AK Parti Yenişehir Teşkilatından Mersin Giad'a Ziyaret - Son Dakika
Güncel

AK Parti Yenişehir Teşkilatından Mersin Giad'a Ziyaret

AK Parti Yenişehir Teşkilatından Mersin Giad\'a Ziyaret

AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan ve Yenişehir İlçe Başkanı Bekir Topçu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Mersin Girişimci İş Adamları Derneği’ni (GİAD) ziyaret etti.

07.06.2018 10:43
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan ve Yenişehir İlçe Başkanı Bekir Topçu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Mersin Girişimci İş Adamları Derneği'ni (GİAD) ziyaret etti.

Mersin GİAD Başkanı Mehmet Serkan İzol, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Ülkemizin kalkınması ve ileriye taşınması adına bizler Mersin GİAD üyeleri olarak üzerimize düşen gayreti gösteriyoruz. Siyasilerden beklentilerimiz de ellerinden geleni yapmalarıdır. Birlik ve beraberlik içerisinde, a parti, b parti gözetmeksizin ortak noktamız Türkiye'nin menfaatleri olmalıdır" dedi.

Mersin ve ülke ekonomisi hakkında bilgiler veren AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan ise, "Ülkemizin kalkınması adına gerekli çalışmaları yapıyoruz. Bu noktada ülkemize ve Mersinimize sağladıkları istihdam ve ekonomik katkılardan dolayı iş adamlarımıza her zaman ihtiyacımız olduğunu belirtmek istiyorum. Mersin GİAD Başkanı Mehmet Serkan İzol başta olmak üzere tüm üyelerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. - MERSİN

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel AK Parti Yenişehir Teşkilatından Mersin Giad'a Ziyaret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Espiye Kaymakamı ve Müftü, Espiye Belediye Başkanı'nı ziyaret etti
  13:03 Espiye Kaymakamı ve Müftü, Espiye Belediye Başkanı'nı ziyaret etti

  Espiye Kaymakamı Taner Tengir, Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere'yi makamında ziyaret etti. Tengir, Karadere'ye yeni görevinde başarılar dileyerek ilçedeki diğer görevlilere de başarılar temennisinde bulundu. Ayrıca Espiye Müftüsü Osman Gülbe ve beraberindeki heyet de Karadere'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 • Malatya'da yaşlı adam yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu
  13:02 Malatya'da yaşlı adam yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu

  Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde yaşlı bir adam olan Mustafa Demirören, yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu. Olayın ardından polis ekipleri inceleme başlattı.

 • Tunceli'de Yetişen Munzur Balı Coğrafi İşaret Tescili Aldı
  12:59 Tunceli'de Yetişen Munzur Balı Coğrafi İşaret Tescili Aldı

  Tunceli'de yüksek rakımda yetişen çiçek ve bitkilerden üretilen Munzur Balı, coğrafi işaret tescili aldı. İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan başvurunun değerlendirilmesi sonucunda Türk Patent ve Marka Kurumu, Munzur Balı'na coğrafi işaret verdi. Tunceli Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, bölgede yapılan arı yetiştiriciliğinin yaygın olduğunu belirterek, Munzur Balı'nın üretiminde ve pazarlanmasında kalite standartlarının korunması ve geliştirilmesi için emek verenleri tebrik etti.

 • Şanlıurfa'da Fıstık Üretimi İçin İlaçlama Uyarısı
  12:58 Şanlıurfa'da Fıstık Üretimi İçin İlaçlama Uyarısı

  Şanlıurfa'da fıstık üretiminin yaygınlaştırılması için tarım ve orman il müdürlüğü, zararlı haşerelere karşı ilaçlama çağrısı yaptı. Yapılacak çalışma ile fıstık ağaçlarında düşük rekolteye karşı yüksek verim hedefleniyor.

 • Tunceli'de koruma altındaki yaban keçileri Munzur Dağları'nda görüntülendi
  12:58 Tunceli'de koruma altındaki yaban keçileri Munzur Dağları'nda görüntülendi

  Tunceli'nin Ovacık ilçesinde koruma altında bulunan yaban keçileri, Munzur Dağları'nda sürü halinde gezerken görüntülendi. İlkbaharın gelişiyle karların eridiği Ovacık'ta, tabiatın canlanmasıyla yaban hayatı da hareketlenmeye başladı. Havaların iyice ısındığı ilçede, ormanlık ve dağlık alanlarda bazı böcek, sürüngen ve kelebek türleri ortaya çıktı, bozayılar kış uykusundan uyandı. İlçenin kuzeyinde yer alan Munzur Dağları'nın eteklerini de avlanması yasak olan yaban keçileri mesken tuttu. Yeşillenen otlaklarda beslenen ve derelerden su içen keçiler, Anadolu Ajansı ekibince görüntülendi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milli mücadelede Kuvayi Milliye neyse Hamas'ta aynen odur
  12:58 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milli mücadelede Kuvayi Milliye neyse Hamas'ta aynen odur

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milli mücadelede Kuvayi Milliye neyse Hamas'ta aynen odur


Advertisement