ABD'de medeni kavga! "Pes ediyorum" diyen rakibini bırakarak elini sıktı - Son Dakika

ABD'de medeni kavga! "Pes ediyorum" diyen rakibini bırakarak elini sıktı

13.03.2023 15:44

ABD'de iki sürücü arasında eşine az rastlanan türden bir kavga yaşandı. Trafikte yaşadıkları gerilimi yola taşıyan iki kişi, yumruklarını konuşturduğu esnada taraflardan biri "Pes ediyorum" diye bağırmaya başladı. O sırada yere yatırdığı adama yumruklar sallayan adam, bu cümleyi duyunca bir anda durdu ve kavga ettiği kişinin elini sıkarak aracına geri döndü.

Amerika Birleşik Devletleri'nde, görmeye alışık olmadığımız türden bir olay yaşandı. Trafikte iki sürücü arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı.

"PES EDİYORUM" DEYİNCE ELİNİ SIKTI

Tartışma kısa sürede yerini kavgaya bırakırken, yumrukların konuştuğu dakikalar anbean kameralara yansıdı. Kavgada yere yatırdığı kişiye yumruklar sallayan adam, rakibi, "Pes ediyorum, pes ediyorum" diye bağırınca bir anda durdu ve kendisine uzatılan eli sıktı.

ARABASINA GERİ DÖNDÜ

Kavga esnasında ayağından fırlayan ayakkabıları eline alan adam, çevredekilerin bakışları eşliğinde arabasına geri döndü.

YORUMLAR (1)
  • ben irfo: keske tum kavgalar buyle olsa Cevap Yaz 60 2 Yayından Kaldır
500
Biden ile Trudeau, göç sorunu, Haiti'deki durum ve savunma işbirliklerini masaya yatıracak Biden ile Trudeau, göç sorunu, Haiti'deki durum ve savunma işbirliklerini masaya yatıracak Kanada'da ramazan coşkusu yaşanıyor Kanada'da ramazan coşkusu yaşanıyor Türk Toraks Derneğinden 'Dünya Tüberküloz Günü' açıklaması Türk Toraks Derneğinden 'Dünya Tüberküloz Günü' açıklaması

Son Dakika Dünya ABD'de medeni kavga! 'Pes ediyorum' diyen rakibini bırakarak elini sıktı - Son Dakika


Advertisement