Ataşehir'de Thaı-Kıckboxıng Rüzgarı Esti - Son Dakika
Güncel

Ataşehir'de Thaı-Kıckboxıng Rüzgarı Esti

Ataşehir\'de Thaı-Kıckboxıng Rüzgarı Esti

İstanbul Ataşehir'de gerçekleşen Aktunç Fight Night 4 thai-kickboxing gala gecesi izleyiciyi büyüledi.

28.11.2013 11:02

İstanbul Ataşehirde gerçekleşen Aktunç Fight Night 4 thai-kickboxing gala gecesi izleyiciyi büyüledi. Birbirinden zorlu 10 karşılaşmanın yapıldığı galada 3 maç nakavtla sonuçlanırken 7 maç puanla bitti.Organizasyon teması ve görsel şovların bol olduğu gecede yapılan çekiliş ile üç şanslı izleyiciye galaya özel hediyeler verildi. Öte yandan organizasyona ana sponsorluk yapan Kandiş Yapı yön kur baş Mustafa Kandiş spora ve sporcuya destek olan iş adamlarına plaket taktim ederken yaptığı konuşmada kötüye giden ortamlara dikkat çekerek gençlerimizin ve çocuklarımızın bu kötü alışkanlıklardan uzak tutabilmemiz ve spora teşvik için bu tarz sportif organizelerin devamlı olması gerektirdiğini dile getirdi.

Maç detayları

Gecenin ilk karşılaşması Onur Osman Büyük ile Oktay Ağbulut arasında gerçekleşti. Çekişmeli geçen karşılaşmayı Oktay Ağbulut kazandı. Gecenin ikinci karşılaşması ise bir rövanş maçı idi. Barış Buldur ile Yılmaz Özkan arasında geçen mücadelenin galibi yine Barış Buldur oldu. Gecenin üçüncü karşılaşması Rıza Baran Boğa ile Tahsin Yurdugün'ün maçıydı. Üç raunda da üstünlük sağlayan Tahsin Yurdugür karşılaşmanın galibi oldu. Gecenin dördüncü karşılaşması nakavtla bitti. Sarper Keçeci ile Muhsin Akpolat arasında geçen karşılaşmayı rakibini nakavt eden Sarper Keçeci aldı. Gecenin beşinci maçı Akın Ağbulut ve Göktuğhan Örnek arasında gerçekleşti. Kıran kırana geçen karşılaşmayı puanla Göktuğhan Örnek aldı. Gecenin altıncı maçı bayanlar arasında yapıldı.

Bilek güreşinde dünya üçüncüsü olan ve taekwondo da birçok başarı yapan Gülhan Bilgiç rakibi Nurcan Agun'a puanla yenilerek maçı kaybetti. Gecenin yedinci karşılaşması Kerem Utkan ve Mustafa Cihan Öztürk ün kıran kırana geçen maçıydı. Rakibine fazla fırsat vermeyen ve daha aktif olan Mustafa Cihan Öztürk maçı kazandı. Gecenin sekizinci karşılaşması Alaaddin Eryüksek ve Şafak Evren arasında yapıldı. Oldukça heyecanlı geçen karşılaşmanın galibi Şafak Evren oldu. Gecenin merakla beklenen dokuzuncu karşılaşması ise Hakkı Kandiş ve Erdal Çetinkaya maçıydı. Oldukça sert geçen mücadelenin ilk raundu berabere bitti. İkinci raundun ortalarında rakibini nakavt eden Hakkı Kandiş altın madalyanın sahibi oldu. Gecenin onuncu ve son maçı Evrim Sonsuz ve Evren Demiral arasında gerçekleşti. İlk raunda üstünlük sağlayan Evren Demiral ikinci raundun ortalarında rakibi Evrim Sonsuza nakavt oldu.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ataşehir'de Thaı-Kıckboxıng Rüzgarı Esti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement