Bulanık'ta Kürsübaşı Sıra Gecesi ve Halk Oyunları Gösterisi Düzenlendi - Son Dakika
Güncel

Bulanık'ta Kürsübaşı Sıra Gecesi ve Halk Oyunları Gösterisi Düzenlendi

Bulanık\'ta Kürsübaşı Sıra Gecesi ve Halk Oyunları Gösterisi Düzenlendi

Bulanık Kaymakamlığı, Bulanık Belediyesi ve Gençlik Merkezi ile Elazığ Belediyesi Kültür Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'kürsübaşı sıra gecesi ve halk oyunları gösterisi' etkinliği büyük ilgi gördü. Programda konuşan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Oğuzhan Ocak, Elazığ Kültür İşleri Müdürlüğü'ne teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirtti.

15.02.2024 10:01
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bulanık Kaymakamlığı, Bulanık Belediyesi ve Gençlik Merkezi ile Elazığ Belediyesi Kültür Merkezi Müdürlüğünce, "kürsübaşı sıra gecesi ve halk oyunları gösterisi" etkinliği düzenlendi.

Gençlik merkezinde düzenlenen programda konuşan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Oğuzhan Ocak, etkinliğe katılanlara teşekkür etti.

Güzel bir organizasyonun yapıldığını belirten Ocak, "Elazığ'dan buraya kadar gelen değerli misafirlerimiz, Elazığ Kültür İşleri Müdürlüğü bize güzel bir gece yaşattılar. Elazığ Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz. İlginize teşekkür ederim. Bu tür etkinliklerimiz devam edecektir."

Çiğ köfte ikramının yapıldığı programda, Harput musikisine ait eserler seslendirildi, halk oyunları gösterisi sunuldu.

Programa, Cumhuriyet Başsavcısı Aytekin Tetik, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Saatçi, vatandaşlar ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bulanık'ta Kürsübaşı Sıra Gecesi ve Halk Oyunları Gösterisi Düzenlendi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement