Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi - Son Dakika

Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi

27.01.2021 18:19
Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi

ABD'nin Kuzey Karolina eyaletinde bir kişi, yeni arabası ile iki geyiğe çarptıktan saatler sonra piyangodan çıkan 2 milyon dolarlık ikramiyenin sahibi olduğunu öğrendi. Talihli adamın aldığı bilete büyük ikramiye isabet etme olasılığı ise 12,6 milyonda bir olması herkesi şaşırttı.

Kuzey Karolina Eğitim Piyangosu tarafından dün yapılan açıklamada, ikramiyenin sahibi Anthony Dowe'un işe giderken kaza geçirdiği belirtildi.

"BU ÇOK ÇILGINCAYDI"

İki geyiğe çarptığı kaza sonrası evine giden ve bir süre uyumak isteyen Dowe, ikramiyeyi kazandığının nasıl farkına vardığını anlatırken "Uyandım ve biletlerime baktım. Dördüncü bileti kontrol ettim ve 4 rakamını gördüm ve ardından bir sonraki rakamı ve bir sonraki rakamı ve bir sonraki rakamı gördüm. Vay canına, dedim. Bu çok çılgıncaydı." dedi.

ALDIĞI BİLETE İKRAMİYE İSABET ETMESİ 12,6 MİLYONDA BİR

Aldığı bilete büyük ikramiye isabet etme olasılığı 12,6 milyonda bir olan Dowe, Raleigh piyango merkezinden vergi kesintileri ile 1,4 milyon olan ödülünü aldı. Dowe, kazandığı ikramiye öncelikli olarak anne ve babasının evinin tadilatına ve kendi arabası ile yeğenin arabasının tamirine ayıracağını söyledi.

YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Uçuruma düşen trakör sürücüsü hayatını kaybetti Uçuruma düşen trakör sürücüsü hayatını kaybetti Giresun'da lunaparkta raylı oyuncak devrildi: 1'i ağır 4 yaralı Giresun'da lunaparkta raylı oyuncak devrildi: 1'i ağır 4 yaralı Kocaeli'de hafif ticari araç ile çarpışan elektrikli bisiklet sürücüsü yaralandı Kocaeli'de hafif ticari araç ile çarpışan elektrikli bisiklet sürücüsü yaralandı
Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş