15. Üniversitelerarası Reklam Yarışması - Son Dakika
Güncel

15. Üniversitelerarası Reklam Yarışması

15. Üniversitelerarası Reklam Yarışması

Üniversiteli reklamcılar madde bağımlılığında toplumsal farkındalık için yarıştı.

30.05.2012 10:45

Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları E. A. Hastanesi ve AMATEM'in sponsorluğunda gerçekleştirilen Madde Bağımlılığında Toplumsal Farkındalık Yaratma" konulu 15. Üniversitelerarası Reklam Yarışması sonuçlandı.

Uluslararası Reklamcılık Derneği'nin (IAA) Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları E.A Hastanesi (BRSHH) ve AMATEM'in sponsorluğunda düzenlediği "Madde Bağımlılığında Toplumsal Farkındalık Yaratma" konulu 15. Üniversitelerarası Reklam Yarışması sonuçlandı.

Türkiye'de pazarlama, reklam ve iletişim konusunda eğitim veren bütün yüksek okul ve fakülteleri kapsayan yarışmaya, 30 üniversiteden 73 takım katıldı. BRSHH ve AMATEM'in sponsorluğunda ve Liba İlaç'ın işbirliği ile gerçekleştirilen yarışmada, 7 üniversiteden 9 takım finale kaldı.

Öğrencilerin entegre pazarlama ve iletişim konusunda, gerçek hayattan alınmış bir olay çalışmayı yaşayarak çözmelerinin sağlandığı yarışmada, dereceye girenler takımlar, seçkin konukların katılımıyla ödüllerini 30 Mayıs'ta Bahçeşehir Üniversitesi'nde gerçekleştirilecek törenle alacak.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 15. Üniversitelerarası Reklam Yarışması - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement