Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Varank: İnegöl yangını ile elimden geleni yapacağım - Son Dakika

Varank: İnegöl yangını ile elimden geleni yapacağım

Sanayi ve Ticaret eski Bakanı Mustafa Varank, İnegöl OSB'de meydana gelen yangında zarar gören esnaflarla bir araya geldi. Varank, esnafların sorunlarının çözümü için elinden geleni yapacağını belirtti. Yangınla ilgili bilgi alan Varank, esnafların taleplerini dinledi ve üretime geçmeleri adına yardımcı olacağını söyledi.

06.08.2023 - 16:20,

Varank: "İnegöl yangını ile elimden geleni yapacağım"

BURSA - Sanayi ve Ticaret eski Bakanı Mustafa Varank, geçtiğimiz günlerde İnegöl OSB'de meydana gelen büyük yangından işyerleri zarar gören esnaflarla bir araya geldi. Varank, esnafların sorunlarının çözümü noktasında elinden geleni yapacağını belirtti.

Esnaflarla yangın bölgesinde bir araya gelen Varank'a, İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, İlçe Başkanı Mustafa Durmuş'ta eşlik etti.

Yangınla ilgili bilgi alan Mustafa Varank esnafların taleplerini dinledi. Kısa süre içinde üretime geçebilecek bir yer, kredi ve kesilen çeklerin ötelenmesini isteyen esnaflara konuyla ilgili Maliye Bakanı ve BDDK Başkanıyla görüşeceğini söyleyen Varank, esnafların kısa sürede yeniden üretime geçmeleri adına elinden geleni yapacağını belirtti.

Varank: İnegöl yangını ile elimden geleni yapacağım
Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Ekonomi Varank: İnegöl yangını ile elimden geleni yapacağım - Son Dakika


Advertisement