Uyuyan kaplana saldıran köpek, bedelini çok ağır ödedi! Her şey saniyeler içinde olup bitti - Son Dakika

Uyuyan kaplana saldıran köpek, bedelini çok ağır ödedi! Her şey saniyeler içinde olup bitti

06.07.2022 13:36

Hayvanat bahçesinde çekildiği iddia edilen görüntülerde kaplana kafa tutan bir köpek, saniyeler içerisinde av oldu. Bu anlar milyonlarca izlenme aldı.

Hindistan'ın Racastan eyaletindeki bir hayvanat bahçesinde kaydedildiği belirtilen görüntüler, sosyal medyada paylaşıldıktan kısa bir süre sonra hem dünyada hem de ülkemizde çok sayıda yorum ve görüntülenme aldı.

KAPLANA KAFA TUTTU

Videodaki köpeğin, uyuyan bir kaplana kafa tuttuğu görülüyor. Kaplan da köpeğin atağına karşı yerinden kalkarak saniyeler içerisinde köpeği alt ediyor.

DİŞLERİNİN ARASINA ALIP GÖTÜRDÜ

Kaplan daha sonra dişlerinin arasına aldığı köpekle birlikte kayıplara karıştı. Sosyal medya kullanıcıları, videonun devamında kaplanın köpeği yediğini iddia etti.

YORUMLAR
500
Gaziantep'te camilerden yapılan PKK operasyonu anonsu sosyal medyayı karıştırdı! Görevlilere soruşturma açılmış Gaziantep'te camilerden yapılan PKK operasyonu anonsu sosyal medyayı karıştırdı! Görevlilere soruşturma açılmış Türkiye'nin korona tablosunda olumlu gelişme! Vaka artışı geçtiğimiz haftaya göre düştü Türkiye'nin korona tablosunda olumlu gelişme! Vaka artışı geçtiğimiz haftaya göre düştü Yürek yakan ölüm! 4. kattan düşen çocuk yaşamını yitirdi Yürek yakan ölüm! 4. kattan düşen çocuk yaşamını yitirdi

Son Dakika Dünya Uyuyan kaplana saldıran köpek, bedelini çok ağır ödedi! Her şey saniyeler içinde olup bitti - Son Dakika


Advertisement