Son Dakika Haberleri: Kurti'ye Ağlatan Veda

Kurti'ye Ağlatan Veda

9 yıl önce

1
Geçtiğimiz cumartesi Ortaköy'deki evinde kalp krizi geçirerek hayata veda eden, “Aşk Oyunu” dizisindeki Kurti karakteriyle tanınan oyuncu Aydoğan Oflu (38), dün son yolculuğuna uğurlandı.
2
İki çocuk babası olan oyuncunun cenazesi, Ortaköy Dereboyu Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Eyüp Mezarlığı'na defnedildi. Oflu'nun annesi Gülçin Oflu ile üç aylık hamile eşi Songül Oflu'nun güçlükle ayakta durabildiği gözlendi.
3
Oflu, son olarak “Ezel” dizisinde “Müdür” karakterini canlandırmıştı. Keremcem, cenazeye “Aşk Oyunu” dizisinde birlikte rol aldığı sevgilisi Belit Özükan'la geldi. Keremcem'in eski sevgilisi Yasemin Ergene de törendeydi.
4
Cenazede arkadaşı Pınar Terstaş, Posta'ya acı gerçeği anlattı : Erkan cuma günü bana telefon açtı . ' Göğsümde ağrı var. Doktora gideceğim ama sosyal güvencem yok' dedi. Son dönemde iş bulamıyordu. Sıkıntıdaydı. Şişli Etfal 'den randefu almıştık. Ne yazık ki randevu cenazesinin kalktığı saatteydi."
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 08.03.2011 05:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak Böyle gelenek görülmedi! Sevdiği biri ölünce parmaklarını kesiyorlar Putin, bir an olsun yanından ayırmıyor! Tek düğmeye basıp dünyayı karanlığa gömebilir Bu işi yapan paraya para demiyor! İşte geleceğin en çok kazandıracak 6 mesleği Madonna'nın kızı sanat için herkesin önünde soyunup sevişti! Sosyal medya karıştı