Beylikdüzü'nde Anneler Günü Pikniği - Son Dakika
Güncel

Beylikdüzü'nde Anneler Günü Pikniği

Beylikdüzü\'nde Anneler Günü Pikniği

Beylikdüzü Belediyesi, Anneler Günü'ne özel düzenlediği piknikle, halaylı türkülü unutulmaz bir gün yaşattı.

14.05.2012 15:57

Beylikdüzü Belediyesi Anneler Günü'ne özel bir etkinlik düzenledi. Enver Adakan Koruluğu'nda düzenlenen Anneler Günü Pikniği programına ilçe halkı büyük ilgi gösterdi. Etli pilav, ayran, ızgara köfte, Osmanlı macunu gibi ikramların yapıldığı programa, İstanbul AK Parti Milletvekili Tülay Kaynarca, Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, Başkan Yardımcısı Efrahim Yeşil ve belediye birim çalışanları ile ilçe halkı katıldı. Programa eşiyle birlikte katılan Başkan Uzun tüm annelerin gününü kutladı. Başkan Uzun, "Çocukları kaç yaşında olursa olsun; annelerinin mutluluğuyla mutlu olur.

Peygamberimizin ifade ettiği gibi, 'Cennet annelerimizin ayaklarının altındadır' ve annelerimiz için ne yaparsak yapalım; onların haklarını asla ödeyemeyiz " dedi.

Etkinliğe katılan Milletvekili Kaynarca ise, "Ankara'dan gelirken annemin elini öpüp duasını aldım. Değerlerimizde, anne ve baba farklıdır; onların duasının, bereketinin yüceliğine inanırız" diyerek tüm annelerin bu özel gününü kutladı. Daha sonra alandaki tüm kadınların bu özel gününü tek tek kutlayan Milletvekili Kaynarca, Başkan Uzun ve eşi annelere karanfil hediye ettiler.

Programda sevilen sanatçı Gamze Özçelik de verdiği konserle katılımcıları coşturdu. Söylediği türkülerle herkesi halaya davet eden Özçelik, hem eğlendirdi hem yorumuyla kulakların pasını sildi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Beylikdüzü'nde Anneler Günü Pikniği - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement