Şehit Polis İçin Eruh'ta Tören - Son Dakika

Şehit Polis İçin Eruh'ta Tören

03.08.2010 11:43

1
Edirne'nin Meriç Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Özgür Çelik, İlçe Emniyet Amir Vekili Cemal Kaplan, şehidin Meriç ilçesine bağlı Adasarhanlı köyünde yaşayan, çiftçilik yapan ailesini ziyaret ederek, terör örgütü PKK üyelerince Eruh Emniyet Amirliği ve lojmanlarına ön ve arka cepheden roketatarla yapılan saldırı sonucu Ahmet Mutlu'nun şehit olduğu haberini verdi.
2
Haberi alınca fenalaşan anne Nigar Mutlu'ya 112 Acil Servis ekipleri müdahale etti. Baba Hasan Mutlu, “Vatan sağ olsun. 4 erkek torunum daha var. Takdiri ilahi böyleymiş” dedi.

3
Adasarhanlı köyü muhtarı İlhan Dalkıran da özel harekatçı Ahmet Mutlu'nun Kocaeli'de görev yaptığını, geçici görevle Siirt'te bulunduğunu ve 2 kız çocuk babası olduğunu söyledi
4
Dalkıran, “Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Terörü herkes lanetliyor. Biz de lanetliyoruz. Vatanımız sağ olsun” diye konuştu.
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Şehit Polis İçin Eruh'ta Tören - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti