Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Antalya Teknesi Alabora Olan Hüseyin Öz Aranıyor - Son Dakika

Antalya Teknesi Alabora Olan Hüseyin Öz Aranıyor

Teknesi alabora olan Hüseyin Öz aranıyorANTALYA'nın Manavgat ilçesinde dün teknesinin alabora olması sonucu denizde kaybolan Hüseyin Öz'ü (43) arama çalışmaları şiddetli rüzgar ve denizin çok dalgalı olması nedeniyle havadan yürütülüyor.

23.12.2017 - 14:06,

Teknesi alabora olan Hüseyin Öz aranıyor

ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde dün teknesinin alabora olması sonucu denizde kaybolan Hüseyin Öz'ü (43) arama çalışmaları şiddetli rüzgar ve denizin çok dalgalı olması nedeniyle havadan yürütülüyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörlüğü ilaçlama biriminde çalışan veteriner hekim Hüseyin Öz, dün tekneyle tek başına balık tutmak için denize açıldı. Saat 16.30 sıralarında Boğaz mevkiinin 3- 4 kilometre açıklarında teknesi alabora olan Hüseyin Öz, denize düştü. Kıyıda bulunanların görüp, haber vermesiyle olay yerine sahil güvenlik, jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Görgü tanıkları Hüseyin Öz'ün tekne devrildikten sonra bir süre yüzdüğünü, daha sonra gözden kaybolduğunu söyledi. Görgü tanıklarının gösterdiği bölgede sahil güvenlik ekipleri arama çalışması başlattı.

ARAMALAR HAVADAN SÜRDÜRÜLÜYOR

Dün gece yürütülen çalışmalardan bir sonuç elde edilemezken, çalışmalara bugün sabah saatlerinde yeniden başlandı. Boğaz mevkiine gelen sahil güvenliğe ait arama kurtarma ekibi şiddetli rüzgar ve denizin çok dalgalı olması ayrıca nokta olarak yer belirtilmemesi nedeniyle zodyak botla arama yapamadı. Aramalar havadan helikopter ve özel teçhizatlı uçak tarafından Belek ve Gazipaşa arasında sürdürülüyor. Hüseyin Öz'ün yakınları ve iş arkadaşları Boğaz mevkiinde gelecek iyi haberi bekliyor.

Antalya Teknesi Alabora Olan Hüseyin Öz Aranıyor
Kaynak: DHA
YORUMLAR

Son Dakika Güncel Antalya Teknesi Alabora Olan Hüseyin Öz Aranıyor - Son Dakika


Advertisement