Baskil İlçe Kaymakamlığına Ziyaret - Son Dakika
Güncel

Baskil İlçe Kaymakamlığına Ziyaret

Baskil İlçe Kaymakamlığına Ziyaret

TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğünden Baskil ilçe kaymakamlığına ziyaret.

07.09.2012 09:25
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

TKDK Elazığ İl Koordinatörü Turan KARAHAN ve beraberindeki heyet Baskil ilçe kaymakamlığına yeni atanan Kaymakam Mustafa Ünver BÖKE yi makamında ziyaret ettiler. TKDK Elazığ İl Koordinatörü Turan KARAHAN öncelikle Kaymakam beye yeni görev yerinin hayırlı olması dileklerini ilettikten sonra, TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğünün tanıtım toplantılarının startının 18 Eylül Salı günü ilçe kültür merkezi toplantı salonunda ilçe Kaymakamı,Daire amirleri,Köy muhtarları ve önder çiftçilerin katılımı ile gerçekleşeceğini belirtti. TKDK Elazığ İl Koordinatörü Turan KARAHAN kurumun işleyişi ve desteklenen tedbirler hakkında kısa bir bilgide verdi.Baskil ilçe Kaymakamı Mustafa Ünver BÖKE gerçekleşen ziyaret için TKDK Elazığ İl Koordinatörü Turan KARAHAN ve yanındaki heyete memnuniyetini ifade etti.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Baskil İlçe Kaymakamlığına Ziyaret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kahramanmaraş'ta Ezgi Apartmanı davası devam ediyor
  05:28 Kahramanmaraş'ta Ezgi Apartmanı davası devam ediyor

  Kahramanmaraş'ta 6 Şubat 2023'teki depremde yıkılan Ezgi Apartmanı davasında, 5 sanığın yargılanmasına devam edildi. Tutuklu sanıkların tutukluluk hali devam ederken, firari sanıklar hakkında 'kırmızı bülten' çıkarılması talebi reddedildi. İddianamede, sanıkların 'olası kastla kasten öldürme' ve 'bilinçli taksirle ölüme ve yaralanmaya neden olma' suçlarından cezalandırılmaları isteniyor.

 • Düzce'de trafik levhasına çarpan otomobilde 2 kişi yaralandı
  04:11 Düzce'de trafik levhasına çarpan otomobilde 2 kişi yaralandı

  Düzce'nin Yığılca ilçesinde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu trafik levhasına çarpan otomobilde bulunan 2 kişi yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırıldı ve sağlık durumları iyi olduğu belirtildi.

 • Ezgi apartmanı davası 3 Mayıs tarihine ertelendi
  04:09 Ezgi apartmanı davası 3 Mayıs tarihine ertelendi

  Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremler sonrası yıkılan Ezgi Apartmanı davasının ilk duruşması ikinci günde devam etti. Duruşma sonrası yapılan açıklamada, mahkeme heyeti sanıkların 'kırmızı bülten' ile aranmalarını reddetti. Avukat Ersan Şen, kim sorumlu ve suçlu ise ortaya çıkmasını istediklerini belirtti.

 • Samsun'un Bafra ilçesinde ortak trafik denetimi gerçekleştirildi
  04:07 Samsun'un Bafra ilçesinde ortak trafik denetimi gerçekleştirildi

  Samsun-Sinop kara yolu Kolay Kavşağı mevkisinde yapılan denetimde araç sürücüleri trafik kuralları hakkında bilgilendirildi. Telefonla konuşma, ışık ihlali, takograf ve belge denetimi yapılan uygulamada 224 araç kontrol edildi. Denetimlerde 3 bin 135 lira ceza uygulanan bir sürücüye aracını muayene yaptırmadığı gerekçesiyle ceza kesildi. İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ise yol asayiş uygulamasında 185 kişiye GBT kontrolü yaptı.

 • Tokat Turhal'da 3 araç karıştığı trafik kazasında 5 kişi yaralandı
  04:01 Tokat Turhal'da 3 araç karıştığı trafik kazasında 5 kişi yaralandı

  Tokat'ın Turhal ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, biri jandarma olan 5 kişi yaralandı. Kazada, Uzman Çavuş S.A. yönetimindeki bir otomobil, diğer iki otomobille çarpıştı. Yaralılar, ambulanslarla Turhal Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.


Advertisement