Kendi cenazesinde bir anda ortaya çıktı, yakınları sinir krizi geçirdi - Son Dakika

Kendi cenazesinde bir anda ortaya çıktı, yakınları sinir krizi geçirdi

28.01.2023 13:14

Brezilya'da bir kişi, cenazesine kimlerin katılacağını görmek amacıyla kendisi için sahte bir cenaze töreni düzenledi. Törende bir anda ortaya çıkan ve kalabalığa şaka yaptığını anlatmaya çalışan adamın yakınları sinir krizi geçirdi.

Birçok kişi kendi cenazesinin nasıl olacağını merak eder ama Brezilya'da bir kişi, bu konuda merak etmekten fazlasını yaptı. 60 yaşındaki Baltazar Lemos, ölümünün ardından cenazesine hangi akrabalarının ve dostlarının katılacağını görmek üzere akıllara durgunluk veren bir yöntem buldu.

SOSYAL MEDYADAN ÖLÜM İLANINI YAYINLADI

Kendisi de bir cenaze organizatörü olan adam, ölümünün ardından yakınlarının tepkisini görmek için öldüğü yalanını uydurarak kendi cenaze törenini düzenlendi. Organizasyonunu üstlendiği bazı cenazelere sadece 2 kişinin katıldığını görünce çok üzüldüğünü ve kendi cenazesinin durumunu öğrenmek için bu adımı attığını anlatan Brezilyalı adam, Facebook'ta neşeli bir fotoğrafının bulunduğu ölüm ilanını yayınladı.

Kendi cenazesinde bir anda ortaya çıktı, yakınları sinir krizi geçirdi

İLANI GÖRÜNCE ŞOKE OLDULAR

Lemos'un hasta olduğu konusunda bir bilgisi bulunmayan ailesi, ilanı görünce şoke oldu. Yeğeni hastaneye giderek adamın neden öldüğünü anlamaya çalıştı ama hastane kayıtlarında Lemos'a ait bir bilgiye rastlanmadı.

Kendi cenazesinde bir anda ortaya çıktı, yakınları sinir krizi geçirdi

KENDİ SESİYLE HAYATINI ANLATTI

Ailesi ve tekerlekli sandalyede yaşayan yaşlı annesi ölüm haberiyle yıkılırken, Lemos'un memleketi Curitiba'da bir şapelde düzenlenen cenazede inanılmaz anlar yaşandı. Tören Lemos'un kendi hayatını anlatmasıyla başladı, adamın sesini ölümünden önce kaydettiğini sanan yakınları gözyaşlarına boğuldu.

BİR ANDA ORTAYA ÇIKTI

Daha sonra kapıdan bir anda Lemos'un çıkmasıyla şapeldeki kalabalık büyük şok yaşadı. Olaylar Lemos'un istediği gibi gelişmedi, şapelde yas bir anda öfkeye dönüştü ve adamın yakınları sinir krizi geçirdi. Brezilyalı adamı zalimlikle suçlayan yaşlı annesi ve akrabaları sinir krizi geçirirken Lemos "Kimseyi üzmek istemedim" diyerek kendini savundu.

YORUMLAR (2)
  • Mehmet Ekici: Gerçekten çok kötü kriz (!) geçiriyorlar. Konferansa gelmiş akademisyenler gibi dinliyorlar, hatta biri arkasına dönüp tıp dünyasında büyük bir keşif diyor diğer arkadaşına. Cevap Yaz 24 1 Yayından Kaldır
  • sait acar: İkinci ölüm haberi inandırıcı olmayalabilir. Cevap Yaz 13 2 Yayından Kaldır
500
Çin'den Brezilya Devlet Başkanı Lula da Silva'ya Geçmiş Olsun Mesajı Çin'den Brezilya Devlet Başkanı Lula da Silva'ya Geçmiş Olsun Mesajı Brezilya Devlet Başkanı Lula da Silva, sağlık sorunları nedeniyle Çin gezisini iptal etti Brezilya Devlet Başkanı Lula da Silva, sağlık sorunları nedeniyle Çin gezisini iptal etti Brezilya Devlet Başkanı Lula da Silva, sağlık sorunları nedeniyle Çin gezisini iptal etti Brezilya Devlet Başkanı Lula da Silva, sağlık sorunları nedeniyle Çin gezisini iptal etti

Son Dakika Dünya Kendi cenazesinde bir anda ortaya çıktı, yakınları sinir krizi geçirdi - Son Dakika


Advertisement