Striptiz kulübünden, salgın sebebiyle yeni uygulama! Müşteriler araç içinden izleyecek - Son Dakika

Striptiz kulübünden, salgın sebebiyle yeni uygulama! Müşteriler araç içinden izleyecek

Koronavirüs sonrası ciddi anlamda maddi sıkıntıya giren eğlence sektörü ilginç uygulama arayışına girdi. Salgından etkilenen striptiz kulüplerinde yeni bir hizmet uygulamaya konuldu. Her Cuma ve Cumartesi gecesi arabalı müşteriler, sosyal mesafeyi koruyarak 35 Euro karşılığında bu kulüpteki performansları izleyebilecekler.

1
Bavyera'daki Landshut kasabası, sosyal mesafenin korunabilmesi için müşterilerin direk dansçılarını arabalarından izleyebilecekleri yeni bir uygulamaya ev sahipliği yapıyor.

2
Almanya'da striptiz kulüp sahibi girişimci, kulübünün yeniden açılabilmesi için arabaya servis uygulaması başlattı. Her Cuma ve Cumartesi gecesi arabalı müşteriler, sosyal mesafeyi koruyarak 35 Euro karşılığında bu kulüpteki performansları izleyebilecekler.
3
Landshut'taki etkinliklerde çalan DJ'lerden Micaela Schafer "Bence böyle bir konsept muhteşem. İnsanların yeniden normalleşmeye ihtiyacı var. Herkes tekrar dışarı çıkmak, iyi müzik dinlemek ve eğlenmek istiyor" dedi.

4
Kulübün yöneticisi ise "İşlerimiz şimdilik iyi, tekrar bir hareketlilik olmaya başladı. Müşteriler, bu şovların eğlenceli olduğunu söylüyor. Uygulamanın olumlu olacağını düşünüyorum; çünkü akşam erken saatlerde başlıyoruz ve işlerimiz gayet iyi gidiyor" dedi.
5
Amerika'da da The Lucky Devil Lounge adlı kulüp, karantina sonrası arabaya servis uygulamasıyla yeniden açılmıştı. Boober Eats adıyla hizmet veren mekan, dansçıların yemek servisinde çalışmasını ve böylece işlerini sürdürebilmelerini amaçlamıştı.

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Yetişkin film yıldızı Kendra Lust, James Rodriguez'in doğum gününü sosyal medyadan kutladı: Umarım beğenmişsindir Üzerine sinek konan yemeği çöpe atın! Önce kusup sonra yiyorlar Bikinili dansıyla olay olan Merve, şimdi de sütyensiz paylaşımıyla yürek hoplattı İkinci ele o kadar para vermeyin! İşte 2020'nin en ucuz sıfır araçları İnsanların ismini söylemeye korktuğu lanetli kasaba! Bebekler iki kalpli, üç akciğerli dünyaya geliyor