Anadolu arı ürünleri, Köln'de sergilendi - Son Dakika

Anadolu arı ürünleri, Köln'de sergilendi

15.10.2021 14:07
Anadolu arı ürünleri, Köln'de sergilendi

ANUGA Uluslararası Gıda, Yiyecek ve İçecek Fuarı 9-13 Ekim 2021 tarihleri arasında Köln'de gerçekleşti.

ANUGA Uluslararası Gıda, Yiyecek ve İçecek Fuarı 9-13 Ekim 2021 tarihleri arasında Köln'de gerçekleşti. Fuarda, Anadolu arı ürünleri sergilendi.

İki yılda bir düzenlenen Uluslararası ANUGA Fuarı dünyanın en büyük 5. fuar merkezi sahip Köln Messe'de gerçekleşti. Yeni iş birlikleri, pazarlar, en gelişmiş yöntemler ve potansiyel müşterilere ulaşmak için dünyanın en önemli gıda fuarı olan ANUGA Köln'de bu yıl, önümüzdeki 50 yılda gıda sektörünün gündemi olacak konuları ele aldı.

Bu yıl fuarda sürdürülebilir gıda, yeni trendler, yeni gıda kongreleri ve sağlık başlıkları ön plana çıkartıldı. 70 bin ziyaretçi ve 4 bin 182 firmanın katıldığı ANUGA 2021'in Türkiye milli katılım organizasyonunu İstanbul Ticaret Odası (İTO) üstlendi. Türkiye fuara 287 firma ile katıldı, en çok katılım gösteren 4. Ülke oldu. Bu fuarda BEE'O Propolis inovatif Anadolu arı ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Uluslararası pazarı gözlemlemek ve değerli iş bağlantıları sağlamak için ilgi çekici bir platform olan bu fuarda Anadolu propolisi ve doğal arı ürünleri büyük ilgi gördü.

"Yeni bağlantılarımız oluştu"

Propolis markasının Kurucu Ortağı ve Gıda Yüksek Mühendisi Aslı Elif Tanuğur Samancı Uluslararası ANUGA Fuarı sonrası değerlendirmelerde bulundu. Tanuğur, "Anadolu arı ürünlerine artan ilgi bizleri çok mutlu ediyor. Fuarda da sektörün liderleri ile bir araya geldik, yürüttüğümüz Ar-Ge çalışmaları ve inovatif arı ürünleri hakkında bilgi paylaşımında bulunduk. Anadolu arı ürünlerini patentli ve inovatif formlarda tüketiciye sunan, devlet ve üniversite destekli bir firma oluşumuz da oldukça ilgi çekti. "Sözleşmeli Arıcılık Modeli" ile sürdürülebilir üretim ile milli ekonomiye katkı sağladığımızı, ürünlerimizin İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Ürünleri Mükemmeliyet Merkezi'nde analiz edildiğini ve arıcılık faaliyetleri için yürüttüğümüz önemli projeleri paylaştık. İş birliği ile yürütebileceğimiz güzel projeler için yeni bağlantılarımız oluştu. Gıdanın geleceğini yönlendiren bu önemli organizasyonda Anadolu arı ürünlerini en güzel şekilde temsil ettiğimizi düşünüyorum. Hızla büyüyen firmamızı, yürüttüğümüz bilimsel çalışmaları, geliştirdiğimiz katma değerli gıda desteklerini ve sürdürülebilir iş modelimizi bir kez daha uluslararası platformda tanıttığımız için mutluyuz" diye konuştu. - ANTALYA

Anadolu arı ürünleri, Köln'de sergilendi
Anadolu arı ürünleri, Köln'de sergilendi
Anadolu arı ürünleri, Köln'de sergilendi
Anadolu arı ürünleri, Köln'de sergilendi
Anadolu arı ürünleri, Köln'de sergilendi

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Anadolu arı ürünleri, Köln'de sergilendi - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR
500

Son Dakika

Masterchef Danilo eşine 09:14 Masterchef Danilo eşine "haysiyetsiz hayat sürme" davası açtı!
TOGG Üst Yöneticisi Gürcan Karakaş: 3 tane oyun şirketi şu anda yerli otomobil için çalışıyor 08:56 TOGG Üst Yöneticisi Gürcan Karakaş: 3 tane oyun şirketi şu anda yerli otomobil için çalışıyor 21 yaşındaki genç, doğum gününde akılalmaz kazada can verdi 08:19 21 yaşındaki genç, doğum gününde akılalmaz kazada can verdi Son Dakika! Fatih Terim yürekleri ağza getirdi! Hastaneye kaldırılan deneyimli hoca tedavi altına alındı 18:01 Son Dakika! Fatih Terim yürekleri ağza getirdi! Hastaneye kaldırılan deneyimli hoca tedavi altına alındı Başkan Maçoğlu, Tunceli'ye gelen avcı grubuna tepki gösterdi: Para karşılığında masum bir canlıyı katletmek en büyük vahşilik 16:35 Başkan Maçoğlu, Tunceli'ye gelen avcı grubuna tepki gösterdi: Para karşılığında masum bir canlıyı katletmek en büyük vahşilik AK Partili Öznur Çalık, Katar Emiri Al Sani'nin elini sıkmadı! ''Pandemi alışkanlığı'' dedi 16:15 AK Partili Öznur Çalık, Katar Emiri Al Sani'nin elini sıkmadı! ''Pandemi alışkanlığı'' dedi Son dakika: Motorine 66 kuruş zam geldi! Güncel fiyatı 10 lirayı geçti 16:11 Son dakika: Motorine 66 kuruş zam geldi! Güncel fiyatı 10 lirayı geçti Süper Lig'de şampiyonluk oranları değişti! İşte yeni oranlar! 15:35 Süper Lig'de şampiyonluk oranları değişti! İşte yeni oranlar!
Advertisement