 Haz Meteoroloji Mühendisleri Odası Başkanı: Şehir sellerini daha fazla görmeye devam edeceğiz

  TMMOB Meteoroloji Mühendisleri Odası Başkanı Fırat Çukurçayır, Türkiye'nin birçok noktasında şehir selleri dediğimiz olayları görüyoruz. Bundan sonra da daha fazla görmeye devam edeceğiz dedi.

 • Trabzon'da 58 Mahalleye 24 Saat Su Verilemeyecek
  04 Haz Trabzon'da 58 Mahalleye 24 Saat Su Verilemeyecek

  Trabzon'da Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak çalışma nedeniyle 6 Haziran Salı günü saat 08.00'den itibaren 24 saat süreyle planlı su kesintisi uygulanacak. 58 mahallede su kesintisi yaşanacak ve vatandaşlarımızın gerekli tedariklerini sağlamaları ve suyu tasarruflu kullanmaları önemle rica olunur. Su kesintisinin yaşanacağı mahalleler açıklandı.

 • Kırşehir'de Sağanak Etkili Oldu
  01 Haz Kırşehir'de Sağanak Etkili Oldu

  KIRŞEHİR'de etkili olan sağanak nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü. Merkeze bağlı Çukurçayır Mahallesi'nde ev ve köprü yıkılırken, bazı sürücüler araçlarıyla mahsur kaldı.

 • Kırşehir'de Sağanak Etkili Oldu
  01 Haz Kırşehir'de Sağanak Etkili Oldu

  Kırşehir'de etkili olan sağanak nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü. Merkeze bağlı Çukurçayır Mahallesi'nde ev ve köprü yıkılırken, bazı sürücüler araçlarıyla mahsur kaldı. Kırşehir Valiliği'nin uyarısının ardından kentte sağanak yağış etkili oldu. Kent merkezinde cadde ve sokaklar suyla doldu. Bazı sürücüler yollarda araçlarıyla mahsur kaldı. Merkeze bağlı Çukurçayır Mahallesi'nde oluşan sel, ekili alanlara zarar verdi. Dere yatağının taşması sonucu köprü ve kerpiçten yapılan bir ev yıkıldı. Kırşehir İtfaiyesi su basan evlerde tahliye çalışması yaptı. Yetkililer kentte zarar gören ev ve iş yerlerinde hasar tespit çalışmalarına başladı. Öte yandan, yaşanan yağış çevredekiler tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Görüntülerde dere yatağının yağmur suları ile yükseldiği, sokak ve caddelerin sular altında kaldığı görüldü.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'daki Gençlik Buluşması'na telefonla katıldı
  26 May Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'daki Gençlik Buluşması'na telefonla katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'da AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Gençlik Buluşması'na telefonla katılarak 'Sandıkları patlatmak suretiyle inşallah Karadeniz'den farklı dalga sesleri duyacağımıza inanıyorum. Yarın ciddi manada tüm akraba, dost, yakın, ahbap herkese ulaşmanın gayreti içerisinde olmamız gerekiyor. Ben uşaklara inanıyorum' dedi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da gençlik buluşmasına telefonla katıldı
  26 May Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da gençlik buluşmasına telefonla katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'da AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Gençlik Buluşması'na telefonla katılarak 'Sandıkları patlatmak suretiyle inşallah Karadeniz'den farklı dalga sesleri duyacağımıza inanıyorum. Yarın ciddi manada tüm akraba, dost, yakın, ahbap herkese ulaşmanın gayreti içerisinde olmamız gerekiyor. Ben uşaklara inanıyorum' dedi.

 • Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu: 'Yılların ihmaline son verirken çağ atlatan projelere imza attık'
  25 May Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu: 'Yılların ihmaline son verirken çağ atlatan projelere imza attık'

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kanuni Bulvarı Yolu'ndaki çalışmaları yerinde inceledi. Kanuni Bulvarı Yolu'nun Trabzon şehir içi trafiğinde yaşanan yoğunluğun çözümünü doğrudan ilgilendiren bir proje olduğuna dikkat çeken Bakan Karaismailoğlu, 'Hiç şüphesiz Trabzon'da devam eden en önemli karayolu projelerimizden biri Kanuni Bulvarı Yolu'ndaki çalışmalarımızdır' dedi.

 • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Trabzon'da konuştu Açıklaması
  12 May Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Trabzon'da konuştu Açıklaması

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Türksat 6A'yı da bu yıl sonunda inşallah uzaya fırlattığımızda tamamen Ankara'da üretilmiş kendi yerli, milli uydumuzla birlikte dünyada kendi ülkesini temsil eden ilk 10 ülke arasında olacağız." dedi.

 • 6 Nisan 1920: Cumhurbaşkanı ve siyasi liderlerin miting ve toplantıları düzenlendi
  12 May 6 Nisan 1920: Cumhurbaşkanı ve siyasi liderlerin miting ve toplantıları düzenlendi

  Bugün, Kahramanmaraş'taki depremler takip edilirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, Meral Akşener ve diğer siyasi liderler İstanbul, Ankara, Samsun, Yozgat, Antalya, Elazığ, ve diğer şehirlerde mitingler ve toplantılar düzenledi. Ayrıca, bakanlar ve milletvekili adayları da seçim kampanyaları kapsamında çeşitli etkinliklere katıldılar. Spor dünyasında ise voleybol, hentbol ve basketbol maçları yapıldı.

 • Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da basınla buluştu Açıklaması
  11 May Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da basınla buluştu Açıklaması

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ortahisar ilçesindeki yaklaşık 70 bin metrekarelik Boztepe şehir kışlasının, Milli Savunma Bakanlığı ile yapılan protokol kapsamında, Trabzon Büyükşehir Belediyesine devredildiğini bildirdi.

 • Kırşehir'de hayırsever kadınlar 'zimem' geleneğini yaşattı
  19 Nis Kırşehir'de hayırsever kadınlar "zimem" geleneğini yaşattı

  Kırşehir'de gönüllü 45 kadın, hayırseverlerin de desteğiyle 5 bakkalın veresiye defterini satın aldı.

 • Bakan Karaismailoğlu: 'Türkiye anahtar bir ülke olacaktır'
  18 Nis Bakan Karaismailoğlu: "Türkiye anahtar bir ülke olacaktır"

  Bakan Karaismailoğlu: "Türkiye anahtar bir ülke olacaktır" Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu: "26 Nisan'da Cumhurbaşkanımız ile Ankara-Sivas demiryolu hattımızı açıyoruz" "Uluslararası koridorlarla aslında tarih yeniden yazıyor" "Önümüzdeki yıllar Türkiye'nin yılları olacaktır"...

 • Cami inşaatına belediyeden suç duyurusu
  07 Nis Cami inşaatına belediyeden suç duyurusu

  Cami inşaatına belediyeden suç duyurusu Trabzon'da ruhsatsız olduğu için mühürlenen cami inşaatına mühür bozma işlemi yapıldığından Ortahisar Belediyesi tarafından 650 bin TL para cezası kesildi Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç: "Abdestsiz namaz kılınmaz değil mi?

 • Trabzon'da bazı mahallelere gece yarısına kadar su verilemeyecek
  28 Mar Trabzon'da bazı mahallelere gece yarısına kadar su verilemeyecek

  Trabzon'da ana isale hattında meydana gelen patlama nedeniyle gece yarısına kadar bazı mahallelerde su kesintisi yaşanacağı bildirildi.

 • Köy evinde çıkan yangın paniğe neden oldu
  12 Mar Köy evinde çıkan yangın paniğe neden oldu

  Trabzon'un Araklı ilçesi Çukurçayır mahallesinde dün gece bir evde çıkan yangın şiddetli rüzgarın da etkisi ile evin yanındaki ağaçlık alana sıçradı.

 • Köy evinde çıkan yangın paniğe neden oldu
  12 Mar Köy evinde çıkan yangın paniğe neden oldu

  - Köy evinde çıkan yangın paniğe neden oldu Trabzon'un Araklı ilçesi Çukurçayır mahallesinde dün gece bir evde çıkan yangın şiddetli rüzgarın da etkisi ile evin yanındaki ağaçlık alana sıçradı.

 • Gönül bağı kurduğu depremzede ailenin Trabzon'a gelmesine vesile oldu
  06 Mar Gönül bağı kurduğu depremzede ailenin Trabzon'a gelmesine vesile oldu

  Kahramanmaraş merkezli, 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerin ardından bölgeye giderek çalışmalara katılan gönüllü Mustafa Kara, 12 kişilik depremzede ailenin Trabzon'a yerleşmesine yardımcı oldu.

 • Çocuklar üşümesin diye başlattığı seferberlikte 100'ü aşkın kalbe dokundu
  23 Şub Çocuklar üşümesin diye başlattığı seferberlikte 100'ü aşkın kalbe dokundu

  Trabzon'un Çukurçayır Mahallesi Muhtarı Hüseyin Erkut, deprem bölgesinde çocuklar üşümesin diye başlattığı yardım seferberliğinde, gönüllülerin de desteğiyle güzel işlere imza attı.

 • CAN DOSTU 'AYICIK', TRABZON'UN 'HACHİKO'SU OLDU
  05 Şub CAN DOSTU 'AYICIK', TRABZON'UN 'HACHİKO'SU OLDU

  TRABZON'un Ortahisar ilçesinde mahallelinin 'Ayıcık' adını vererek beslediği 'Labrador' cinsi köpek, 3 yıldır sahibinin terk ettiği yol kenarından ayrılmıyor.

 • Eymen Emre'nin tek isteği okulunda karne alabilmek
  20 Oca Eymen Emre'nin tek isteği okulunda karne alabilmek

  Trabzon'da, anne karnında oluşan ve halk arasında "ayrık omurga" olarak da bilinen spina bifida ve hidrosefali hastalıkları nedeniyle okula gidemediği için evde eğitim uygulamasından yararlanan birinci sınıf öğrencisi Eymen Emre Dinç, ilk karne heyecanını yaşadı.

 • Ortahisar Belediyesi'nin Akoluk Yerleşkesi hizmete girdi
  02 Oca Ortahisar Belediyesi'nin Akoluk Yerleşkesi hizmete girdi

  Trabzon'da Ortahisar Belediyesi'nin Akoluk Yerleşkesi bugün düzenlenen törenle hizmete girdi.

 • Çukurçayır-1 Tüneli çıkışındaki yol şekillenmeye başladı
  29 Ara Çukurçayır-1 Tüneli çıkışındaki yol şekillenmeye başladı

  Türkiye'nin en maliyetli şehir içi yolları arasında gösterilen Trabzon'daki toplam 28 km'lik Kanuni Bulvarı'nda viyadük ve tünellerin yapımı sürerken, proje güzergahının yarıdan fazlası tamamlandı.

 • Ahmet Ağaoğlu: 'Oyuncu menajerleri veya menajerlik şirketleri üzerinden piyasada çok büyük algı yaratılıyor'
  18 Ara Ahmet Ağaoğlu: "Oyuncu menajerleri veya menajerlik şirketleri üzerinden piyasada çok büyük algı yaratılıyor"

  Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun konuşması TRABZON - Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor Olağan Genel Kurulu toplantısında konuştu.

 • Trabzon haberleri! Trabzon'da viyadükler böyle süsleniyor.
  10 Eki Trabzon haberleri! Trabzon'da viyadükler böyle süsleniyor.

  Trabzon haberler: Türkiye'nin en maliyetli şehir içi yolları arasında gösterilen Trabzon'daki toplam 28 km'lik Kanuni Bulvarı'nda viyadük ve tünellerin yapımı sürerken, proje kapsamında viyadüklere doğa temalı görseller yapılıyor.

 • Trabzon genel haberleri: Trabzon'da viyadükler böyle süsleniyor
  09 Eki Trabzon genel haberleri: Trabzon'da viyadükler böyle süsleniyor

  Gelen Trabzon haberlerine göre Trabzon'da viyadükler böyle süsleniyor Boztepe Tüneli ile Bahçecik Tüneli arasında bulunan viyadüklerin duvarlarına yörenin doğasına uygun görseller yapılıyor Türkiye'nin en maliyetli şehir içi yolları arasında gösterilen Trabzon'daki toplam 28 km'lik Kanuni Bulvarı'nda viyadük ve tünellerin...

 • Trabzon'da vefat eden kuzenlerin cenazeleri aynı gün toprağa verildi
  11 Eyl Trabzon'da vefat eden kuzenlerin cenazeleri aynı gün toprağa verildi

  Trabzon'un Araklı ilçesinde, kalp krizi geçiren 2 kuzenin cenazeleri aynı gün defnedildi.

 • Otomobiliyle ambulansa yetiştirdiği kuzeni gibi kalp krizinden öldü (2)
  11 Eyl Otomobiliyle ambulansa yetiştirdiği kuzeni gibi kalp krizinden öldü (2)

  TOPRAĞA VERİLDİLERTrabzon'un Araklı ilçesinde kalp krizi sonucu hayatını kaybeden kuzenler İsmail Yılmaz (62) ve Hüsnü Yılmaz (57), Çukurçayır Mahallesi'nde ikindi vakti kılınan cenaze namazı sonrası aile kabristanlığında toprağa verildi.

Advertisement