Bakan Muş: "Yapay zeka ile kaçak eşyanın türünün tespit edilebilmesi için TÜBİTAK ile 'Tarama Ağı Projesi'ni hayata geçiriyoruz" - Son Dakika

Bakan Muş: "Yapay zeka ile kaçak eşyanın türünün tespit edilebilmesi için TÜBİTAK ile 'Tarama Ağı Projesi'ni hayata geçiriyoruz"

28.09.2022 11:13
Bakan Muş: "Yapay zeka ile kaçak eşyanın türünün tespit edilebilmesi için TÜBİTAK ile 'Tarama Ağı Projesi'ni hayata geçiriyoruz"

Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un salona gelişi Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un konuşması ANKARA - Ticaret Bakanı Mehmet Muş, İstanbul'da gerçekleşen captagon ve Esendere'de yapılan eroin yakalamalarında başarı gösteren muhafaza memurlarına ödül takdim etti.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un salona gelişi

Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un konuşması ANKARA - Ticaret Bakanı Mehmet Muş, İstanbul'da gerçekleşen captagon ve Esendere'de yapılan eroin yakalamalarında başarı gösteren muhafaza memurlarına ödül takdim etti. (1)

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
ARDAHAN LEZZETLERİ SULTANGAZİ'YE TAŞINDI ARDAHAN LEZZETLERİ SULTANGAZİ'YE TAŞINDI 16 YAŞINDAKİ KENDAL'IN ÖLDÜĞÜ SİLAHLI SALDIRI KAMERADA 16 YAŞINDAKİ KENDAL'IN ÖLDÜĞÜ SİLAHLI SALDIRI KAMERADA Canan Kafancıoğlu: Birileri Algılar Oluşturmaya Devam Etsin; Emekçilere, Bizlere 'Terörist' Desin. Canan Kafancıoğlu: Birileri Algılar Oluşturmaya Devam Etsin; Emekçilere, Bizlere 'Terörist' Desin.

Son Dakika Ekonomi Bakan Muş: 'Yapay zeka ile kaçak eşyanın türünün tespit edilebilmesi için TÜBİTAK ile 'Tarama Ağı Projesi'ni hayata geçiriyoruz' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement