Hindistan'da aldatıldığını öğrenen adam, karısının sırtına binip köyde gezdi! - Son Dakika

Hindistan'da aldatıldığını öğrenen adam, karısının sırtına binip köyde gezdi!

05.07.2022 12:23

Hindistan'da şaşkınlık yaratan bir olay yaşandı. Borpadaw Köyü'nde yaşayan bir adam, iddialara göre karısının kendisini aldattığını öğrendi. Daha sonra ceza amacıyla kadının sırtına binen şahıs, köyde tur attı. Olaya karıştığı belirlenen 9 kişi güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı.

Hindistan'ın Borpadaw Köyü'nde yaşayan kadın, evden kayboldu. Eşi ve onun annesi günlerce kadını aradıktan sonra buldu. Kocasını aldattığı ve sevgilisinin evinde yakalandığı iddia edilen kadın önce kocasının şiddetine uğradı, ardından da kendisine verilen cezayı çekmek için kocasını sırtına aldı.

Başka erkekle cinsel ilişkiye girdiğini öğrendiği karısının sırtına binip köyde tur attı

TÜM KÖYDE DOLAŞTILAR

Adam, karısının sırtına bindikten sonra yanındakilerin de yardımıyla köyde tur attı. Talihsiz kadının yüz ifadesinden acı çektiği görülürken, çevredekilerin bu duruma aldırış etmedikleri görüldü.

Başka erkekle cinsel ilişkiye girdiğini öğrendiği karısının sırtına binip köyde tur attı

9 KİŞİ GÖZALTINDA

Olayın ardından Hindistan polisi tarafından soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında, olaya karıştığı belirlenen 9 kişi gözaltına alındı. Konuyla ilgili araştırma ise devam ediyor. Diğer yandan kadının 30 yaşında olduğu açıklandı ancak çiftin isimlerine dair bilgi verilmedi.

YORUMLAR
500
Hindistan'da Bağımsızlık Günü hazırlıkları Hindistan'da Bağımsızlık Günü hazırlıkları Pakistan bağımsızlığının 75'inci yılını kutluyor Pakistan bağımsızlığının 75'inci yılını kutluyor Hindistan'da insanların oluşturduğu dev bayrak, Guinness rekoru kırdı Hindistan'da insanların oluşturduğu dev bayrak, Guinness rekoru kırdı

Son Dakika Dünya Hindistan'da aldatıldığını öğrenen adam, karısının sırtına binip köyde gezdi! - Son Dakika


Advertisement