Birçok komplo teorisinin başrolündeydi! "Baron" lakaplı Jacob Rothschild, 87 yaşında öldü - Son Dakika
Dünya

Birçok komplo teorisinin başrolündeydi! "Baron" lakaplı Jacob Rothschild, 87 yaşında öldü

Rothschild ailesinin dördüncü kuşak lideri olan "Baron" lakaplı Jacob Rothschild 87 yaşında hayatını kaybetti. 19'uncu yüzyılın Yahudi aleyhtarı karikatürlerinden koronavirüs salgınına birçok komplo teorisinin başrolünde yer alan Rothschild ailesinden yapılan açıklamada Jacob Rothschild'in Yahudi geleneklerine uygun olarak defnedileceği ifade edildi.

26.02.2024 15:27  Güncelleme: 15:47
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bugüne kadar sayısız haber ve komplo teorisine konu olan Rothschild ailesinin dördüncü kuşak lideri Lord Jacob Rothschild, 87 yaşında öldü.

"BARON" OLARAK TANINIYORDU

Rothschildler, dünyayı yöneten beş aileden biri olarak lanse ediliyordu. Ailesi, yaptığı açıklamayla ünlü banker Jacob Rothschild'in öldüğünü duyurdu. İngiltere'nin resmi haber ajansına açıklama gönderen aile, 'Baron' olarak tanınan Jacob Rothschild'in Yahudi geleneklerine uygun olarak defnedileceğini bildirdi.

Birçok komplo teorisinin başrolündeydi! 'Baron' lakaplı Jacob Rothschild, 87 yaşında öldü

KORONA SALGINI DAHİL BİRÇOK KOMPLO TEORİSİNİN BAŞROLÜNDE

Kariyerine 1963 yılında Aileye ait NM Rothschid ve Oğulları bankasında başlayan Jacob Rothschild, birçok vakıf ve galerinin de yöneticiliğini yaptı. Rothschild' ailesi, 19'uncu yüzyılın Yahudi aleyhtarı karikatürlerinden koronavirüs salgınına birçok komplo teorisinin başrolünde. Almanya Frankfurtlu ailenin beş çocuğu, bundan 200 yıl önce Avrupa'nın çeşitli şehirlerine dağıldı. İlerleyen yıllarda Rothschild aile üyeleri, yükselen bankacılık sektörünün yüzü haline geldi.

Birçok komplo teorisinin başrolündeydi! 'Baron' lakaplı Jacob Rothschild, 87 yaşında öldü

"DÜNYADA NE OLACAĞINI HERKESTEN ÖNCE BİLİYORLAR"

19'uncu yüzyıldan kalma bir yayın, kurucu Mayer Amschel Rothschild'i yönetici sınıfları akrobat topları gibi hareket ettiren, aşırı kilolu ve kancalı burunlu, güçlü bir adam olarak tasvir ediyordu. II. Dünya Savaşı'ndan sonra Rothschild adı daha sonra seçkinlerin mutlak gücünü kınamak için bir 'sembol' ve 'belirli bir isim' haline geldi. Digital çağda ise dünyanın dört bir yanından internet kullanıcıları, ailenin yakında dünyada ne olacağını sıradan insanlardan önce bildiği konusunda durmadan kanıtlar öne sürüyor.

Birçok komplo teorisinin başrolündeydi! "Baron" lakaplı Jacob Rothschild, 87 yaşında öldü

Son Dakika Dünya Birçok komplo teorisinin başrolündeydi! 'Baron' lakaplı Jacob Rothschild, 87 yaşında öldü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (30)

 • serdar gür: Zalimler için yaşasın cehennem 737 23 Yanıtla
 • Yusuf Gümüşsoy: Ateşi bol olsun.. 629 23 Yanıtla
 • Osman Keçeci: Cehennemde yer bol 605 22 Yanıtla
 • barbaros hayrettin paşa: Ateşi bol olsun ölen gazzeliler doldursun en azap verici odunları dünya bir pslkten kurtulmuş oldu darısı digerlerinin başına 553 19 Yanıtla
 • Said Demir: Allahın belası üzerinden eksik olmasın. O kadar insanın ahı başından yağsın. 473 24 Yanıtla Said Demir: Hayırda beğenmeyenler ne zorunuza gitti. Maaşınımızı veriyordu. 186 35
 • mr pıtırcık: şimdi görür tersten 393 22 Yanıtla
 • Gülümser Colak: Ateşin bol olsun iblis!!! 381 17 Yanıtla
 • Bulent Cebeci: Yallah cehennemin 7.katına... 346 18 Yanıtla
 • Osman Keçeci: Rothschild yahudi sermayesinin ABD ti İsrail’in sömürgesi yapan duayen vampiridir 253 17 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız
 • Erez Sınır Kapısı'ndan geçen ilk yardım konvoyu Gazze'ye ulaştı
  19:41 Erez Sınır Kapısı'ndan geçen ilk yardım konvoyu Gazze'ye ulaştı

  İsrail ordusu, 7 Ekim'den bu yana kapalı olan Erez Sınır Kapısı'ndan geçen ilk yardım konvoyunun Gazze'ye ulaştığını duyurdu. İsrail Savunma Kuvvetlerinden yapılan açıklamada, Erez Sınır Kapısı'ndan geçen ve gıda taşıyan ilk yardım konvoyunun dün (perşembe) Gazze'ye ulaştığı belirtildi.


Advertisement