Beyhan Bağış ve Saffet Emre Tonguç'tan Sosyal Sorumluluk Adına Örnek İşbirliği - Son Dakika
Güncel

Beyhan Bağış ve Saffet Emre Tonguç'tan Sosyal Sorumluluk Adına Örnek İşbirliği

Beyhan Bağış ve Saffet Emre Tonguç\'tan Sosyal Sorumluluk Adına Örnek İşbirliği

Anatoli markasının kurucusu Beyhan Bağış ve Saffet Emre Tonguç, sosyal sorumluluk adına gerçekleştirdikleri işbirliklerini bir davet ile duyurdu.

18.12.2018 16:42
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Anatoli markasının kurucusu Beyhan Bağış ve Saffet Emre Tonguç, sosyal sorumluluk adına gerçekleştirdikleri işbirliklerini bir davet ile duyurdu. Beşiktaş'ta bulunan bir otelde gerçekleşen davete cemiyet ve iş dünyasından birçok isim katıldı.

Saffet Emre Tonguç yeni çıkardığı 'Ayrıcalıklı Rotalar/ Türkiye' kitabını Beşiktaş'ta bulunan bir otelde tanıtırken bir yandan da Beyhan Bağış'ın kurucusu olduğu Anatoli ile tasarladığı ve İstanbul'u anlatan kahve fincanlarını tanıttı. Saffet Emre Tonguç 'un Anatoli ile kahve fincanlarını tasarlarken İstanbul'un ruhunu yansıtmayı amaçladığı belirtildi.

Projeye ilişkin bilgiler veren Saffet Emre Tonguç," İstanbul bana göre dünyanın en güzel şehri. 134 tane ülke gördüm. Bu şehre hizmet etmek ibadet etmek gibidir. 16 kitabımın 10 tanesini İstanbul'la ilgili yazdım. İstanbul'da muhteşem ikonik yapılar var. Böyle bir projede bu yapıları kullanmaya karar verdik. Bu fincanları tasarlarken bir kutu olarak sunmaya karar verdik. Kutunun içerisinde benim 16'ıncı kitabım 'Ayrıcalıklı Rotalar' da olacak. Alanlarda kitapları imzalı olarak alacak. Bunların iyi bir yeni yıl hediyesi olacağını düşündük. Bu kitap ve fincanların satışından gelen parayı da biz derneklere bağışlayacağız. 5 farklı derneğe bu geliri paylaştıracağız. İstanbul sayesinde ciddi bir sosyal sorumluluk projesini de yerine getirmiş olacağız" ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin markalaşma serüveninde İstanbul'un önemine dikkat çeken Beyhan Bağış,"Ülkelerin marka şehirleri, kişileri var. Saffet Emre Tonguç'ta bunlardan biri. Sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz bir tarihçi ve seyahat yazarı. Bizde Türkiye'nin markalaşma serüveninde İstanbul'un önemli bir rol oynadığını düşünüyoruz. Bu şehrin ikonik yapılarından olan, şehri gözetleyen Galata Kulesi ve biride boğazı süsleyen Kız Kulesi'nden ilham alıp bizi kırmayarak beraber tasarladık. Çok güzel bir koleksiyona imza attık. Güzel bir başlangıç yaptık hep beraber" şeklinde konuştu.

'Ayrıcalıklı Rotalar Türkiye' kitabı ile Anatoli ile tasarlanan fincanların satışından gelecek olan gelirin vakıf ve derneklere bağışlanacağı öğrenildi. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Beyhan Bağış ve Saffet Emre Tonguç'tan Sosyal Sorumluluk Adına Örnek İşbirliği - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Sinop'ta Ormanlık Alanda Çıkan Yangında 5 Hektarlık Alan Zarar Gördü
  21:50 Sinop'ta Ormanlık Alanda Çıkan Yangında 5 Hektarlık Alan Zarar Gördü

  Sinop'un Boyabat ilçesine bağlı Gövde köyü Korucuk mevkiinde çıkan yangında, 5 hektarlık ormanlık alan zarar gördü. Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan müdahale sonucu yangın 1 saatte söndürüldü. Yangının çıkış nedeni ise araştırılıyor.

 • Pendik'te meydana gelen kazada bir tır karşı şeride geçerek devrildi
  21:49 Pendik'te meydana gelen kazada bir tır karşı şeride geçerek devrildi

  Pendik'te meydana gelen kazada bir tır karşı şeride geçerek devrildi. Tırda sıkışan sürücü itfaiye ekiplerince araçtan çıkartılarak, hastanede tedavi altına alındı. Kaza sonucunda Kuzey Marmara Otoyolu'nda trafik yoğunluğu oluştu.

 • DEM Partili belediyeye tepki gösteren şahıs eşyalarını ateşe verdi
  21:43 DEM Partili belediyeye tepki gösteren şahıs eşyalarını ateşe verdi

  Muş'ta DEM Partili belediyenin depo olarak kullandığı yerin boşaltılması üzerine sinir krizi geçiren bir kişi, eşyalarını ateşe verdi. Olay sonucunda yaralanan kişi hastaneye kaldırıldı.

 • ABD Başkanı Biden, İran'ın İsrail'e düzenlediği saldırıya değindi
  21:39 ABD Başkanı Biden, İran'ın İsrail'e düzenlediği saldırıya değindi

  Irak Başbakanı Sudani ile Beyaz Saray'da bir araya gelen ABD Başkanı Biden, İran'ın İsrail'e düzenlediği saldırıya atıfta bulunarak, İsrail'i savunmak için büyük bir askeri çaba gösterdiklerini söyledi. Biden, Irak ile ABD arasındaki ortaklığın önemini vurgulayarak, İran'ın saldırısını bozguna uğrattıklarını belirtti. Ayrıca, ABD'nin İsrail'in güvenliğini korumaya bağlı olduğunu ve sivilleri hedef alan saldırıları reddettiklerini ifade etti. Irak Başbakanı Sudani ise Irak'ın ABD ile tam ortaklık ilişkisine geçmek için çalıştıklarını ve stratejik bir ortaklığı görüşeceklerini söyledi.

 • Bağcılar'da çay ocağında oturan 62 yaşındaki adam silahlı saldırıya uğradı, o anlar kamerada
  21:33 Bağcılar'da çay ocağında oturan 62 yaşındaki adam silahlı saldırıya uğradı, o anlar kamerada

  Bağcılar'da çay ocağında oturan 62 yaşındaki adama, kimliği belirsiz bir şüpheli tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Bacağından yaralanan adam ambulansla hastaneye kaldırılırken, yaşanan saldırı anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

 • Baykar, Yatırım Dolandırıcılığına Karşı Uyarıyor
  21:32 Baykar, Yatırım Dolandırıcılığına Karşı Uyarıyor

  Baykar firması, halka açık olmadığını ve hiçbir zaman yatırım teklifinde bulunmadığını belirterek, yatırım dolandırıcılığına karşı hukuki süreçler başlattığını açıkladı. Şirket, sahte ilan ve haberlere karşı dikkatli olunması ve itibar edilmemesi konusunda vatandaşları uyardı.


Advertisement