Toroslar EDAŞ, Kilis'te Kesintisiz Elektrik Dağıtımı İçin Bakım ve Yatırım Çalışmalarını Sürdürdü - Son Dakika
Ekonomi

Toroslar EDAŞ, Kilis'te Kesintisiz Elektrik Dağıtımı İçin Bakım ve Yatırım Çalışmalarını Sürdürdü

Toroslar EDAŞ, Kilis\'te Kesintisiz Elektrik Dağıtımı İçin Bakım ve Yatırım Çalışmalarını Sürdürdü

Toroslar EDAŞ, Kilis'te müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımıyla yılın ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. Kilis'te bin 273 trafo ve 3 bin 699 kilometre hat uzunluğunda hizmet veren Toroslar EDAŞ, kış koşullarında da kesintisiz enerji sağlanabilmesi için bakım ve yenileme çalışmalarını gerçekleştirdi. Ayrıca aydınlatma armatürlerinin bakımı, trafo ve dağıtım merkezlerinin elden geçirilmesi, yeni yer altı hatları ve aydınlatma armatürlerinin montajı gibi çalışmalar da tamamlandı. Toroslar EDAŞ, müşteri odaklı yaklaşımıyla 7/24 hizmet sunmaya devam ediyor.

27.10.2023 11:56  Güncelleme: 12:07
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

EDAŞ, Kilis'te kesintisiz elektrik dağıtımı çerçevesinde 2023 yılının ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdü.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Toroslar EDAŞ, Kilis'te yılın ilk 9 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı. Toroslar EDAŞ, Kilis'te hizmet verdiği bin 273 trafo ve 3 bin 699 kilometre hat uzunluğunda yaklaşan kış koşullarında da sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Kilis için Merkez, Musabeyli, Polateli ve Elbeyli ilçelerinde 873 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ ekipleri, bölgede 22 trafo ve 6 dağıtım merkezini de elden geçirdi.

Toroslar EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Kilis'te hizmet verdiği 81 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 274 kilometrelik yeni yer altı hattı tesis eden Toroslar EDAŞ ekipleri, kentte 521 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca yeni 25 elektrik panosu ve 13 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Toroslar EDAŞ 2023 yılının ilk 9 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Toroslar EDAŞ, www.toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Mobil Uygulaması, 0(322) 186 00 00 numaralı WhatsApp İhbar Hattı ve 186 numaralı Müşteri Hattı'ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.

Enerjisa Dağıtım Şirketleri'nin Başkent EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte elektrik dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Toroslar EDAŞ, 2016 - 2020 yıllarını kapsayan son tarife döneminde Türkiye'deki 21 dağıtım şirketi arasında en çok yatırımı yapan şirket oldu.

Toroslar EDAŞ'ın Kilis'te bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden devam edeceği bildirildi. - KİLİS

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Toroslar EDAŞ, Kilis'te Kesintisiz Elektrik Dağıtımı İçin Bakım ve Yatırım Çalışmalarını Sürdürdü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement