DenizBank, salgın sebebiyle Eskişehir şubesinde hizmete bir süre ara verdi - Son Dakika

DenizBank, salgın sebebiyle Eskişehir şubesinde hizmete bir süre ara verdi

21.10.2021 11:26
DenizBank, salgın sebebiyle Eskişehir şubesinde hizmete bir süre ara verdi

Vaka sayılarında yaşanan artış, akıllara "Kısıtlamalar geri mi geliyor?" sorusunu getirirken, DenizBank'ın müşterilerine yolladığı mesaj kafaları karıştırdı. Dev banka, salgını gerekçe göstererek Eskişehir şubesinde hizmete bir süre ara verdiğini açıkladı.

Türkiye'de 20 Ekim 2021 akşamı açıklanan koronavirüs salgını verilerine son 24 saatte 214 kişi hayatını kaybetti. Türkiye'de son 24 saatte yapılan 361 bin 350 testin sonucuna göre 29 bin 760 kişininkoronavirüse yakalandığı belirlendi.

DENİZBANK ESKİŞEHİR ŞUBESİ'NDE HİZMETE ARA VERDİ

Koronavirüs kısıtlamalarının vaka artışlarıyla yeniden başlayacağı yönünde endişeler sürerken DenizBank, Eskişehir müşterilerine bu sabah gönderilen mesajda şubenin çalışmaya ara vereceği yönünde kısa mesaj gönderdi. Eskişehir'de haftalık vaka oranı 223.89 olarak açıklanmıştı.

Bankadan gönderilen mesaj şöyle oldu:

Değerli müşterimiz, koronavirüs salgınının oluşturabileceği risklere karşı, sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına 21 Ekim Perşembe günü itibariyle Eskişehir şubemizde geçici bir süre hizmete ara verilecektir.

Şubemiz hizmet vermeye başladığında sizi tekrar bilgilendireceğiz. Bu sürede işlemlerinizi, ATM'lerimizden, MobilDeniz ve internet şubemizden gerçekleştirebilirsiniz.

DenizBank, salgın nedeniyle Eskişehir şubesinde hizmete ara verdi
DenizBank, salgın sebebiyle Eskişehir şubesinde hizmete bir süre ara verdi

Son Dakika Ekonomi DenizBank, salgın sebebiyle Eskişehir şubesinde hizmete bir süre ara verdi - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR
500

Son Dakika

Genç fenomen İlayda Oymak yaptırdığı estetikleri tek tek anlattı: Dudağımda dolgu var sanıyorlar 12:11 Genç fenomen İlayda Oymak yaptırdığı estetikleri tek tek anlattı: Dudağımda dolgu var sanıyorlar Polis memurunu şehit eden 16 yaşındaki alkollü sürücü: Cezayı peşimden yazarlar diyerek kaçtım 12:08 Polis memurunu şehit eden 16 yaşındaki alkollü sürücü: Cezayı peşimden yazarlar diyerek kaçtım Memur ve emekliye enflasyon farkı göründü! İşte maaşlara yapılacak zam oranı 11:42 Memur ve emekliye enflasyon farkı göründü! İşte maaşlara yapılacak zam oranı
Marcao'nun oyunda kalabilmesi skandal 11:22 Marcao'nun oyunda kalabilmesi skandal Bakan Dönmez'den İmamoğlu'nun 10:51 Bakan Dönmez'den İmamoğlu'nun "Kış saati uygulaması tasarrufa yol açmadı" sözlerine cevap geldi Balıkesir'de gizemli cisim yanarak yere düştü 10:26 Balıkesir'de gizemli cisim yanarak yere düştü
TB2'lere talep artıyor: DEAŞ ve El Kaide gibi örgütleri Türk SİHA'larıyla vuracağız 10:19 TB2'lere talep artıyor: DEAŞ ve El Kaide gibi örgütleri Türk SİHA'larıyla vuracağız Kadir İnanır'ın ameliyatı başarılı geçti 09:30 Kadir İnanır'ın ameliyatı başarılı geçti
Advertisement