Türkiye'de elektronik sigara ABD'de Kinder yumurta: Dünyadan ilginç yasaklar - Son Dakika

Türkiye'de elektronik sigara ABD'de Kinder yumurta: Dünyadan ilginç yasaklar

05.06.2019 21:23
Türkiye'de elektronik sigara ABD'de Kinder yumurta: Dünyadan ilginç yasaklar

Rusya ülkeye yurt dışından gelen kişilerin şahsi tüketimleri için süt ve et getirmesini yasaklamayı planlıyor. Peki dünyanın farklı ülkelerinde hangi yasaklar dikkat çekiyor.

Rusya ülkeye yurt dışından gelen kişilerin şahsi tüketimleri için süt ve et getirmesini yasaklamayı planlıyor. Nisan ayının sonundan beri Rus hükümetinin değerlendirdiği yasaklama teklifine gerekçe olarak enfeksiyonel hastalıklar gösterildi.

Rusya yurt dışından et ve süt getirilmesini yasaklarsa 'ilginç yasaklar' uygulamaya koyan tek ülke olmayacak. Amerika Birleşik Devletleri'nden (ABD) Suudi Arabistan'a kadar bir çok devlet kendilerine has yasaklara sahip.

YORUMLAR
500
McDonald's Ukrayna'daki restoranlarını yeniden açmaya başlayacak McDonald's Ukrayna'daki restoranlarını yeniden açmaya başlayacak McDonald's Ukrayna'daki restoranlarını yeniden açmayı planlıyor McDonald's Ukrayna'daki restoranlarını yeniden açmayı planlıyor İstanbul'da dehşet anları kamerada: Tartıştığı genci sırtından bıçaklayıp restorana sığındı İstanbul'da dehşet anları kamerada: Tartıştığı genci sırtından bıçaklayıp restorana sığındı
Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Türkiye'de elektronik sigara ABD'de Kinder yumurta: Dünyadan ilginç yasaklar - Son Dakika

Bu haber Euronews.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Euronews.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Euronews.com kurumudur.

Advertisement