5 Gün Önce Aldıkları Pitbull, 3 Yaşındaki Kıza Saldırıp Öldürdü - Son Dakika

5 Gün Önce Aldıkları Pitbull, 3 Yaşındaki Kıza Saldırıp Öldürdü

17.01.2018 10:14

ABD'de babasının 5 gün önce bir arkadaşından alıp eve getirdiği pitbull cinsi köpek, 3 yaşındaki kıza saldırarak ölümüne sebep oldu.

ABD'nin Oklahoma eyaletinde 3 yaşındaki bir kız çocuğu, 5 gün önce aldıkları pitbull cinsi köpeğin saldırısı sonucu hayatını kaybetti. Rylee Marie isimli çocuk evde büyükannesi ile birlikteyken bir anda köpeğin saldırısına uğradı. Ağır yaralanan çocuk hayatını kaybetti.

ARKADAŞINDAN ALMIŞTI

Çocuğun babası Jason Dodge, köpeği 5 gün önce bir arkadaşından almıştı. Polis, köpeği vurarak öldürdü.

KIZI BABANNESİNE EMANET ETMİŞTİ

Ailenin Remington adını verdiği köpeğin saf pitbull değil karışık bir ırka mensup olduğu belirtildi. Baba, kardeşini ziyarete gittiğini ve annesini de kıza göz kulak olması için evde bıraktığını söyledi. İlerleyen saatlerde kendisine annesinden telefon geldiğini söyleyen baba, sadece kızın ve köpek kelimeleri duyduğu ve hemen eve koştuğunu ve kızı kucaklayarak hastaneye götürdüğünü söyledi.

"ÖLDÜRÜN YOKSA BEN ÖLDÜRECEĞİM"

Ancak 3 yaşındaki talihsiz kız için çok geçti. Doktorların müdahalede bulunmasına vakit kalmadan Rylee hayatını kaybetti.

Kızın hayatını kaybetmesi üzerine acılı baba polislere, "Onu öldürün yoksa bunu ben yapacağım" dedi. Acılı baba Facebook'tan duygusal bir yazı yayınlayarak küçük kızına veda etti. Olayla ilgili soruşturmanun devam ettiği öğrenildi.

YORUMLAR (27)
  • Tribal Enfeksiyon: pitbulllar bence köpek değil canavar... bir de bunları şehir icinde gezdirip aklınca hava basan serseri magandalar var , goren herkes 155'i arayıp ihbar etsin Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • Anx: Bu cins köpeğin saldırgan olduğunu herkes biliyor e almasaydın saldırınca hayvanlar suçlu oluyor ne acayipsiniz ya Cevap Yaz 5 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Röportaj: Türk Akademisyene Göre ABD Sağlık Sisteminin Cilası Pandemide Tümüyle Gitti Röportaj: Türk Akademisyene Göre ABD Sağlık Sisteminin Cilası Pandemide Tümüyle Gitti AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Eroğlu: 'Çin'den sonra bal üretiminde ikinci sıraya yükseldik' AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Eroğlu: 'Çin'den sonra bal üretiminde ikinci sıraya yükseldik' ABD'de Zorla Çalıştırma Uygulamasının Olumsuz Etkisi Diğer Ülkeleri de Etkiliyor ABD'de Zorla Çalıştırma Uygulamasının Olumsuz Etkisi Diğer Ülkeleri de Etkiliyor

Son Dakika Dünya 5 Gün Önce Aldıkları Pitbull, 3 Yaşındaki Kıza Saldırıp Öldürdü - Son Dakika


Advertisement