Berberlerin bayram namazına kadar sürecek mesaisi başladı - Son Dakika

Berberlerin bayram namazına kadar sürecek mesaisi başladı

01.05.2022 09:40

Berberlerin bayram namazına kadar sürecek mesaisi başladı Adana'da bayram tıraşı kuyruğu Adana'da Ramazan Bayramı öncesinde berber ve kuaförlerde tıraş kuyruğu oluşurken, sabah 07.00'da başlayan mesai, bayram namazına kadar devam edecek.

Berberlerin bayram namazına kadar sürecek mesaisi başladı

Adana'da bayram tıraşı kuyruğu

ADANA - Adana'da Ramazan Bayramı öncesinde berber ve kuaförlerde tıraş kuyruğu oluşurken, sabah 07.00'da başlayan mesai, bayram namazına kadar devam edecek.

Ramazan Bayramı öncesinde berberlerde yoğunluk en üst düzeye ulaştı. Adana'da da erkekler, berber ve kuaförlerde kuyruk oluşturdu. Bayram öncesinde vatandaşlar her ne kadar randevu alarak berberlere gitse de yine de kuyrukta beklemesi dikkat çekti.

Sabah 07.00'da dükkanını açan berberler, bayram namazına kadar mesai yapacakları öğrenildi. Her bayram öncesi yoğunluğun arttığını söyleyen erkek kuaförü Ahmet Ocak, "Her bayram öncesi yoğunluğumuz oluyor. Son dönemde piyasa da durgundu bu yoğunluk bizlere can suyu oldu. Bayram namazına kadar açığız. Herkese yetişmeye çalışacağız" diye konuştu.

Bayram öncesi tıraş olmaya gelen Doğan Can Doğan isimli vatandaş, "3 gündür randevu almak için uğraştım. Çok yoğunluk var. Sabah 07.00'da geldim ama 3 saattir bekliyorum" dedi.

YORUMLAR
500
Adanalı Üreticiler Mısırda Taban Fiyatın Açıklanmamasına Tepkili: 'Hasat Sevinci Yaşamıyor, Büyük Tasa Çekiyoruz' Adanalı Üreticiler Mısırda Taban Fiyatın Açıklanmamasına Tepkili: 'Hasat Sevinci Yaşamıyor, Büyük Tasa Çekiyoruz' Ahır olarak kullanılan köy okulu yaşam merkezi oldu Ahır olarak kullanılan köy okulu yaşam merkezi oldu Sivasspor'da, Adana Demirspor maçı öncesi 1 eksik Sivasspor'da, Adana Demirspor maçı öncesi 1 eksik
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Berberlerin bayram namazına kadar sürecek mesaisi başladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement