Koronavirüsü unutup kuyruğa girdiler! Kartal'da ucuz tatlı sırası - Son Dakika

Koronavirüsü unutup kuyruğa girdiler! Kartal'da ucuz tatlı sırası

Son Güncelleme: 10.05.2021 12:43

Koronavirüs salgını nedeniyle İçişleri Bakanlığı tarafından alınan 'tam kapanma' süreci devam ederken, vatandaşlar ise kuralları görmezden gelmeye devam ediyor. İstanbul Kartal'da yani açılan ve indirimli fiyatla satış yapan baklavacının önünde vatandaşların uzun kuyruklar oluşturması hayrete düşürdü. Onlarca kişi kilosu 19.90'dan satılan baklavayı görünce koronavirüsü unutup, dükkan önünde sıraya girerek bekledi.

Kartal'da yeni açılan bir tatlıcı dükkanında açılışa özel olarak ürünler indirimli fiyattan satıldı. İndirimleri gören vatandaşlar da koronavirüsü unutup dükkan önünde sıraya girdi.

DAKİKALARCA BEKLEDİLER

Onlarca kişi ucuza tatlı alabilmek için kuyruklar oluşturup dakikalarca bekledi. İş yeri görevlileri ara ara vatandaşlara sosyal mesafe uyarılarında bulunurken dükkan önünde oluşan kuyruk neredeyse gün boyu devam etti. Açılışa özel bastırılan afişlerde cevizli baklavanın kilosunun 19.90 olduğu görüldü.

Kartal'da ucuz tatlıyı görenler koronayı unutup kuyruğa girdi

"BAKLAVA İLE PASTA ALMAYA GELDİK"

Sırada bekleyen bir vatandaş, "Şu an kararsızım ama bakacağız yani. Baklava alabiliriz. Ramazan dolayısıyla" dedi. Sırada bekleyen bir genç ise, "Baklava ile pasta almaya geldik. Daha yeni girdik. Beş dakika, on dakika falan oldu" diye konuştu.

Kartal'da ucuz tatlıyı görenler koronayı unutup kuyruğa girdi
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Koronavirüsü unutup kuyruğa girdiler! Kartal'da ucuz tatlı sırası - Son Dakika


Advertisement