Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Seç Market, Diyarbakır'da iş ortaklarıyla buluştu - Son Dakika

Seç Market, Diyarbakır'da iş ortaklarıyla buluştu

Yıldız Holding şirketlerinden Seç Market, '2023 Yılı Bölgesel Road Show' etkinliğinin buluşmasını Diyarbakır'da iş ortaklarının katılımıyla gerçekleştirdi. Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen, geleneksel esnaf dostu iş modelini anlatmak üzere potansiyel iş ortaklarıyla bir araya geldi ve modelin esnafa ve müşteriye rekabette sağladığı avantajlarla Türkiye genelindeki mağaza sayısını artırırken ülke ekonomisine de katkı sağladığını anlattı.

Seç Market, Diyarbakır\'da iş ortaklarıyla buluştu
23.06.2023 - 17:27,  Güncelleme: 17:30

??????? Yıldız Holding şirketlerinden Seç Market, "2023 Yılı Bölgesel Road Show" etkinliğinin buluşmasını Diyarbakır'da iş ortaklarının katılımıyla gerçekleştirdi.

Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen, bir otelde düzenlenen etkinlikte "geleneksel esnaf dostu iş modeli"ni anlatmak üzere potansiyel iş ortaklarıyla bir araya geldi.

Sekmen, modelin esnafa ve müşteriye rekabette sağladığı avantajlarla Türkiye genelindeki mağaza sayısını artırırken ülke ekonomisine de katkı sağladığını anlattı.

Sekmen, şunları söyledi:

"Seç Market modelini anlattık. Bu modelin geleneksel kanalda faaliyet gösteren bakkal, market esnaflarımıza nasıl bir avantaj sağlayarak rekabette kendilerini nasıl güçlendirip öne çıkacaklarıyla ilgili bilgi ve planlarımızı anlattık. Ülkemizde geleneksel kanalda rekabette zorlanan esnafların bir güç birliği içerisinde Seç Market ekosistemiyle birlikte çok güçlü yer alabileceklerini anlattık. Aslında esnaflarımıza bir nevi ileriye doğru güzel bir umutla iş modeli tanıtımını yaptık."

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Seç Market, Diyarbakır'da iş ortaklarıyla buluştu - Son Dakika


Advertisement