Tekbir getiren grup, İstanbul'daki Zorlu Center'ı bastı - Son Dakika
3.Sayfa

Tekbir getiren grup, İstanbul'daki Zorlu Center'ı bastı

Diyarbakır'da önceki gün hamburger ve kahve zincirine yapılan protesto eylemi sonrası bu kez tekbir getiren bir grup İstanbul'daki Zorlu Center'a girmeye çalıştı. AVM'nin güvenlik görevlileri ile eylemciler arasında yaşanan arbede saniye saniye kameralara yansıdı. Öte yandan Zorlu Holding'in, İsrail'le elektrik üretim santrallerindeki ortaklığı nedeniyle zaman zaman Zorlu Center önünde protesto gösterileri düzenleniyor.

24.06.2024 23:28

Diyarbakır'da hamburger ve kahve zinciri şubelerine, "Cenk, cihat, şehadet" sloganlı eylem gündemdeki yerini korurken bu kez de İstanbul'dan benzer görüntüler geldi. Tekbir getiren bir grup Zorlu Center'a girmeye çalıştı.

Diyarbakır Sur'da İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına tepki gösteren bir grup, bir hamburger ve kahve zinciri mağazalarına girerek protesto düzenledi. Grup üyeleri, "Cenk, cihat, şehadet" sloganları atarak renkli boyayla dolu balonları içeriye fırlattı. Mağazada bulunan müşteriler ise panikle kaçıştı. Yaşanan olay ülke gündeminde ilk sıralara yerleşirken, kentteki görüntülere benzer bir hadise bu kez de İstanbul'da yaşandı.

Tekbir getiren grup, İstanbul'daki Zorlu Center'ı bastı

TEKBİR GETİREN GRUP, AVM'YE GİRMEYE ÇALIŞTI

Beşiktaş'ta, tekbir getiren bir grup, Zorlu Holding'e ait büyük bir AVM olan Zorlu Center'a girmeye çalıştı. AVM'nin güvenlik görevlileri, kalabalık gruba engel olmaya çalışırken yaşanan arbede anları ise saniye saniye kameraya yansıdı.

Öte yandan İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarının başladığı 2023 Ekim ayından beri AVM önünde hareketlilik yaşanıyor. İsrail'le elektrik üretim santrallerindeki ortaklığı nedeniyle Zorlu Holding, Filistin yanlısı gruplar tarafından zaman zaman protesto ediliyor.

Tekbir getiren grup, İstanbul\'daki Zorlu Center\'ı bastı

Son Dakika 3.Sayfa Tekbir getiren grup, İstanbul'daki Zorlu Center'ı bastı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (21)

 • murat salih başçı: Maalesef ülkemizde bir grup Filistindeki insanlık dışı vahşeti fırsata çevirmek adına şeriat çığırtkanlığı yapıyor. Filistinde yaşanan büyük bir vahşet ve sadece Müslümanların değil tüm insanlığın tepki göstermesi gereken bir dram ve nitekim müslüman olmayan ülkeler ve insanlarda tepki gösteriyor kimi zaman müslüman toplumlardan daha fazla bile. Dünyada iyiler ve kötüler var her dinden ve her milletten. Umarım iyilerin çoğunlukta olduğu bir dünya olur dini milleti inancı ne olursa olsun... 82 15 Yanıtla
  Ömer Güldoğdu : seriattan bu kadar korkmayın şeriat bütün alemleri yaratan Rabbimizin biz insanlara gönderdiği Kuran'da ayet ve hükümlerin toplamıdır. hani o duvara astiginiz anne babamız ölünce duvardan alıp öpüp başımıza koyduğumuz Kur'an 17 40 MUHAMMED EBZAL: Şeriat Allah cc kanunudır. İnkar eden kafir olur. Aç Kur’an-ı Kerim’i oku 9 26 Murat YILMAZ: O zaman seni bizim ülkemizde tutmayalım Ömer kardeş. Çünkü Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kurduğu bu TÜRKİYE’de şeriat hiçbir zaman gelmeyecek! Doğu sınırımızdan seni ve senin gibi düşünenleri İran’a uğurlamaktan mutluluk duyarız.. 22 5 ferhat eser: şeriatın gelmesinden rahatsız olanlar Danimarkaya hollandaya gidebilir kimseyi zorla tutmuyoruz yallahhh 7 11
 • Murat Yılmaz: Tevhid ehli ne yaparsa yapsın haktır 19 52 Yanıtla
  Serdar Dur: Ser çawa ser sera bra. 8 20
 • mustafa sagdic: bugursunlar israil orada 25 2 Yanıtla
  Ömer Güldoğdu : İsrailliler burada 7 11
 • Mehmet Yılmaz: kim bunlar herkes biliyor 19 2 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement