Sinop'ta emlak rayiç bedeli online ödenebilecek - Son Dakika

Sinop'ta emlak rayiç bedeli online ödenebilecek

29.06.2022 17:07
Sinop'ta emlak rayiç bedeli online ödenebilecek

Sinop Belediye Başkanlığı ile Tapu Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle emlak rayiç bedeli online ödeme ile alınacak.

Sinop Belediye Başkanlığı ile Tapu Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle emlak rayiç bedeli online ödeme ile alınacak.

Sinop Belediye Başkanlığı ile Tapu Müdürlüğü arasında elektronik ortamda emlak rayiç değerlerinin alınmasına ilişkin protokol imzalandı. Söz konusu protokol ile vatandaşların ödemelerinde kolaylık sağlanacağı belirtildi.

Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, "İşlem süreçlerini kısaltarak verimliliği arttırmak, belediye ve tapu hizmetlerinin etkin hızlı ve güvenli şekilde elektronik ortamda sunulması ve vatandaş memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz. Halkımıza hayırlı olsun" diye konuştu. - SİNOP

YORUMLAR
500
Yanan otomobilin kayıp sahibi için arama çalışmaları başlatıldı Yanan otomobilin kayıp sahibi için arama çalışmaları başlatıldı TR82 Bölgesi Bölge Planı İl Çalıştayları tamamlandı TR82 Bölgesi Bölge Planı İl Çalıştayları tamamlandı Yanan otomobilin kayıp sahibi için arama çalışmaları başlatıldı Yanan otomobilin kayıp sahibi için arama çalışmaları başlatıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Sinop'ta emlak rayiç bedeli online ödenebilecek - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement