26'lık Genç Kız 80 Yaşındaki Seri Katille Evlenecek - Son Dakika
Güncel

26'lık Genç Kız 80 Yaşındaki Seri Katille Evlenecek

Dünyanın en çok tanınan seri katillerinden 80 yaşındaki Amerikalı Charles Manson'a kendisini hapishanede ziyaret eden 26 yaşındaki Burton'la evlenmesine izin verildi.

18.11.2014 12:48  Güncelleme: 13:31

Dünyanın en çok tanınan seri katillerinden 80 yaşındaki Amerikalı Charles Manson'a kendisini hapishanede ziyaret eden 26 yaşındaki Afton Elaine Burton'la evlenmesine izin verildiği belirtildi.

MANSON 8 KİŞİNİN ÖLÜMÜ NEDENİYE HAPİS YATIYOR

Associated Press Haber Ajansı'na göre Manson ve Afton Elaine Burton'ın evlenme izni 10 gün önce çıkartıldı. Burton'un Manson'ın yattığı hapishaneye daha yakın olabilmek için dokuz yıl önce California eyaletindeki Corcoran'a taşındığı kaydediliyor. Manson 1969'da yedi kişinin ve doğmamış bir çocuğun ölümü nedeniyle ömür boyu hapis yatıyor. Manson'ın kurbanları arasında yönetmen Roman Polanski'nin hamile eşi Sharon Tate de bulunuyor.

"EVLENECEĞİZ, ONU SEVİYORUM"

Kendisine Star adını veren Burton Associated Press'e yaptığı açıklamada gelecek ay Manson'la evleneceklerini söyledi. Evlilik izninin 90 gün geçerliliği olduğu belirtiliyor. Habere göre Burton "Hepiniz bilin bu doğru. Evleneceğiz. Onu seviyorum" dedi. "Manson ailesi" adlı bir tür tarikat kuran Manson ve takipçileri Ağustos 1969'da ırklar arası savaş başlatmak için iki gecede yedi kişiyi vurarak ve bıçaklayarak öldürmüştü.

ÖMÜR BOYU HAPİS CEZASI VERİLDİ

Manson ve üç kadın suç ortağı cinayetler nedeniyle ölüm cezası aldı. Ancak California'da ölüm cezası geçici olarak yasaklanınca 1972'de cezaları ömür boyu hapse çevrildi. Manson iki yıl önce şartlı tahliye kurulunun önüne 12. kez çıkmış ve talebi reddedilmişti. Charles Manson'ın 2027'ye dek şartlı tahliye başvurusu yapması yasak.

26\'lık Genç Kız 80 Yaşındaki Seri Katille Evlenecek
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Güncel 26'lık Genç Kız 80 Yaşındaki Seri Katille Evlenecek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (4)

  • SLLSHIM: ALLAHIM SEN YOLUNU ŞAŞIRMIŞ BU KULLARINA AKIL FİKİR VER. 15 0 Yanıtla
  • harputlu: normal bi durum m ali ağca gibi bi sapık işte 6 4 Yanıtla
  • TahaFurkan: Bi dümen olduğu aşikar ama dur bakalım ?? 9 0 Yanıtla
  • bigbabol: vay Charles manson, şeytanın yeryüzündeki temsilcisi. . . bu adamın takipçileri de kara koyun :) 3 1 Yanıtla

Advertisement