Zorlu Holding'in "Akıllı Hayat 2030" eğitimleri devam ediyor - Son Dakika

Zorlu Holding'in "Akıllı Hayat 2030" eğitimleri devam ediyor

18.08.2021 10:58
Zorlu Holding'in "Akıllı Hayat 2030" eğitimleri devam ediyor

Zorlu Holding'in "Akıllı Hayat 2030" stratejisi çerçevesinde 3 Haziran-9 Temmuz tarihlerinde düzenlediği 3. dönem eğitimlerine yaklaşık 400 Zorlu Grubu çalışanı katıldı.

Zorlu Holding'in "Akıllı Hayat 2030" stratejisi çerçevesinde 3 Haziran-9 Temmuz tarihlerinde düzenlediği 3. dönem eğitimlerine yaklaşık 400 Zorlu Grubu çalışanı katıldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, eğitim sonunda yapılan değerlendirmede başarı sağlayan katılımcılara, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi tarafından başarı sertifikası verildi.

Zorlu Holding, çalışanlarına sürdürülebilirlik alanında dünyada yaşanan güncel gelişmeler, yeni kavramlar ve yaklaşımlarla ilgili çalışanlarının bilgi birikimini artırmak amacıyla eğitim programları düzenliyor.

Bu kapsamda, 400 Zorlu Holding çalışanı iklim krizi, döngüsel ekonomi, girişimcilik ve inovasyon, çeşitlilik ve kapsayıcılık gibi sürdürülebilirliğin temel kavramları üzerine dersler aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Zorlu Holding Üst Yöneticisi (CEO) Ömer Yüngül, salgın döneminde çevrimiçi devam edilen eğitimlerle öğrenme ve deneyim paylaşımı zemininin güçlendiğini ifade etti.

Akıllı Hayat 2030 stratejisi kapsamında, sorumlu yatırım holdingi olma anlayışında çalışan katkısının önemli olduğunu belirten Yüngül, şunları kaydetti:

"Kolektif akıl ve çalışma kültürünü pekiştiriyoruz. İklim krizinin etkilerini her geçen gün çok radikal şekilde yaşarken, kaybedecek zamanımız olmadığını biliyoruz. Bugünü ve yarını planlarken de etki gücümüzün farkındalığıyla hareket ediyoruz. Bu yolculukta bilimsel gerçekleri, gündeme ışık tutan yeni kavramları, konuları görmezden gelmemiz mümkün değil ve hayatın her alanında zihinsel dönüşüme ihtiyaç var. Bu tür eğitimlerle birlikte çalışma arkadaşlarımızın sağlayacağı zihinsel dönüşüm, şirketlerimize, iş ortaklarımıza, tüm paydaşlarımıza ve toplumumuza yansıyor. İş stratejilerimiz ve iş yapış biçimlerimizin odağına aldığımız çevresel, sosyal ve yönetişim ilkelerinin ışığında; her alanda etkimizi gözeterek teknoloji ve inovasyona dayalı yeni nesil bir çalışma kültürü için bu öğrenim yatırımını çok değerli buluyoruz."

YORUMLAR
500
Trabzonspor Kulübü, Mountassir Lahtimi ile anlaştığını açıkladı Trabzonspor Kulübü, Mountassir Lahtimi ile anlaştığını açıkladı Trabzonspor: 'Fath Union Sport Kulübü'nün profesyonel futbolcusu Mountassir Lahtimi'nin kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.' Trabzonspor: 'Fath Union Sport Kulübü'nün profesyonel futbolcusu Mountassir Lahtimi'nin kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.' Binomo, evden ek gelir elde etmenin 5 yöntemini açıkladı! Binomo, evden ek gelir elde etmenin 5 yöntemini açıkladı!
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Zorlu Holding'in 'Akıllı Hayat 2030' eğitimleri devam ediyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement