Cenevre Gölü'ne Bakan Rüya Evi - Son Dakika

Cenevre Gölü'ne Bakan Rüya Evi

09.08.2013 09:38

İsviçre'nin Cenevre kenti sınırları içindeki Genthod kasabasından Cenevre Gölü'ne bakan rüya gibi bir ev dün satışa çıkarıldı

1
İsviçre'nin Cenevre kenti sınırları içindeki Genthod kasabasından Cenevre Gölü'ne bakan rüya gibi bir ev dün satışa çıkarıldı.
2
Geniş bir bahçeye, tekne sahipleri için iskeleye, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, SPA ve masaj salonuna sahip süper lüks evin fiyatınınsa 50 milyon Sterlin (149 milyon TL) olduğu açıklandı.
3
Oldukça sessiz bir bölgede bulunan 4 katlı ve bin 300 metrekare büyüklüğündeki evin sahibi olacak kişinin, Formula-1 şampiyonu Michael Schumacher ve şarkıcı Phil Collins ile komşu olacağı da belirtildi.
4
Oda sayısının tam olarak ifade edilmediği evde, 3 yatak odasında kullanıcıya özel banyo ve tuvaletin bulunduğu bilgisi verildi.
5
Evle ilgili olarak iş için geniş bir toplantı salonunun, misafir için sinema odasının ve katlar arasında camdan silindir bir asansörün bulunduğu da vurgulandı.
6
Güney Afrika kökenli SAOTA ismindeki firma tarafından inşa edilen evin kuş sesleri arasında kaybolduğu, yeşil ve maviyle adeta bütünleştiği de özellikleri arasında yer aldı.
7
Kapalı yüzme havuzunun da olduğu evle ilgili olarak firma yetkilileri, "Bu ev yaptığımız en özel evlerden biri.'' dedi.
8
Evin özellikleri arasında dev bir misafir odası, Türk hamamı, kapalı havuz, SPA, masaj salonu, güneşlenme terası, sinema salonu, toplantı odası, 3 yatak odasında tuvalet ve banyo dikkat çekiyor.
9

Son Dakika Cenevre Gölü'ne Bakan Rüya Evi - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement