Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Zorlu Holding haberleri, Zorlu Holding son dakika, son dakika Zorlu Holding

Son Dakika Zorlu Holding Haberleri

Son dakika Zorlu Holding haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son zorlu holding haberleri anında burada.


 • 21.11.2023 21 Kas 15:56 MZV-MEF YetGen Zirvesi, Zorlu PSM'de gerçekleştirildi

  MZV-MEF YetGen Zirvesi, Zorlu PSM'de gerçekleştirildi MEF YetGen Zirvesi, 19 Kasım'da Cumhuriyet'in 100. yılına referansla "Geçmişten ilham geleceğe umut" mottosuyla Zorlu PSM'de gerçekleştirildi.

 • 13.11.2023 13 Kas 13:23 Dr. Abdullah Çerekçi, Kale Grubu'na Başkan Yardımcısı olarak atandı

  Dr. Abdullah Çerekçi, Kale Grubu'na Başkan Yardımcısı olarak atandı Dr. Abdullah Çerekçi, Kale Grubu'na Kurumsal Strateji ve İş Geliştirme'den sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı. Yeni görevi kapsamında, Kale Grubu portföy şirketlerinin strateji, yeni yatırımlar, stratejik birleşme ve satın alma süreçleri ile sürdürülebilirlik ve dönüşüm projelerinin yönetiminden sorumlu olacak. Dr. Çerekçi, Bilkent Üniversitesi ve Texas A&M Üniversitesi'nde eğitim aldıktan sonra iş hayatına başlamış ve çeşitli önemli görevlerde bulunmuştur.

 • 07.11.2023 07 Kas 20:08 48. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri... ÖDÜLE DEĞER BULUNANLAR AÇIKLANDI!

  48. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri... ÖDÜLE DEĞER BULUNANLAR AÇIKLANDI! Cumhuriyet'in 100. yılında 48. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri açıklandı.

 • 09.10.2023 09 Eki 11:00 10. Bilim ve Teknoloji Günleri Gebze'de Yüz Yüze Gerçekleştirilecek

  10. Bilim ve Teknoloji Günleri Gebze'de Yüz Yüze Gerçekleştirilecek 10.Bilim ve Teknoloji Günleri, 10-11-12 Ekim tarihlerinde Gebze Kültür Merkezi'nde düzenlenecek. Etkinlik, birçok öncü firma ve C-Level yöneticilerinin katılımıyla 3 gün boyunca devam edecek. Katılım belgeli olan etkinlik, tüm öğrencilere ücretsiz olacak.

 • 20.09.2023 20 Eyl 14:39 Türkiye'nin otomobili TOGG vites büyüttü... teslimatlar hızlanıyor

  Türkiye'nin otomobili TOGG vites büyüttü... teslimatlar hızlanıyor Türkiye'nin Otomobil Girişim Grubu (TOGG), Gemlik'teki fabrikasında çift vardiya düzenine geçerek günlük araç üretimini artırdı. Ekim ayı itibariyle günlük 160 araç üretimi 280'e çıkacak. Ayrıca, TOGG'un işletim sistemi de güncellenecek ve sürücüler yeni özelliklerden faydalanabilecek.

 • 20.09.2023 20 Eyl 13:21 Togg, üretimini çift vardiya olarak yapmaya başladı

  Togg, üretimini çift vardiya olarak yapmaya başladı Türkiye'nin Otomobil Girişim Grubu (Togg), Gemlik'teki fabrikasında tek vardiya olarak başladığı üretimi çift vardiya olarak sürdürmeye başladı. Seri üretime geçilmesiyle birlikte günlük üretim sayısı ekim ayı itibariyle 280 araca çıkarılacak.

 • 17.09.2023 17 Eyl 10:00 Akdeniz'den en fazla yaş meyve ve sebze ihracı yapan firmalara ödül

  Akdeniz'den en fazla yaş meyve ve sebze ihracı yapan firmalara ödül Türkiye'nin 2022 yılındaki 2,95 milyar dolarlık yaş meyve sebze ihracatına 1,37 milyar dolar değer ile yüzde 46 oranında destek veren Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği, geçen yıl en fazla ihracat gerçekleştiren 30 üyesini ödüllendirdi.

 • 28.08.2023 28 Ağu 16:32 Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı'ya ziyaretler sürüyor

  Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı'ya ziyaretler sürüyor Denizde geçirdikleri kazanın ardından tedavileri için İstanbul'a getirilen Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı'ya ziyaretler sürüyor.

 • 11.08.2023 11 Ağu 10:24 Vestel Gönüllüleri Foça'da Çevre Temizliği Yaptı

  Vestel Gönüllüleri Foça'da Çevre Temizliği Yaptı Vestel gönüllüleri, İzmir'in Foça ilçesinde bulunan Çanak Koyu'nda çevre temizliği etkinliği düzenledi. Etkinlikte toplanan çöpler Foça Belediyesi'ne teslim edildi. Vestel, Kıvılcımlar hareketine destek vererek çevreye olan etkilerini azaltma amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

 • 28.07.2023 28 Tem 21:39 Tip'ten Limak Holding'in Önünde Akbelen Eylemi: "Bu Cinayette Parmağı Olan Herkes Hesabını Verecek"

  Tip'ten Limak Holding'in Önünde Akbelen Eylemi: 'Bu Cinayette Parmağı Olan Herkes Hesabını Verecek' Türkiye İşçi Partisi (TİP) üyeleri, Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan Akbelen Ormanı’nda kömür maden sahasını genişletmek için ağaç kesilmesini, YK Enerji’nin ortaklarından Limak Holding’in İstanbul’daki binasının önünde protesto etti. Eylemde yapılan açıklamada, "ülkenin dağını taşını madene ruhsatlandıran yağma düzenine yeter! Maden için yapılan orman tahsisleri bir an evvel iptal edilsin. Maden sebepli sürgüne de sürgün edemeyeceğiniz yaşamı yok etmenize de izin vermeyeceğiz. Akbelen Ormanı’nı vermeyeceğiz. Bu cinayette parmağı olan herkes hesabını verecek” denildi.

 • 07.07.2023 07 Tem 12:02 Togg, Elektrikli SUV Pazarında Lider Oldu

  Togg, Elektrikli SUV Pazarında Lider Oldu Türkiye'nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg, haziran sonu itibarıyla 808 adet T10X satışı ile tüm sınıflardaki elektrikli SUV'ları geride bırakarak pazar lideri oldu. Togg, elektrikli C-SUV segmentinde yüzde 28,9'luk pazar payıyla lider konumda bulunuyor ve toplam elektrikli SUV pazarında da yüzde 15'lik pazar payına sahip. Togg, gelecek yıllarda farklı modellerle ürün gamını genişletmeyi ve toplamda 1 milyon adet araç üretmeyi hedefliyor.

 • 25.06.2023 25 Haz 11:38 Sanayi ve Teknoloji Bakanı: Togg, 61 yıllık hayalin gerçeğe dönüşme serüveni

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı: Togg, 61 yıllık hayalin gerçeğe dönüşme serüveni Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) projesinin fikri ve sınai mülkiyeti yüzde 100 Türkiye'ye ait küresel bir teknoloji markası ortaya çıkarmayı hedeflediğini söyledi. Kacır, TOGG'un mobilite ekosisteminin çekirdeğinin oluşturulması ve temiz bir geleceğe katkıda bulunmak için üst düzey teknolojilerin bir araya getirilerek otonom, bağlantılı ve akıllı cihazlar geliştirildiğini belirtti. TOGG'un patent, tasarım ve markalarının tescil edildiğini açıklayan Kacır, TOGG'un Türk Patent ve Marka Kurumuna (TÜRKPATENT) kendi üretimlerinin patent, tasarım ve marka başvurularını tescil etmek için başvurular yaptığını ve 72 adet patent başvurusu bulunduğunu söyledi.

 • 24.06.2023 24 Haz 13:32 Zorluteks, kadın istihdamına yönelik projeleriyle sürdürülebilirlik stratejisine katkıda bulunuyor

  Zorluteks, kadın istihdamına yönelik projeleriyle sürdürülebilirlik stratejisine katkıda bulunuyor Zorluteks, Zorlu Grubu'nun Akıllı Hayat 2030 sürdürülebilirlik stratejisi doğrultusunda daha sürdürülebilir bir dünyanın inşasına katkıda bulunmak ve toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak için kadın istihdamına yönelik projelerini geliştirmeyi sürdürüyor. Şirket, Kadın İstihdamı Destekleme Projesi ile mağazalarında montaj işlerinde kadın çalışanlar yetiştirmeyi hedefliyor. Ayrıca, Bursa Dokuma İşletme sahasında kadın dokumacı, forklift ustası ve kumaş dokuma elemanı istihdamı sağlıyor. Zorluteks, toplumsal cinsiyet eşitliği eğitimleri gerçekleştiriyor ve kadın istihdamı konusunda iş birliklerine önem veriyor.

 • 18.06.2023 18 Haz 11:24 Vestel, elektrik-elektronik sektöründe ihracat şampiyonluğu ödülü aldı

  Vestel, elektrik-elektronik sektöründe ihracat şampiyonluğu ödülü aldı Vestel, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen 2022 yılı İhracat Şampiyonları Ödül Töreni'nde elektrik-elektronik sektöründe 2,3 milyar dolarlık ihracat geliriyle 25'inci kez ihracat şampiyonluğu ödülünü aldı. Şirket, dünyanın 160'dan fazla ülkesine yönelik ihracat faaliyetleri ve yüzde 75'e ulaşan ihracat oranıyla genel sıralamada 6'ncı oldu. Vestel CEO'su Turan Erdoğan, yurt dışı iş birlikleri ve küresel ticarette rekabet gücünü artıracak hamlelere devam edeceklerini belirtti.

 • 17.06.2023 17 Haz 20:18 Vestel, 2022'de de elektrik-elektronik sektöründe şampiyonluğunu sürdürdü

  Vestel, 2022'de de elektrik-elektronik sektöründe şampiyonluğunu sürdürdü Vestel, 2,3 milyar dolarlık ihracat geliriyle elektrik-elektronik sektöründeki birinciliğini 2022 yılında da koruyarak, 25. kez şampiyon oldu. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) İhracat Şampiyonları Ödül Töreni'nde ödülleri alan Vestel, dünyanın 160'dan fazla ülkesine yönelik ihracat faaliyetleri ve yüzde 75'e ulaşan ihracat oranıyla TİM tarafından belirlenen genel sıralamada ise 6'ncı oldu. Vestel Üst Yöneticisi (CEO) Turan Erdoğan, yurt dışı işbirlikleri ve küresel ticarette rekabet gücünü artıracak hamlelere devam edeceklerini belirterek, yeni dönemde yeni başarılara imza atacaklarını açıkladı.

 • 20.04.2023 20 Nis 15:23 MZV-MEF YetGen 21. Yüzyıl Yetkinlikleri Eğitim Programı'nda 2023'ün ilk eğitim dönemi başladı

  MZV-MEF YetGen 21. Yüzyıl Yetkinlikleri Eğitim Programı'nda 2023'ün ilk eğitim dönemi başladı Lise ve üniversite öğrencilerine yönelik olarak hazırlanan, 2015'ten bu yana 21. yüzyıl yetkinliklerinin ve farkındalığının kazandırılması amaçlanarak yetkin bireyler yetiştirme hedefiyle tasarlanan MZV-MEF YetGen 21. Yüzyıl Yetkinlikleri Eğitim Programı, 2023 yılının ilk eğitim dönemine başladı.

 • 13.04.2023 13 Nis 11:56 Bakan Varank ve Togg heyeti, Taşkent'te Özbek öğrencilerle buluştu

  Bakan Varank ve Togg heyeti, Taşkent'te Özbek öğrencilerle buluştu Bakan Varank ve Togg heyeti, Taşkent'te Özbek öğrencilerle buluştuÖZBEKİSTAN, (DHA)- Türkiye'nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg'u aynı zamanda Türk Devletleri Teşkilatı Dönem Başkanı olan Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev'e Togg heyeti ile birlikte...

 • 12.04.2023 12 Nis 18:17 Togg'un yurt dışındaki ikinci durağı Özbekistan oldu

  Togg'un yurt dışındaki ikinci durağı Özbekistan oldu Togg, Azerbeycan'dan sonra Türk Devletleri Teşkilatı Dönem Başkanlığı yapan Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev'e teslim edildi. Bakan Varank, Togg'un dünyada ses getireceğini söyledi.

 • 12.04.2023 12 Nis 18:17 Togg'un yurt dışındaki ikinci durağı Özbekistan oldu

  Togg'un yurt dışındaki ikinci durağı Özbekistan oldu TÜRKİYE'nin yerli elektrikli otomobili Togg, ülke sınırları dışında ilk durağı olan Azerbeycan'ın ardından Türk Devletleri Teşkilatı Dönem Başkanlığı da yapan Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev'e teslim edildi.

 • 27.03.2023 27 Mar 14:11 İZMİRLİ İŞ İNSANI KEMAL ZORLU, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

  İZMİRLİ İŞ İNSANI KEMAL ZORLU, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI İZMİR'de tiroide bağlı yüksek tansiyon nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 73 yaşında hayatını kaybeden iş insanı ve spor adamı Kemal Zorlu, sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

 • 26.03.2023 26 Mar 12:32 Kemal Zorlu'ya veda

  Kemal Zorlu'ya veda İzmir'de bir süredir tedavi gördüğü hastanede 73 yaşında hayatını kaybeden Altay Spor Kulübü'nün eski başkan ve yüksek divan kurulu başkanlarından, İzmir iş ve spor dünyasının tanınan isimlerinden Kemal Zorlu, yarın son yolculuğuna uğurlanacak.

 • 26.03.2023 26 Mar 12:32 Kemal Zorlu'ya veda

  Kemal Zorlu'ya veda İzmir'de bir süredir tedavi gördüğü hastanede 73 yaşında hayatını kaybeden Altay Spor Kulübü'nün eski başkan ve yüksek divan kurulu başkanlarından, İzmir iş ve spor dünyasının tanınan isimlerinden Kemal Zorlu, yarın son yolculuğuna uğurlanacak.

 • 25.03.2023 25 Mar 22:00 İzmirli İş İnsanı Kemal Zorlu, Hayatını Kaybetti

  İzmirli İş İnsanı Kemal Zorlu, Hayatını Kaybetti İzmir’de iş insanı, Mazhar Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Zorlu, 73 yaşında yaşamını yitirdi.

 • 25.03.2023 25 Mar 21:29 İzmirli iş insanı Kemal Zorlu, vefat etti

  İzmirli iş insanı Kemal Zorlu, vefat etti İZMİRLİ iş insanı ve spor adamı 73 yaşındaki Kemal Zorlu, tansiyon rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

 • 15.03.2023 15 Mar 15:57 Teknoloji liderleri 20 Mart'ta bir araya gelecek

  Teknoloji liderleri 20 Mart'ta bir araya gelecek DataExpert'in katkıları ve BMI Business School'un organizasyonuyla Türkiye'nin teknoloji alanındaki önemli karar alıcılarını ve düşünce önderlerini bir araya getirecek Teknoloji Liderleri Zirvesi, 20 Mart'ta düzenlenecek.

 • 16.02.2023 16 Şub 07:17 Depremzedeler için düzenlenen "Türkiye Tek Yürek" kampanyasında toplanan bağış 115 milyar lirayı aştı

  Depremzedeler için düzenlenen 'Türkiye Tek Yürek' kampanyasında toplanan bağış 115 milyar lirayı aştı Binlerce kişinin hayatını kaybettiği asrın felaketinde yaraların sarılması için TV kanallarının ortak yayınıyla düzenlenen "Türkiye Tek Yürek" kampanyasına rekor bağış yapıldı. Yaklaşık 8 saat süren program boyunca 115 milyar 146 milyon 528 bin TL bağış toplandı ve 9 milyon 10 bin adet SMS gönderildi.

 • 15.02.2023 15 Şub 21:53 'Türkiye Tek Yürek' kampanyasına kim ne kadar bağış yaptı? Rekor Merkez Bankası'nda

  'Türkiye Tek Yürek' kampanyasına kim ne kadar bağış yaptı? Rekor Merkez Bankası'nda Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Türkiye Tek Yürek kampanyası için ünlü isimler televizyonların ortak yayınında bir araya geldi. Çok sayıda iş veren ve şirket sahibinin katıldığı kampanyaya Merkez Bankası 30 milyar TL bağışladı.

 • 16.01.2023 16 Oca 17:23 Bakan açıkladı: Togg'un en büyük müşterisi Türkiye Cumhuriyeti olacak!

  Bakan açıkladı: Togg'un en büyük müşterisi Türkiye Cumhuriyeti olacak! Anadolu Grup, BMC, Turkcell, Zorlu Holding ve TOBB iştiraki Togg'a kamu alım garantisi verilecek. İşte ayrıntılar...

 • 01.01.2023 01 Oca 11:02 Yıllık yatırımcı rehberi (9)

  Yıllık yatırımcı rehberi (9) Borsa İstanbul'da geçen yıl işlem gören hisse senetlerinin, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile piyasa değerleri ve yıllık değişim oranları şöyle: AdPiyasa Değeri2022 En Yüksek2022 En Düşük2022 Fark (%)2022 KapanışKalekim Kimyevi Maddeler5.729.300.

 • 25.11.2022 25 Kas 10:24 Togg'u test ettik! – İşte tüm merak edilenler!

  Togg'u test ettik! – İşte tüm merak edilenler! Lansmanda ilk test sürüşünü yaptığımız Togg'u bu sefer daha detaylı sürüp sınırlarını zorladık. Togg'u test ettik, işte tüm merak edilenler.

 • 17.11.2022 17 Kas 19:33 SPK haftalık bülteni

  SPK haftalık bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret AŞ ve Mazhar Zorlu Holding AŞ'nin bedelsiz sermaye artırımı başvurusunu onayladı.

 • 07.11.2022 07 Kas 10:36 Atatürk Üniversitesi Senatosu'ndan 'Togg' teşekkürü

  Atatürk Üniversitesi Senatosu'ndan 'Togg' teşekkürü ERZURUM Atatürk Üniversitesi Senatosu'ndan yapılan açıklamada, yerli otomobil Togg'un renklerinden birine Oltu ismi verildiği için teşekkür edildi.

 • 05.11.2022 05 Kas 00:41 Togg'dan ilk müşterilerine NFT sürprizi!

  Togg'dan ilk müşterilerine NFT sürprizi! Togg'dan beklenmedik bir NFT hamlesi geldi. Togg C-SUV modelinin ilk müşterisi olan Cumhurbaşkanına NFT hediye edildi.

 • 29.10.2022 29 Eki 23:03 'Baba yiğitler' Togg'u değerlendirdi

  'Baba yiğitler' Togg'u değerlendirdi 'Baba yiğitler' Togg'u değerlendirdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan Togg Gemlik Kampüsü'nde 'Baba yiğitler' olarak anılan proje ortakları yerli otomobili ve geleceğini değerlendirdi.

 • 29.10.2022 29 Eki 21:11 Togg Teknoloji Kampüsü törenle açıldı, C SUV seri üretim bandından indi (3)

  Togg Teknoloji Kampüsü törenle açıldı, C SUV seri üretim bandından indi (3) BANTTAN İNEN İLK ARAÇ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A HEDİYE EDİLDİTogg Gemlik Kampüsü'nün açılış töreni, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının ardından, aile fotoğrafı çekilmesi ve Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın duası ile sona erdi.

 • 29.10.2022 29 Eki 19:39 Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Togg prestijli bir Türk markası olarak dünyada yolları süsleyecektir"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Togg prestijli bir Türk markası olarak dünyada yolları süsleyecektir' BURSA (İHA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Dünyaya nereye giderseniz gidin Türk markaları ile karşılaşacaksınız. Togg da önümüzdeki dönemde prestijli bir Türk markası olarak dünyada yolları süsleyecektir" dedi.

 • 29.10.2022 29 Eki 19:37 TOGG TEKNOLOJİ KAMPÜSÜ TÖRENLE AÇILDI, C SUV SERİ ÜRETİM BANDINDAN İNDİ -TAMAMI FTP'DE

  TOGG TEKNOLOJİ KAMPÜSÜ TÖRENLE AÇILDI, C SUV SERİ ÜRETİM BANDINDAN İNDİ -TAMAMI FTP'DE TÜRKİYE'nin yerli otomobili Togg için 18 Temmuz 2020 tarihinde yapımına başlanan Togg Teknoloji Kampüsü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda törenle açıldı.

 • 29.10.2022 29 Eki 18:36 TOGG fabrikası açılıyor

  TOGG fabrikası açılıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yerli otomobil TOGG'un üretileceği Bursa'nın Gemlik ilçesindeki tesisin açılışını yapması bekleniyor.

 • 29.10.2022 29 Eki 17:59 TOGG Gemlik Kampüsü Açılış Töreni

  TOGG Gemlik Kampüsü Açılış Töreni Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Ezberleri bozmak kolay değil ama Türk girişimcileri olarak bizler ezber bozmak için buradayız ve ezberleri bozuyoruz ve bozmaya devam edeceğiz.

 • 29.10.2022 29 Eki 08:20 TOGG'un Elektrikli Otomobil Üretim Tesisi, bugün açılıyor! İşte TOGG'la ilgili merak edilen soruların yanıtları

  TOGG'un Elektrikli Otomobil Üretim Tesisi, bugün açılıyor! İşte TOGG'la ilgili merak edilen soruların yanıtları TOGG'un Elektrikli Otomobil Üretim Tesisi, bugün, Cumhuriyet'in 99. yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla açılacak. İşte TOGG'la ilgili tüm merak edilen soruların yanıtları...

 • 28.10.2022 28 Eki 12:36 TOGG seri üretime başlıyor: Fiyatı ne olacak?

  TOGG seri üretime başlıyor: Fiyatı ne olacak? Yıllar süren tartışmaların ardından yerli otomobil TOGG'un seri üretimine başlanıyor.

 • 28.10.2022 28 Eki 12:17 TOGG'UN FABRİKA AÇILIŞI İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAM

  TOGG'UN FABRİKA AÇILIŞI İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAM Bursa'nın Gemlik ilçesinde 29 Ekim'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılacak Togg'un üretim tesisinde hazırlıklar tamamlandı.

 • 28.10.2022 28 Eki 09:32 Yarın açılacak TOGG'un dev fabrikası ve yapımı tamamlanan bağlantı yolları böyle görüntülendi

  Yarın açılacak TOGG'un dev fabrikası ve yapımı tamamlanan bağlantı yolları böyle görüntülendi Yarın açılacak TOGG'un dev fabrikası ve yapımı tamamlanan bağlantı yolları böyle görüntülendi Türkiye'nin otomobili TOGG ezberleri bozmaya geliyor Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yarın açılacak TOGG'un dev fabrikası ve fabrikanın yapımı tamamlanan bağlantı yolları havadan görüntülendi 25...

 • 28.10.2022 28 Eki 09:14 Türkiye'nin otomobili TOGG ezberleri bozmaya geliyor

  Türkiye'nin otomobili TOGG ezberleri bozmaya geliyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yarın Bursa'da yapacağı açılışın ardından seri üretimine başlanacak Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG için Gemlik ilçesindeki dev fabrikada hazırlıklar tamamlandı.

 • 26.10.2022 26 Eki 10:07 29 Ekim'de açılacak TOGG fabrikası havadan görüntülendi

  29 Ekim'de açılacak TOGG fabrikası havadan görüntülendi 29 Ekim'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılacak Bursa'nın Gemlik ilçesindeki TOGG fabrikası havadan görüntülendi.

 • 19.10.2022 19 Eki 14:41 Togg müjdeyi verdi! Şarj istasyonlarının adresi belli oldu

  Togg müjdeyi verdi! Şarj istasyonlarının adresi belli oldu Togg, bugün yaptığı açıklamada Shell ile yeni bir ortaklık kurduklarını ve 81 ildeki yüzlerce şubede istasyon kuracaklarını söyledi.

 • 12.10.2022 12 Eki 17:43 Milli Eğitim Bakanı Özer, Eğitim Reformu Girişimi yöneticileriyle bir araya geldi

  Milli Eğitim Bakanı Özer, Eğitim Reformu Girişimi yöneticileriyle bir araya geldi Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, eğitim politikalarına ilişkin görüş alışverişinde bulunmak üzere Eğitim Reformu Girişimi (ERG) yönetim kurulu üyeleri ve girişimi destekleyen kuruluşların üst düzey temsilcileriyle bir araya geldi.

 • 11.10.2022 11 Eki 10:32 Verimlilik ödülünü kazandılar

  Verimlilik ödülünü kazandılar Robot Yatırımları Zirvesi'nde ilki düzenlenen 'Verimlilik Ödülleri" organizasyonunda ÜÇGE DRS, 11 bin palet kapasiteli Otomatik Depo Sistemi AS/RS PAŞA Projesi ile 'Verimlilik Ödülü'ne layık görüldü.

 • 06.10.2022 06 Eki 18:22 Togg'dan üçüncü bomba! Uçak mı şarj edeceksiniz?

  Togg'dan üçüncü bomba! Uçak mı şarj edeceksiniz? Togg, ilk Trugo şarj istasyonu kurulumunu tamamladı. Üçüncü bir şirket tarafından üretilen yeni 300 kW gücündeki istasyon da teslim edildi.

 • 02.10.2022 02 Eki 22:14 Togg sözünü tuttu! İşte ilk hızlı şarj istasyonu

  Togg sözünü tuttu! İşte ilk hızlı şarj istasyonu Togg, ilk Trugo şarj istasyonu kurulumunu tamamladı. Biz de Bolu'ya yerleştirilen bu istasyonu ziyaret ettik.

Advertisement