Hindistan'da ilginç düğün! Sosyalizm'in düğününe ağabeyleri Komünizm ve Leninizm de katılıyor - Son Dakika

Hindistan'da ilginç düğün! Sosyalizm'in düğününe ağabeyleri Komünizm ve Leninizm de katılıyor

11.06.2021 16:43
Hindistan'da ilginç düğün! Sosyalizm'in düğününe ağabeyleri Komünizm ve Leninizm de katılıyor

Hindistan'da bu hafta sonu düzenlenecek olan düğün duyanları şaşkınlığa uğratıyor. Düğünde evlenecek olan damadının adı Sosyalizm, ağabeylerinin isimleri ise Komünizm ve Leninizm. Sosyal medyada "Sosyalizm evleniyor" esprilerinin yapıldığı düğün konuşulmaya devam ediyor.

Bu isimler, Hindistan Komünist Partisi'nin Tamil Nadu Eyaleti Bölge Sekreteri A. Mohan'ın oğulları ve torununa ait. Pazar günü yapılacak Sosyalizm'in düğünü için hazırlanan davetiyenin üzerinde orak-çekiç amblemi yer alıyor. Sosyalizm'in müstakbel eşinin adı ise büyük babasının koyduğu ve Batı Bengal'deki bir solcunun ismi olan P. Mamata Banerjee.

KÜBAİZM YOLDA

Oğullarının isimlerinin hiçbir tuhaf yanı olmadığını savunan Mohan, bazı 'yoldaşlarının' çocuklarına Moskova, Rusya, Vietnam ve Çekoslovakya gibi isimler verdiğini ifade etti. Ancak Mohan oğullarıyla, özellikle de Komünizm'le, zaman zaman okulda alay edildiğini de ekledi. Ayrıca 3 yaşındayken Komünizm'i bir hastane kabul etmek istememiş: "Komünizm isminden korkmuşlardı. Başta birçok sorunla karşılaştım, ancak zamanla işler yoluna girdi." Mohan dünyaya gelecek kız torununa da Kübaizm ismini vermeyi planladığını söyledi.

YORUMLAR
500
Son dakika: Hindistan'da binanın çökmesi sonucu 19 kişi öldü Son dakika: Hindistan'da binanın çökmesi sonucu 19 kişi öldü Hindistan'da çöken binada can kaybı 14'e yükseldi Hindistan'da çöken binada can kaybı 14'e yükseldi Tayland'da bavullarında canlı hayvan taşıyan kişiler gözaltına alındı Tayland'da bavullarında canlı hayvan taşıyan kişiler gözaltına alındı

Son Dakika Dünya Hindistan'da ilginç düğün! Sosyalizm'in düğününe ağabeyleri Komünizm ve Leninizm de katılıyor - Son Dakika


Advertisement